а за колата комби?

  • 6 001
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 818
У мен е надделяла майката над гъзарката.  Комбито е моята кола. А още по-добре мини ван.

Ох, ама защо трябва така да разделяме нещата Rolling Eyes В багажника на нашата кола съвсем спокойно се събират две детски колички, два големи куфара и остава място и за още чанти.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Когато благоверният си купи поредната кола, бях на морето, рече, че е изненада и аз помислих, че най-накрая е купил джип/семейна кола/, а се оказа, че си е купил новото Ауди А5.Купе.
Ей това е - некои хора се развиват само в конските сили.
Ник'ви семейни коли.Моят мъж влиза в пубертета.А аз мислех, че излиза.

"Моята" коля е неговата от миналата година -Ситроен С5.

С шофьор Mr. Green

Само да кажа, че за семейна кола най харесвам Туарег.Е т'ва еSimple Smile

# 17
  • Мнения: 5 393
У мен е надделяла майката над гъзарката.  Комбито е моята кола. А още по-добре мини ван.

Ох, ама защо трябва така да разделяме нещата Rolling Eyes В багажника на нашата кола съвсем спокойно се събират две детски колички, два големи куфара и остава място и за още чанти.

Защото колкото и да побере твоята кола, комбито ще побере повече.Не вярвам тук да има човек, който да не иска да кара спортна, гъзарска кола.Но все пак трябва и да се мисли малко.Аз карам комби в момента, преди това карах голяма кола, и мога да кажа ,че дори и с малко, но комбито е по-удобно за багажа. Иначе ако трябва да избирам,искам 4 коли-спортна, лимузина, джип и ван Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 268
Значи според някои,тази кола е грозна
http://audi.newcar.bg/Audi-A6-2.4-avant-skl677.html

# 19
  • Мнения: 3 521
Комби Голф 4 е семейното бу.
Бих искала да карам Майбах, а за бъзик и това   Laughing Laughing Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 6 155

Не е грозна, но предпочитам тази.
А ако ще е нещо комбесто  Mr. Green , то поне да е такова

# 22
  • Мнения: 3 818
Защото колкото и да побере твоята кола, комбито ще побере повече.Не вярвам тук да има човек, който да не иска да кара спортна, гъзарска кола.Но все пак трябва и да се мисли малко.Аз карам комби в момента, преди това карах голяма кола, и мога да кажа ,че дори и с малко, но комбито е по-удобно за багажа. Иначе ако трябва да избирам,искам 4 коли-спортна, лимузина, джип и ван Mr. Green

Между комбитата и спортните гъзарски коли има междинни класове- седаните са семейни лимузини и те също са пригодени за превозване на много багаж.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
Комбито е чудесна семейна /пък и не само/ кола. Не мисля, че е важно колата да е в крак с някаква мода, поне за мен.
Преди това имахме голф двувратка - ми отврат и теснотия.
А иначе мечтая за голяяямо волво комби, но това ще е, след като се сдобия със собствена бензиностанция де  Joy.

# 24
  • Мнения: 3 268
Ма то по-хубави има много.Не етам въпроса, а в това,че и комбито е готино.

# 25
  • Мнения: 1 992
Идеална е. Особено за семейства с малки деца. Толкова багаж събира...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840

Не е грозна, но предпочитам тази.
А ако ще е нещо комбесто  Mr. Green , то поне да е такова


е, то второто изобщо не е "комбесто".Ако ще си говорим, то и Q7 може да го изкараме  комби Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 622
За мене комбито е  страхотна семейна кола. Побира много багаж и е удобна за пътувания, а ние доста пътуваме. В момента нямаме комби, но планираме да си вземем.

# 28
  • Мнения: 5 393
Защото колкото и да побере твоята кола, комбито ще побере повече.Не вярвам тук да има човек, който да не иска да кара спортна, гъзарска кола.Но все пак трябва и да се мисли малко.Аз карам комби в момента, преди това карах голяма кола, и мога да кажа ,че дори и с малко, но комбито е по-удобно за багажа. Иначе ако трябва да избирам,искам 4 коли-спортна, лимузина, джип и ван Mr. Green

Между комбитата и спортните гъзарски коли има междинни класове- седаните са семейни лимузини и те също са пригодени за превозване на много багаж.

Това ми е много добре известно Crazy Laughing И все пак колкото и да побере един седан-комбито от същия клас ще побере мааааааааааааалко повече, и това малко повече понякога е нещо важно Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Ма то по-хубави има много.Не етам въпроса, а в това,че и комбито е готино.

Ми, готино е.Аз не съм фен,по принцип, на комбито като такова.Не зная защо. А Ауди са си марка, те са си все хубави.Все пак една джипка 4Х4 върши по-добра работа, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт