бебчо,пак не сме го направили :(

  • 1 972
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Родата трябва да бъде поставена  по местата.  Close Кандидат бабите в пенсия ли са вече?
А вие, да си живеете живота и да не си вгорчавате живота с броене и мисъл на кого да угодите. Успех.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Родата трябва да бъде поставена  по местата.  Close Кандидат бабите в пенсия ли са вече?
А вие, да си живеете живота и да не си вгорчавате живота с броене и мисъл на кого да угодите. Успех.

Подкрепям  Peace

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Споко, два месеца са нищо работа Peace.

Охххх добре че ви има момичета.Ами аз съм на 32,половинката на 35. Като казах на майка че бебчо го няма,че ми дойде-и тя каза "веднага на лекар,без възражения  Crossing Arms " Абе викам майко,чакай това са два месеца  !!! чакай,не ме пришпорвай. НО. някъкси този нейн тон ме разтревожи-бре викам дали пък не са нужни "помощни средства" за бебе - витамини и други тем подобни. НО вече съм по-спокойно - когато стане, нали тъй  Hug

Навремето баща ми отрупваше съседските деца с лакомства и подаръци като казваше "Аз няма да доживея да гледам внуци".
Сега на неговия внук никой нищо не купува  Crossing Arms.
А в най-скоро време ще се сдобие с още два броя - от мен още един мъж и една госпожица от сестра ми.

Тъй че - ще гледат внуци, де ще идат Grinning.

# 18
  • Мнения: 65
И аз на втория месец се разочаровах, че не мога да забременея. Ама то и мойта майка има малко вина, защото ме пита февруари т.г. дали правим опити за бебе. А ние едва от същия месец почнахме. Тя ми вика "Аз още първия месец забременях с тебе". Е да, ама то аз да не би да имам нейния организъм и да живея в нейното време. Впочем на 27 г. съм, а мъжа ми е на 28г.
Та като почнах да ходя по лекари, пуснах си изследвания, правихме фоликуметрия и... имам си овулация, ама късничка, заради по-дългия цикъл. Лекарят ме успокои и каза, че при всеки е индивидуално и че всичко е в главата ми.
Така, че споко! Всичко ще си дойде на мястото. Както е казало едно от момичетата, бебето може да си чака зодията  Party
Аз вече съм положително настроена.
Успех!

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 21:12 от sisely

# 19
  • Мнения: 14
и аз си живеех със заблудата че  щом спрем да се пазим и на следващия месец - хоп и ще е станало бебе,но уви вече 4 месеца изминаха и няма резултат Sad
Да не ви обяснявам, че всеки път като кача 2-3 кг и познати и роднини започват да ме оглеждат подозрително като ме срещнат и да подпитват отдалече дали няма някакви новини около нас.Това вторачване естествено ме изкарва от равновесие ooooh!
Добре че е милото да ме успокоява,че господ си знае работата.

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 403
да,след свтабата и аз напълнях-и всички взеха да ни питат да не би щъркела да лети към нас. И като кажеш "не", те викат..еее ще стане.Ще стане, и ние го искаме ама бе хора оставете ни на мира.И друго има,моя ме подкртепя, и макар че от втори месец го правим бебока, при идването на мензиса ми веднага скланя глава на една страна , един тъжен става - това много ме натъжава и мене.Неговата тъга.Та така... и ние си мислехме че като спрем да се пазим,и хоп бебчето ще е готово...но то сигурно си чака зодията .. добре че ви има момичета, че иначе човек ще психяса от мислене и още по тъжно ще ми е без вас. Нали са казали - споделяй мъката си да намалее, и радоста си за да нарастне   bouquet
Стискам палци за всички ни !!!

П.С. и цикъла ми е много нередовен,като се почне от 22 дена до 29-30 дена Sad иди го разбери

# 21
Xич не става барзо SadИ аз смятах,че ще стана мама още първият месец,но уви :tired Бебчо сам решава кога да се появи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт