Ей, СЕПТЕМВРИ идвай ти, че бебока доста веч' тежи!

  • 9 587
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 291
А пък аз да ви кажа, хич и не искам да раждам август - държа си на отбора Hug и чакам септември! Mr. Green
И аз така Grinning, не знам защо, но не искам през август да раждам, пък и на мен ми е рано, чак края на септември ми е термина.

# 271
  • Мнения: 17
Здравейте, мамчета и от мен.
Ескаринче, вероятно не са ти изплатили целия болничен, защото те го разделят по месеци- до края на единия, после за втория, а този може да хване и 3 месеца, зависи кога е издаден. Могат да ти ги преведат на 1 дата всички преводи, но не е задължително- следи ги в страницата на НОИ и ще видиш за кои дати ще ти преведат парите
Sungirlaug, Честит Рожден Ден – да си ни жива и здрава и много щастлива.
Какво става с тия октомврийски бебета- големи бързаци – да им е живо и здраво детенцето.

# 272
  • Мнения: 405
Здравейте и от нас!
Честито ново октомврийско бебче Hug
Хекси,с теб сме! Дано сте добре и двамата  bouquet

Съни,Честит Рожден Ден.Много любов и късмет  bouquet

# 273
  • Мнения: 27
Честито октомврийче .И  мен  може  да  ми смините    вМайчинт дом  .Моята  акушерка  ми  даде  само профилактична карта   и  изследванията  през  бременноста , и  каза  че това са докоментите за болницата  но  мене  ме  съмнява  нещо  ,защото  ми  каза  защо  съм  пренебрегвала  нашата  болница.А  аз и казах  ,че  всеки  има  право на избор.Утре  ще пътувам за София  и  в събота ще ме приемат  в  Майчин дом.Така  че  няма да мога  да пиша  но  като  родя  ще се обадя  на щъркел  за  новината.

# 274
  • Мнения: 405
На кой етаж ще те приемат? Аз постъпвам там в понеделник.Ако искаш пиши на ЛС

# 275
  • Мнения: 453
Честита дъщеричка на Дида!!!  bouquet

Аз само да се оплача - вчера татито си дойде след 3 месечна раздяла и вече успяхме да се изпокараме. Всъщност той не ще да се караме, де и всичко прилича на цупене от моя страна. Проблемът - не иска да присъства на раждането, поради причините, които подозирах: ще е безполезен, според него и да не би аз да се изнервя и да му се карам на него, горкото! Честно казано адски ме разочарова. Имам си обикновен, скучен, средностатистически мъж! Явно пердето на влюбеността вече отдавна го няма, за да го видя в целия му вид - това си е той! Знам го, че е по-консервативен и сухар от мен, но чак пък толкоз! Никакъв напън да разбере нещо повече за раждането. Да се опита да бъде съпричастен в този момент. Да съпреживее раждането на детето му. Всъщност тези последни неща не му хрумват като опция, не му стига фантазията явно! И друго има - нашият брак започна с една огромна жертва от моя страна. За него нямаше мърдане, аз можех да се скатая (както биха направили 95 от 100 жени), но аз останах с него в ситуация, която продължи с години. То е тъпо така човек да иска отплата танто за кукуригу, дори съм забравила вече всичко това, защото лошото се забравя, обаче в този момент се присетих и ми стана неприятно. Вярно, че тогава бях много влюбена в него, а оттогава минаха 13 години. Може би затова съм била толкова силна. И без грам егоизъм, чак граничещо със себеразрушение. Та...сега ме връхлита и мисълта, че мъж ми е по-слаб от мен. Не искам такъв мъж!
Той като вдя, че съм разстроена, веднага каза, че ще присъства, но аз вече не го ща, не мога да му се доверя.
Натирих го да спи на дивана, днес го пратих сам на разходка с Мини в парка. Да си гледа работата! Аз- ще си гледам моята - да родя здраво, доносено дете.

# 276
  • Мнения: 405
Mutra,разчисти си кутията.Не мога да пратя ЛС

# 277
  • Мнения: 690
Септемврийки излагате се  Crossing Arms октомврийките ще ви лъхнат като куцо пиле домат значи Mr. Green

 Joy Joy Joy като свиня блажен вестник ще ни отнесат  hahaha hahaha hahaha
Брех, те наистина много са се разбързали  #Crazy ама да са им живи и здрави бебоците  Hug

Sungirlaug, Честит Рожден Ден    bouquet
Хекси, каквото и да се случи - най-доброто ще е за теб и бебето, само не се притеснявай  Praynig
Пебс,  Mutra,  дано и при вас всичко мине нормално  Praynig
Галя,  спокойно моля те има още накъде - за Пловдив градусите са 37   Mr. Green
Кукле, за съжаление нашите възгледи се различават мноого от тези на мъжете ни  ooooh! така че в тая ситуация е по-добре да не присъства с теб при раждането, не го насилвай, просто приеми, че 90 процента от мъжете са такива и за тях присъствието ще бъде неприятно преживяване, в тези случаи те съвсем не искат да видят нещата "в кухнята" ... не се разочаровай, просто го приеми, колкото и да ти е гадно  Hug
Хайде, момичета - още малко остана  Peace ако все пак оживеем в задаващите се жеги  Rolling Eyes

# 278
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте!!!
Честит рожден ден sungirlaug
Честито и на октомврийските майчета, да са им живи и здрави бебоците!!!
Верно че нашия отбор се излагаме малко, но нищо. Да си дебелеят бебетата в нас, а когато им дойде времето да заповядат и да ни са живички и здравички.
Хекси, разбира се че ще стискаме палци всичко да е наред. Същото се отнася и за другите майчета които ще влизат в биолница. С вас сме!!!

# 279
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 870
Някой има ли инфо какво става с Хекси?
Аз днес съм на тема - пране на бебешки дрехи.И за целта съм опънала пет тела с пране.Сега чакам да изсъхнат,че да простирам други. Mr. Green
а и да се похваля-най-накрая си купих сутиен за кърмене.Голям зор докато намеря номерация,че все с чашки B и C продават.А какво да правят такива като мен дето са си по природа надарени? Laughing

# 280
  • Мнения: 76
Кукла
приеми нещата каквито са. Може би той се страхува, че ще прояви слабост и може да припадне, а ти ще видиш това. Стреми се да избегне ситуацията, за да не се изложи. Все пак мисли си за положителните страни на това да имаш мъж, ако изобщо има такива страни. Ако ви обича и се грижи за вас, това може би е достатъчно.Например аз нямам изобщо от кого да се оплача, понеже живея сама. Т.е. бащата не само няма да присъства на раждането, а изобщо все едно, че не съществува. Затова гледай позитивно и не се разстройвай за неща , които са преодолими. Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте. Днес ми е ден с хубаво настроение, а и както виждам има пак празнуващи.

sungirlaug, честит празник, много щастие ти желая и леко раждане.

Честито и на октомврийките за второто бебче. Може сега да се излагаме, но ще видите следващите седмици какво ще стане при нас.

Хексинка така като гледам е вече в болнична обстановка и и се пече яйцето. Стискаме палци всичко да е наред.

Сега да кажа и последни новини от мен. Звъни ми доктора и ми казва, че за 24 няма да стане в Шейново, щото някой ми отмъкнал ВИП стаята (те са един ВИП, няма що) под носа. Той беше много ядосан и каза, че изобщо не иска да ме оперира там. Аз естествено не искам да отлагам в дните, защото така съм се настроила и заедно решихме да раждам в клиниката Св. София. Той се обади и му казаха, че ще ме приемат, разбира се. Та сега по последни данни трябва да отида да си взема последните изследвания от Шейново и с тях утре да отида в клиниката, където ще раждам. Ще ме приемат или утре или в петък сутринта. Ами това е, гласиш се, кумиш се и накрая пак нещо непредвидено излезе.
 

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен в днешния горещ ден,
Излязох да се разхдя сутринта по хладното и добре, че мама се нави да се разходи с мен. Както си седях и изведнъж усетих че започвам да падам и само и викнах че падам. Тя веднага ме хвана, сложи ме да седна и ми даде вода, ама десет минути се олюлявах като пиян картоф. После седнахме да пием кафе и сега съм добре. Вярно че ми е ниско кръвното по принцип, но аз пих кафе и тогава излязох. Обае може и от жегата да ми е станало. В 9.30 сутринта беше 35 градуса в Плевен. Направо не се издържа. А тъпаците от фирмата за дограмата ми взеха целия прозорец, за дами сменят обкова и сега не мога да си пусна климатика. Не знам как ще се издържа днес.
Не знам как сте вие, обаче мия бебок, толкова много се върти, че корема ми е целия като изтръпнал. А и силно рита, имам мускулна треска чак. Обадих се на моя доктор и му казах че ме  гони параноята, да вземе да ми оформи документите за болницата. Той много се смя, ама каза че ще ми ги донесе следобяд - живее в нашия блок. Но ми каза че и да ги нямам, като тръгна да раждам му се обаждам и той всичко ще оправи с родилно, но нали ми е първо бебе и ме е страх.
Честито рожден ден на Съни! Весел празник!
Честито второ бебе и при октомврийчетата!
Леко и бързо раждане на всички, които са се запътили.
Хайде до после!

# 283
Честит рожден ден, sungirlaug!!! newsm59 Имам една приятелка родена на същата дата - да си здрава, щастлива и да гушкаш едно късметливо бебе скоро:)
Много бързат верно октомврийките, но щом така им се е паднало... То нали това си е Божа работа... Да са им живи и здрави бебоците Simple Smile И нашата идва - вижда се  Joy
Както при повечето и моя бебок рита като за световно и уж му е тясно пък все си намира накъде да се надупи! Mr. Green Laughing
Лекси, ти полека с това кръвно и тези олюлявания... Добре, че не си била сама hug
Усмивки  bouquet

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Ей ме мен с вести...
Хекси е в предродилна зала, термина и' се оказва тотално сбъркан... та активирайте и носочете положителна енергия по направление. Инфото е от преди малко.

Честито второ бебе на октомврийки .....ама не съм съгласна, че ние се излагаме.....моля, моля! Crossing Arms Grinning

Късмет на Пебс и Мутра ! Hug
Пебс Дибо има до нас...на ул. Цар Симеон ... ето адресите им - http://www.dibobg.com/

Аз съм доволна от прегледа... бебка се е посмъкнала, отговаря си на г.с.  и е 3-3.100кг...поживьом увидем колко е вярно това. Simple Smile
Плацентата е 3 степен, водите в норма и така.
Говорих с две педита ...едното отпада, другата е вариант за сега, но ще се видя надявам се с още две и ще решавам. Та тази втората педи рече, че ми бил ниско корема.
Тя и свеки ме вижда "узряла", както тя се изрази Grinning, та да видим.
Пък и док на тоновете онзи ден реши да ме вика в петък отново на тонове като видя две контракцииама после като видя, че съм в 37г.с. ми вика: ами не идвай в петък пък ако не си родила дотогава ела в понеделник. 
Аз викам да се видим и в понеделник пък после може да идва бебка ... да не бърза толкова.

Общи условия

Активация на акаунт