Сливен 16 - Остана ли някой неходил на море?

  • 17 025
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Ох, горкичкия! Стискам палци всичко да е наред в петъ! Praynig Praynig Praynig Нацелувай го от нас с Рости и дано да му олекне.  love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 1 063
Ще го нацелувам с удоволствие, защото заспа Laughing....на мен определено ми олекна...до утре сутринта... Wink

Лека нощ! smile3524

# 17
  • Мнения: 54
Момичета здравейте и от мен тази вечер.
Утре имаме годишнина от сватбата-цели 3 години luvbed txtloves.Но аз още днес си получих подаръка-цветни лещи-сини.Отдавна искам такива и ето че желанието ми е изпълнено.Щастлива съм с моето момче. Kissing HeartУтре ще празнуваме на домашна обстановка dancing,а голямото парти ще е другата седмица като отидем отново на морето. sun
Тес хайде чакаме снимките. photo
Иве по бързо да се оправя юнака.
Кате весело прекарване на морето.И на мен много ми се ходи във Варна.Не съм ходила откакто бях дете.Имам много хубави спомени от там особено от Делфинариума,но като порасне Филипа ще я заведеме и нея.
Вайлет успех при издирването на феята.Сигурно ще е много забавно на рождените дни с нея.
Меги отново страхотна тема.Браво.Добре че те имаме. smile3501
Силвина успешна седмица,да не се изморяваш много че да имаш сили и за Рости.
Лека вечер от мен.

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 22:27 от katerina_evro

# 18
  • Мнения: 200
Надявам се, че ще имам сили за всички и за всичко Joy

# 19
  • Мнения: 525
Иве на Созопол бяхме и ние.Голям плаж изкарахме от 10-10,30 до 5-6 вечерта.Първата вечер малко ни позаваля,но всички дни ставаха за плаж.В хотела попаднахме на обслужващ персонал от Сливен,в едно от заведенията попаднахме на певица от Сливен така,че Сливен не ни липсваше.
А вие как сте с ръчичката?Само с бинт ли е или е гипсиран?

Дидка как сте вие?Дано да са добре юнаците!

Кате пожелавам ти весело изкарване на морето.

За срещата съм "ЗА"

Лека нощ!Сега отивам да четем "Пипи дългото чорапче".

# 20
  • Мнения: 200
Добро утро!

Днес аз съм първа, но за съжаление нямам време да ви сервирам кафето kaffeetrmker_2.

Лек и красив ден на всички!

# 21
  • Мнения: 54
http://www.et-petrov.com/torti/torta60.jpg
Момичета това е почерпка за годишнината ни от сватбата-преди 3 години на този ден се обрекохме във вечна любов с моето момче.
Весел ден на всички.

# 22
  • Мнения: 517
http://www.et-petrov.com/torti/torta60.jpg
Момичета това е почерпка за годишнината ни от сватбата-преди 3 години на този ден се обрекохме във вечна любов с моето момче.
Весел ден на всички.
Кате, честито!!! Нека сте живи и здрави..за да имате възможността да изживеете една изпепеляваща любов дълги години...много деца и внуци да си имате  Mr. Green  Drunk Wine Glass lalalala

# 23
  • Мнения: 1 063
Добро утро   bouquet
Ето кафенцето или чайчето Wink


Кате Евро честита Ви годишнина,желая Ви дълги години съвместен живот, изпълнени с любов и страст!!!Наздраве!Благодаря за тортата Peace


Ваня вие сте се "уляли" просто,събрали сте всичкото слънце на плажа Wink Sunglasses...А беше ли Ви мръсна водата, че ние имахме три дни, през които всички възможни водорасли се бяха струпали на брега и обикаляхме целия плаж, за да намерим чисто кътче, което да става долу-горе за къпане Sick А иначе относно сливналии имам чувството, че половината град беше в Созопол и не само като обслужващ персонал, а и като летуващи.Още на първия ден след прибирането ни видях хората, с които винаги избирахме едни и същи места на плажа Laughing
Ръчичката е само с бинт,защото счупването е в рамото, а там само се превързвало...сменяме превръзката на 4-5 дни, защото просто се свлича, но то е от кротко стоене нали се сещаш ooooh!

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!


Кате, много щастие ви пожелавам и дълги години заедно, много любов и поне още едно мъниче!!!

Меги, много скоро ще се връщате в София!?! Няма ли да отделиш една събота да се видим?

Може да спретнем среща, че аз предната я пропуснах, а така ми липсвате

Силви, невъзможно ми е в събота, хлапетата са на Шивачево и ще тичам там да ги видя (пък и то само една събота и неделя има, следващата неделя ще пътуваме). Ако не е проблем някоя вечер да се видим. Много искам да ви видя преди да замина.

Иве, стискам палци да се оправя ръчичката по-бързо.
И ние закусвахме на плажа - минаваме, вземаме баничка, кифла и подобни и айран... и на плажа. Е, понякога си мажехме филийки преди да излезем - за малко разнообразие - 12 дни само на банички не става.

puzzle, пак ще ходиш, важното е сега да си добре. Аз за последно ходих през 2000 година и после чак миналата и тази. Подкрепям идеята, че слънцето е вредно за малките деца - и двамата са били на по 2 навършени години, когато са видели морето. Е, сега не се чувствам толкова комфортно на плажа, щото съм +20 кг  261uu и си мисля че всички само мене гледат...

Кате, много слънчеви дни да има на моренцето...

Дидка, и аз забелязах, че те няма, ама нали не съм влизала цяла седмица, си помислих, че сте заминали някъде да разтоварите малко. Ако нямаш време, само едно "добре сме" пусни, да не те мислим.

# 25
  • Мнения: 237
Честита годишнина на katerina_evro!!! Дълги години семейно щастие им желая!

За съжаление, без да искам, ви излъгах за снимките за днес! Не успях да снимам обстановката, че отново доподреждах. Днес ще имам гости Wink

# 26
  • Мнения: 372
 Момичета,за съжаление сестра ми е от вчера в болница с Мишето  Cry.Малкия има бронхопневмония и са ги приели веднага в детското отделение/срещу окръжна болница/.Вчера ходихме да ги видим ,малкия е много унил и с висока температура, направо сърцето ми се къса .Дано скоро да оздравее и да ги изпишат  Praynig бързо.

# 27
  • Мнения: 37
  Praynig Дано да оздравее по-бързо Мишето  Cry

# 28
  • Мнения: 1 063
Живе предай им поздрави от нас,стискаме палци всичко да мине много бързо fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm17
Какво лечение му прилагат,че не могат да я смъкнат тази температура, то стана много време като че ли...?На венозен АБ ли е?

# 29
  • Мнения: 372
  Не ми каза какъв е точно антибиотика ,но има на ръчичката абокатче и от там му вливат лекарствата.Правят му и инхалации,защото диша трудно .Лекарката им казала ,че са закъснели и може да стоят  десетина дена  в болницата.Какви са тези лекари  newsm78 в събота го водиха и не чуха нищо,а в понеделник вече закъснели..........

Общи условия

Активация на акаунт