странни цайси

  • 1 781
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
По скоро ще ти е обица на ухото!
Излязла си .....забравила си твоите о4ила и понеже не  можеш да живееш без о4ила.....си се нахендрила на болкук за 25 лв.(извинявй но за тази цена няма на4ин да носиш хубави о4ила)!
Това е като да излезеш без колата си (някоя хубавка)...и като те домързи да вървиш да си купиш трабант4е а после да се тюфкаш,4е те е оставило на пътя!
За това съм си купила маркови о4ила...да,платих 400 лева...но когато ги забравя не си купувам други....не защото нямам 25 лв.а защото е безсмислено!За тези пари ще купя нещо на децата....а ина4е все едно съм ги хвърлила на вятъра!
 Нищо не можеш да направиш!
 Пий една студена вода и това е!

# 16
  • Мнения: 2 401
Това че съм се нахендрила не е основното. Искам да направя нещо срещу продажбата на тези боклуци, защото са опасни.

# 17
  • Мнения: 750
Това че съм се нахендрила не е основното. Искам да направя нещо срещу продажбата на тези боклуци, защото са опасни.
Съвет не мога да ти дам какво да направиш срещу продажбата на тези боклуци!
Защо ли съм убедена,4е каквото и да направиш...ще срещнеш повдигане на рамене!
И нещата спират до там.....

# 18
  • Мнения: 918

[/quote]
Не се ли сещаш?!   Wink..за мен са комплекси ( освен ако няма заболяване). Това са хора, които 'бягат' от нещо. Дори и те може да не го съзнават..А мен винаги са ме дразнели слънчевите очила...
[/quote]

Прочети си подписа Peace

# 19
  • Мнения: 2 563
Малко в страни. Какво кара хората да не си свалят слънчевите очила и в басейна при мрачно време, и вътре, и въобще навсякъде?
В нашту селу не ги свалят от гъзария.

То е ясно, че това го има, но не може да е само от това.  Явно не ми е дошло на главата да ме дразни светлината, та затова се чудя.

# 20
  • Мнения: 918
Слънчевите очила отдавна не са просто глезотия, а необходимост. Една от многото .................за съжаление Tired

# 21
  • Мнения: 17 546
Малко в страни. Какво кара хората да не си свалят слънчевите очила и в басейна при мрачно време, и вътре, и въобще навсякъде?
Не се ли сещаш?!   Wink..за мен са комплекси ( освен ако няма заболяване). Това са хора, които 'бягат' от нещо. Дори и те може да не го съзнават..А мен винаги са ме дразнели слънчевите очила...
Де бре! Комплекси... единствено това ли!? По нищо не си личи, че имам 6 диоптъра (т.е. заболяване), ама е по-вероятно да изглеждам комплексирана, защото съм с тъмни очила почти винаги, така ли!? А примерно факта, че съм с лещи и всяка остра, ярка светлина ми пречи и аз изглеждам намръщена на хората, в стремежа си да предпазя очите си, как ти звучи? Всички очи не са еднакви! Мъж ми работи по цяло лято като спасител и е на плажа по 15 часа и ако не му връча очила няма и да се сети за тях, защото просто слънцето не му пречи!

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Малко в страни. Какво кара хората да не си свалят слънчевите очила и в басейна при мрачно време, и вътре, и въобще навсякъде?

За себе си мога да кажа, че имам много чувствителни очи и общо взето и зиме, и лете съм все със слънчеви очила - иначе започвам да рева, заболява ме глава, ако съм без цайси започва едно присвиване на очите - заприличвам на китайче. Да не говорим, че доста често разсеяната светлина при сравнително облачно време ме дразни много повече, отколкото пряката слънчева, та затова, когато съм навън, задължително нося очила!

И аз по същата причина и зиме и лете, винаги съм със слънчеви очила. Когато съм на закрито, разбира се, ги свалям

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мога да отговоря за себе си - сълзят ми очите от светлината, дори когато няма слънце на мен ми е прекалено светло. Разбира се нося ги само на открито.
Мдам, и аз съм от вампирите Wink
Когато се нанесохме в новия офис даже работих с тях почти цял месец - докато ни сложат щорите.
Без тях и 1 цифра не можех да разчета на екрана, много лошо се отразяваше слънцето в мониторите.

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Слагала съм слънчеви очила, които са били на форма така извити, че се получава ефект все едно гледам през очила с диоптър. В резултат не можех да си преценя стъпката и се спъвах. Може да доведе и го главоболие. Предполагам, че нещо такова се е случило и на теб.

Отивай в КЗП и междувременно ги натопи, че не са ти дали бележка.
именно, от извивката на стъклата, се получава  този ефект Peace
ако стъклото е по- право , се вижда по-добре!!!
иначе - имам очила от 25 лв. / от оптика и проверени на апарат за УВ  защита/ - нямам никакви оплаквания!!!....
....е отстрани не пише Долче и Габана , ама това не ми пречи на зрението.... Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 15 466
Тъмни очила купувам само за диадема, от евтините с хубав вид. Никога не гледам през тях, защото се спъвам, гади ми се, боли ме глава и ми сълзят очите. Но за диадеми стават, хем ми държат косата, хем не стягат като диадемите, хем изглежда добре.

Общи условия

Активация на акаунт