Рицарки на бялото кантарче - 20.08. - 26.08.

  • 27 917
  • 959
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Мариетка Hug  love001
Чудесна тема!

   Кафенце?

Майче, Айче, Ванче, Танче (Камъче), Диче, Роси, Птиче, Зетче, Бебче,  Мариетка, Бети, Хъф, Мимс, Асса, Литълче, Джобче, Онче, Вещи, Милла, Пуки, Ума, Авентура, Лу, Лейди, Миракъл, Съни, Силви, Тейс, Голди, Ж, Уси, Янико, Евич, Фоли, Деси, Айскрийм      love001  Hug

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 09:47 от marcheF

# 16
  • Мнения: 5 873
Роси ,Марче  Hug

малката е с ангина,още не сме я водили на лекар,ама като и погледнах сливиците...
ако не е нещо по-сериозно ,на 22 заминаваме. Party

благодаря за кафето. Flutter

# 17
  • Мнения: 13 770
Привети и от мен  bouquet

Мариета Hug пак се е разнежила и ме кара да подсмърчам Crossing Arms От сутринта Crossing Arms Понеделнишки Crossing Arms Я заминавай да раждаш вече, стига ти толкова мързелуване! Тъкмо няма да имаш време да пишеш сърцераздирателни въведения Mr. Green

Марче, мен защо ме няма в големия ти списък Crossing Arms Копнала си го от мен, нали  Wink То и аз го краднАх от Роси, но се сетих да я впиша вместо мене си  Sunglasses

И аз започвам да влизам в час постепенно, но ми се иска да побягам още малко по тъча Wink Хубаво си е да си отвързан и на свобода Grinning

Дика, ето ти още едно успокояващо обяснение - ако беше дебела, хич нямаше да те погледне. Нещастник и извратеняк, но и той разбира от хубаво Hug

Ванче, оздравявайте и на море Peace


ПС. Мими, това с вътрешното ти аз, проектирано върху външната ти себеизява и обуславящо наЗАДНИЧавия ти живот ме зашемети Joy Joy Joy Ще ми трябва цял ден, за да се съвзема Peace
И в крайна сметка пак всичко до задника опира, а  hahaha

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 09:53 от птица

# 18
  • Мнения: 384
Птиче 
 Hug  love001
Съжалявам, ама нали сме много. И аз си мислех, че сигурно съм пропуснала някого. Веднага поправям грешката. Ако има и други, нека се обадят!

# 19
# 20
  • Мнения: 1 241
Добро утро, барборанки, Hug Hug Hug

леле колко сте изписали ooooh!цял ден няма да ми стигне да ви изчета

мерси за кафенцето,

усмихната седмица от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 279
  bouquet  ПРЕКРАСЕН ДЕН МОМИЧЕТА!!!  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Добро утро и от мен! Докато се наспи човек нова темичка има, че и доста изписано в нея. Мариетка, чудесна тема! 


# 23
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Майче, Айче, Ванче, Камъче (Таничка), Диче, Роси, Птиче, Зетче, Бебче,  Мариетка, Бети, Хъф, Мимс, Ассе, Литълче, Джобче, Онче, Вещи, Марче, Пуки, Ума, Авентура, Лу, Лейди, Миракъл, Съни, Силви, Тейс, Голди, Ж, Уси, Янико, Евич, Фоли, Деси, Айскрийм     -  Hug Добро утро, красавици! (Марче, изплагиатствах те с малки поправчици  - и мерси за кафето:lol:)

Да кажа подред, както ми идва на акъла хехехе:
1. Мариетка, и този път си надминала себе си при въведението на темата - освен, че се замислих за себе си, направо ще я покажа на мои приятелки, които имат нужда от малко повече мотивация в живота.
2. Диче, хич да не ти пука от разни нещастници като тоя. И две приятелки да сте, пак ще се появи, ако е наоколо - ми кво да се прави, кат сте хубави, няма да иде при леля му Гицка, я!  Мен питай за разни идиоти - все ми се лепяха по-рано - сега, кат си стоя вкъщи, няма как да ги видя... Специално този тип - ексхибиционистите - се възбуждат и задоволяват от гледката на уплашени и стреснати жени. Понеже в миналото имаше един такъв близо до нас, попрочетохме туй-онуй - две приятелки бяхме. При следващата среща аз, като по-смела, тръгнах към него, като му казах - абе ти ли, перверзник нещастен...  smile3514 smile3508 newsm66 fight И дотам беше. Повече не се е появявал - защото, ако не се плашиш, на него не му е кеф и си търси други. Да не му разрешиш той да ти командва живота... Naughty

3.Птиче, все си мислех, че никой няма да забележи връзката между назадничав и задник, ама не съм била права  rotfImbo
4. Добре дошли на завърналите се - Бебче и кой още? Много съм изКУХяла.
5. Ванче, стискам палци да не е нещо сериозно. Praynig
6. КантарЯт днес показа 66.5, което е мноооого хубаво, дано да го задържа - най-сетне и аз да се похваля с мъничко намаление!  newsm44  Боря се с лентичката в момента. Тя не че има половинки, но...

Хъфи, да ти се карам ли за шоколадите и сладоледите, да оставя на другите ли, да те гушна ли... не знам. newsm78 Абе я гуш, пък..  Hug

Засега - толкоз. Като си отворя очото повече и се сетя кво ядох вечерта вчера - може пак да допиша.

# 24
  • Мнения: 2 147
Ето ме и мен Laughing
Първо погледнах кой е правил темата и си викам, още не е родила  Мариетка Heart Eyes Hug
  bouquet за прекрасното въведение newsm78
Липсвах те ми, но не намерих време да вляза при вас Hug  Heart Eyes Party
 Simple Smile уикенда мина доста натоварващо Party ooooh!, но най- важното без голями поражения и задържах си  69 Simple Smile
Дика Hug гадост направо, ги презирам тези ч....... #Cussing out
Отивам да почета малко Heart Eyes
лек и усмихнат ден Heart Eyes Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 1 241
Мариетка, приказката е страхотна-много вдъхновяваща   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 934
Де сте бе кукли?

# 27
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Тука, Бебче  Hug

# 28
  • Мнения: 2 147
На работа Бебче Simple Smile Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 2 147
Прочетох всичко  ooooh!Hug newsm78 ще говоря само за хубавите работи Heart Eyes
  bouquet за Съни, аз ходя на Пилатес (модерната йога) и много си го харесвам Hug, моге да пробваш Hug
..и аз май изкуфях Whistling newsm78

Общи условия

Активация на акаунт