Какво става с мен от както родих?

  • 2 068
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
СПОКО мами! Неслучайно майчинството е две години. АЗ един път 15мин. неможах да разбера един младеж в едно парково кафе защо не иска да ми направи капучино като има мляко, а той 28 пъти ми повтори, че в момента няма кафе. Моето съкровище е вече на 2год. и 6мес., а още не съм се "подредила" вътрешно. Е, малко по-малко забравям, малко по-малко се изморявам, но с цената на доста голяма мобилизация, така че - не е лесно да си МАМА!!!!!

# 16
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз лично ДОБРЕ!  261uu Имам три раждания smile3517 .Първото и второто newsm05  с 1г4м разлика,все преносени-пукаха ми водата ..шевове ..шев и кройка и двата пъти,но сякъш бързо премина депресията и болките/особено след второто Weary нямаше време да се депресирам.Третия мъж го родих след 16годишен интервал без никакъв проблем ,предизвиквайки тиха завист у по - младите родилки smile3515 Пийте витамини сега поне има какво ли не,разходки,и да ви помагат в къщи newsm29 Скорошно възстановяване на всички newsm10 че времето става за разходки  1stroller с бебоците Flowers Sunflower

# 17
Май е нормално Thinking
Но нещата се нормализират постепенно. Повече витамини и хубави емоции  Grinning

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
и аз съм на същия хал-забравяне,лесна умора,мрачни мисли . от време на време има някакво просветление,но общо взето имам чувството,че не съм аз и това не е моя живот.да не говорим,че за отслабване /поне малко/и дума не става,напротив качвам и.
ужас-дано да есамо 6 м ,че не мога да се трая.

Общи условия

Активация на акаунт