Как бихте реагирали?

  • 1 639
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Чудо голямо, бих се усмихнала!  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 191
Грабвам си бебето и хуквам, да не ми го открадне тая лоша жена Twisted Evil

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
уф и аз мамосвам племенницата... Сега бях на море с приятели и всеки път ми се обръщаше езика да кажа... ела при мама. Според мен е несъзнателно и няма да си го сложа на сърце. И ти недей.

# 18
  • Мнения: 229
е, ти много се издребняваш!Това ревност ли е ? Смятам, че жената не е вложила и грам лоши чуства.Може би е начин на изразяване или на обич - незнам в какви отношения сте.Но аз пък ако съм на мястото на тази жена и ти да реагираш така на мое невинно обръщение - честно да ти кажа ще си помисля дали въобще да продължа да се виждам с човек, който ще търси умисъл зад тези думи.

# 19
  • Мнения: 524
И аз постоянно мамосвам на някои близки деца, до сега никоя мама не се е обидила. И към моите деца е имало такова обръщение, но това ме е радвало. Ако никой не обръща внимание на детенцето ти ще ти е още по-гадно.

# 20
  • Мнения: 2 439
Миналия уикенд гушках бебето на една братовчедка на мъжа ми и почти я мамосах, че и щях да я целуна по главичката, в последния момент се спрях, все пак е бебе на 1 месец.

# 21
  • Мнения: 588
     Аз пък много често казвам "мамина душица" на сладките бебета.

# 22
  • Мнения: 11 004
Случвало ми се е, но не се сърдя. Казват го по навик и с най-добри чувства. Peace

# 23
  • Мнения: 1 230
А ще споделиш ли каква ти е жената, защото ми се струва, че имаш негативно отношение към нея, което е предизвикало реакцията ти...
Както виждаш повечето мами го приемат за нормално, но при добронамерени жени. При теб как беше?

# 24
  • София
  • Мнения: 819
не знам как ще реагирам, зависи кой го казва и колко често.

Именно Peace Аз например редовно казвам на децата на моя приятелка и колежка "на мама бебето, мамини златни дечица" и подобни, тя не само че не ми се сърди, напротив, много кеф й става. Peace

# 25
  • Мнения: 245
охх Simple Smile аз мамосвам децата на приятелките ми редовно, включително се хванах да мамосвам и кучето ни  Embarassed Joy
правя го несъзнателно и с най-добри чувства !

# 26
  • Мнения: 4 451
Най-вероятно ще се усмихна. Grinning

# 27
  • Мнения: 649
Аз на чужди бебета не се бъркам така, а само на моя приятелка, или на племенничката ми. Но... ако някоя случяйна жена го каже на децата ми, незнам как бих реагирала. Все пок може да е неволна грешка на езика.

# 28
  • Мнения: 2 849
Аз не го приемам за нормално да мамосвам друго бебе освен Виктор .

# 29
  • Мнения: 184
случвало ми се е,но не се дразня,все пак стават грешки

Общи условия

Активация на акаунт