Руси кичури - помощ!!!

  • 4 680
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
Хора, много благодаря за мненията Simple Smile

red shoe, мерси за координатите Simple Smile





# 16
  • Мнения: 641
kratunka,
Коя е тази безобразница, която така ти е окепазила косата – кажи да знаем, да не попаднем при нея

# 17
Не знам дали не противоречо на правилата на форума да кажа коя е ....
Ще помисля къде има форум с черни списъци ...
Но .. утре ще пробвам да се снимам да ви покажа как ми изглежда главата отзад .... Simple Smile да се посмеете ...

# 18
# 19
  • Мнения: 526
 kratunka,дано да ти оправят поразиите по косата Confused
Добре е,че пусна линка,да имаме едно наум за въпросната фризьорка.Чудя се как не й е било неудобно да не ти предложи да те компенсира по някакъв начин или да оправи тоя проблем,който се е получил с кичурите!?

# 20
Според мен тя разчиташе, че няма да се огледам, а то отпред не се вижда толкова
 (а аз наистина се огледах едва като се прибрах) ..
Веднага й се обадих по телефона да й кажа, че съм на петна и я питах дали може да ги оправим, а тя нищо не каза ...
Аз тогава имах и друг проблем - тя ми беше матирала косата с нещо, което правеше русото да изглежда сиво-синьо ..
И по телефона тя спомена само, че сивото ще падне, а за петната не каза нищо.
Реших, че няма смисъл да ходя пак при нея - риска да "ми оправи" косата пак некадърно е голям Simple Smile

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Стискаме ти палци за "поправката". PeaceПиши после за резултата.

# 22
# 23
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Доста неприятно Rolling Eyes Мила,пак те съветвам да не правиш нищо.Още повече ще се набива на око-мястото на "орезиляването" е на много видно място.И пак казвам - с течение на времето ще се разсеят петната.Ако можеш да ходиш известно време с високо вдигната коса-опашка или готин
кок ще е най-добре.Но всякакви кафеви бои и подобни ще си личат още повече ако се боядиса. А тази фризьорка направо е за трепане #2gunfire

# 24
  • Мнения: 47
Аз очаквах да ти е доста по-зле косата. Могат да ти направят кичури с цвят по-тъмен от този на косата ти. Аз имам такива и се оказаха доста трайни - вече месец и половина.

# 25
  • Мнения: 1 800
Петна стават, когато се слага блондор прекалено близо до скалпа. Би трябвало да се оставят няколко милиметра, защотото от телесната температура блондора става по- течен... Както и да е. В случаи на такива петна  фризьора трябва да ги тонира(потъмни). Tвоята фризьорка не и се е занимавало. Щеше да е много по лесно, ако го беше направила още докато те измиваше от блондора да ти сложи тонер на тези места зa няколко минути.
Сега видях снимката. Никак не е трудно да се оправи. Фризьорката само трябва да сложи няколко кичура с по-тъмна боя, това ще тонира повечeто от петната и ще cтaнe по- равномерно. Аз съм фризьорка и това е най-лесния и евтин начин. Не се притеснявай  виждала съм много по-страшни неща. Hug

# 26
  • Мнения: 4 734
Продават тонери в парфюмериите. Вземи си тъмно-пепелно сиво !

# 27
  • Мнения: 9 050
Писах, писах и чак след това ти видях снимката. Аз не мисля, че това е от слагане на блондор близо до скалпа. Особено като гледам какви коренища ти е оставила тук-там. С листчета ли ти ги прави? Не мога да преценя от самата снимка, но така като гледам, просто девойката е мацала и където трябва и където не трябва. Като за начало, изобщо не слагай тонер. Особено пък пепеляв. Ще стане още по-зле, а върху тонера вече и боя е рисково да се сложи, защото в някои тонери има такива боклуци, че като сложиш боя отгоре, се получават много причудливи цветове, нефигуриращи в никоя гама бои за коса.
Може да се оправи, но ти трябва кадърен фризьор. Трябва да се отделят нови кичури, които първо ще се доизсветлят, а после ще се потъмнят. Задължително е основата да се изравни, защото ако така се нанесе тъмна боя, тя също ще стои на петна.
Отиди в добър салон, само това мога да ти препоръчам. Няма да е евтино, но пък ще ти оправят косата с минимални щети.
А подобен ефект може да се получи от две неща. По принцип, процесът на изсветляване спира от ниска температура. Тъй като навън са жестоки жеги, предполагам че може да си стояла под климатик. Ако в салонът е имало климатик, е било редно да те сложат под каска. Другата причина е неправилно количество или изобщо неправилен окислител. Но най-вероятното за мен е неправилно нанасяне на самият изсветляващ продукт.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 00:21 от ZinaSt

# 28
  • Мнения: 9 050
Продават тонери в парфюмериите. Вземи си тъмно-пепелно сиво !

И за какво и е тонер? Тонерът е за подсилване на цвят. Точно в момента, аз поне останах с впечатление, че точно подсилване на ефекта не и е необходимо.

# 29
  • Мнения: 4 734
Тонерът не е за подсилване на цвета, а за убиване на жълтото. Поддържам си мнението. Ако ли не, вземи си една пепелно руса боя на престиж и се намажи за половин час само с боята от тубата без да я смесваш с окислителя?

Общи условия

Активация на акаунт