За "връзкарите"...

  • 3 491
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Имам нужда от връзки спешно, ако някой иска да ми е връзка да ми пише на лични, търся нощна работа.

# 16
  • Мнения: 4 733
Имам нужда от връзки спешно, ако някой иска да ми е връзка да ми пише на лични, търся нощна работа.
Колко нощна Mr. Green?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Много нощна за много пари ако може Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 839
В много случаи ако си без връзки, дори не ти дават шанс да се докажеш.

Съгласна съм.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 884
Всеки се оправя както може-това е голата истина.
Връзките са хубаво нещо, когато ти помагат. Хубаво и ти да си "връзка", защото много неща зависят от теб.
Лично аз не вярвам, че ако сте в неизгодна ситуация, не бихте се възползвали от "връзкарска" подкрепа.
Чудесно е, ако можеш да се бориш сам и да вървиш напред със собствени усилия. Но да твърдиш, че мразиш връзкари, когато в ежедневието си такъв, е прекалено идеалистично мисля......

# 20
  • Мнения: 2 229
Знам, че не трябва да гледам в паничката на другите, но като ми става пред очите и някак си се дразня. Rolling Eyes Да - "всички го правят" и т.н., и в повечето случаи не ми пука - да се оправят както могат. Но като става въпрос за близки хора и знам точно как стоят нещата, не може да ми е все едно някак. Confused Просто вътрешно се дразня, макар и да не го показвам и съм сигурна, че занапред отношенията ни ще охладнеят...затова исках да попитам как вие се чувствате в такава ситуация...

П.П. Не говоря за "препоръка" или работа в компания, където без "връзки" няма да те погледнат. Става въпрос, когато не си направил необходимото усилие и не си си мръднал пръста, но въпреки това получаваш шанс, който не си заслужил...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 839
Става въпрос, когато не си направил необходимото усилие и не си си мръднал пръста, но въпреки това получаваш шанс, който не си заслужил...

За жалост в живота много малко хубави неща стават по заслуги.

# 22
  • Мнения: 668
Който, както може и с каквото може се справя в живота. С връзки, с късмет, със секс или с упоритост и здрав труд...

Абсолютно на същото мнение съм.
Взаимоотношенията ми с този човек не биха се променили. Дори бих се зарадвала, че е започнал да се оправя в живота.

# 23
  • Мнения: 2 309
ЗаЩо да не се ползват познати...на мен не ми пре4и,ако някой се е ползвал от тази "услуга"

# 24
  • Мнения: 2 407
То иначе рядко се получава,за съжаление!

# 25
  • Мнения: 6 713
Как бихте реагирали, ако разберете, че ваш близък приятел се е "уредил" по нечестен начин (връзки, пари) да влезе в университет или да си намери престижна работа например? От една страна ще се радвате, защото ви е близък и искате да успее, но от друга знаете, че е нечестно спрямо останалите? Rolling Eyes Бихте ли си променили мнението за този човек? Бихте ли се отдръпнали от него? Rolling Eyes Ще се радвате ли искрено или ще ви гложди мисълта, че все пак не е справедливо?  Confused


Ами не мога да подскачам от радост, не виждам на какво да се радвам в случая? Ще му кажа "честито" разбира се, нали сме близки приятели, но няма да му правя евала в никакъв случай. Naughty "Евала, батка, добре, добре..."  Sick
Няма и нищо да ме гложди, да си носи товара и да се оправя. Все пак това е реалността - доста често срещано явление.

# 26
  • Мнения: 7 723
Имам познат, който по тоя начин се уреди с диплома от университет,
в който щеше да научи точно толкова, колкото и ако не е учил,
 за същата цена, която щеше да даде за образованието си.
Сега вече изпълнява отговорна длъжност във фирма,
която е монополист в момента на пазара.

# 27
  • Мнения: 918
Създаването и поддържането на контакти е резултат на умение, което не всеки притежава и на усилия, който не всеки желае да полага. Не виждам лошо човек (или близките му) да се възползва от резултатите.

На 32 години съм и това е моя отговор

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За мен не е важно как се влиза във ВУЗ или как се започва работа. По-важно е как ще го завърши или как ще се справя с работата. Ако мой близък не може да се справи с работата или с ученето, които е започнал - да се оправя, да е мислил  с какво се е захващал, когато е ползвал връзките си.

# 29
  • Мнения: 2 673
Това с университета си е ужасно, защото някои кръв пикаят, за да се подготвят, а други...Но алал да им е..Всеки си пада на мястото в един момент!
Гледай себе си!

Общи условия

Активация на акаунт