запек с nan и frizolak какво помага

  • 5 629
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Ние също минахме през доста прехвалени марки от които резултатът беше отчайващ накрая установих,че Селиа ни влияе най-добре   Peace

# 16
  • Мнения: 1 672
ние бяхме по същия начин и ни кзаха че най доброто мляко е NUTRILON , защото NAN запичало много.От както взех NUTRILON нещата се оправиха , даже го давам в комбинация с чая на Блевит много е добър , заслужава си



# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
 Дохранвам Ники с Фризолак и няма абсолютно никакъв проблем с акането. Явно не всички се запичат от него. Peace
Можеш да пробваш с Фризовом.

# 18
  • Мнения: 169
moeto bebe e na 20 dni biaxme na frizolak i karma posle na nan , no se zape4e jestoko i na 3 dni pravim klizma. prepora4axami aptamil dali 6te pomogne  newsm78

моето бебе е на 20 дни бяхме на  frizolak и кърма после на nan , но се запече жестоко и на 3 дни правим клизма. препоръчаха ми аптамил дали ще помогне  newsm78

Моля, пишете на кирилица.


 Моята дъщеричка опита доста млека докато открием кое и понася най-добре. Първо бяхме с Фризолак, но от него така се запече, че и с термометъра не можехме да и помогнем. След това смесихме Фризолак с Фризовом, но то е много гъсто и остава на бучки в шишето. препоръчаха ми Нутрилон комфорт, но от него пък акаше като вода. Поредното мляко, което опитахме беше Милумил 1 и най-накрая бяхме доволни. Детето се хранеше и акаше редовно. За съжаление, когато дойде време да минем на Милумил2, детето пак се запече. Не свикна с това мляко. И пак трябваше да го сменяме. Отново ми препоръчаха мляко- този път Селия Девелоп. От него Неделина се чувства добре. Памперсът е пълен редовно. Знам, че не е хубаво да се сменят АМ, но ако детето ви не го понася сменето го.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 22:29 от Vivi

# 19
  • Мнения: 463
Пробвай всичко, едно по едно, защото явно е прекалено индивидуално. В момента го имаме този проблем с Йони и майки ми дават съвети. Аз вече бях на Аптамил и на нас не ни помогна. При теб може да подейства. Ако не пробвай нещо друго. Сега дохранвам с НАН, но втора вечер виждам, че се запича повече. Не го пробвай дори, само ще сменяш излишно млякото.

# 20
  • София
  • Мнения: 663
фризовом, ако не го иска чисто го смесвай с нан. аз така давам на малкият като се позапече, но сега се захранваме и в общи линии не е нужно да му давам от фризовома (за момента не давам, просто няма нужда) Peace

# 21
  • Мнения: 1 672
и за двете млека съм чувала че запичат. Давам нутрилон и съм нямала проблеми.
Peace

# 22
  • Мнения: 336
Ние се запекохмеи от Аптамил, така че внимавай. Нутрилон Комфорт малко подобрява положението, но го спряха от производство (или от внос, така и не разбрах точно, но навсякъде, където търся, включително и извън София , ми казват, че вече няма да го има). Сменят го с Аптамил КОМФОРТ, но то е доста по-скъпо. Иначе ние сме с фризовом и добре ни действа. При нас запека е нещо страшно, аз съм с хроничен запек и малката явно ще има като мая стомах. Педиатърката казва, че някои деца си докарват разстройство с Фризовом, но при нас едва излиза... Поне е всеки ден ( по веднъж) и не се налага клизма. Така че за мен фризовом е най-добрия вариант.

# 23
  • Мнения: 463
Към майките , писали за Фризовом: Как точно да го смеся с НАН или др. АМ? В какво съотношение, защото Йони се изхожда кашаво и ме е страх да не се продриска пък сега!?

# 24
# 25
  • Мнения: 213
Ами доколкото знам Нан и Фризолак са най-лошите АМ на българския пазар, така че нищо чудно, че сте се запекли ... Пробвай с Хип или Лактана - това са единствените млека с пробиотици; другите са с пребиотици, което е доста различно.

# 26
можеби наистина при всяко дете е различно,защото  на моята дъщеричка,която е на 8 месеца  яде  фризолак откакто съм я родила и нямям никакви проблеми.Но ти можеш да пробваш с Аптумил или Милумил

# 27
  • Мнения: 33
Аз също бях на НАН 1 и също се запичахме но се наложи да го сменя с НАН НА /хипоалргенно/.Един ден когато купувах АД срещнах една майка която ми каза че откакто са се прибрала от АГ-то са на това мляко и е страшно доволна в смисъл че не са запичат.Тя го купувала за профилактика против евентуални алргии.Между другото и аз съм доволна за сега.Пробвай различни АД и изчакай поне 0,5 месеца за да разбереш дали му е добре на детето.Успех. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 107
Пробвай с Хип или Лактана - това са единствените млека с пробиотици; другите са с пребиотици, което е доста различно.

И ние сме на Лактана. Никакъв проблем нито със запек, нито сме имали проблем с колики. Но не съм пробвала друго мляко и нямам мнение.

# 29
  • Мнения: 403
От раждането сме на Фризолак.Никакви проблеми.Аз пък съм чувала, че Фризолак е най-доброта АМ .Ха сега.Явно при всяко дете си е строго индивидуално.А вместо вода и давам чайче на Хипппротив колики.Пълни ме си памперса с кеф Grinning Това е което аз давам.Успех мамчета

Общи условия

Активация на акаунт