цени на кола маска?

  • 30 430
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 225
Аз правя от коляното надолу.На ценоразписа не съм забелязала да има някакво уточнение и мисля, че няма разлика!
Наистина пробвай на друго място!Козметичките използват различна кола  и всяка си има свой стил на работа!Дано намериш своята и да останеш доволна!

# 16
  • Мнения: 372
Половин ръце 8-10 лв
Цели-12 лв
Крака(от коляното надолу)-8-10 лв
Цели крака-18-20 лв
Триъгълници, четириъгълници  Crazy и мишници не знам, защото ходя на лазерна там.

Такива са цените средно във Варна


БУБА, имам въпрос. Понеже знам, че лазерната епилация е подходяща за жени с тъмни косми, а пък ти май си доста руса, та въпросът ми е как ти понася тази епилация и трайно ли е? Аз също съм светла, затова питам  Wink   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 229
Цели крака с триъгълника - 15 лева. Peace
Салон "Дежа Ву" (Deja Vu). Hug

Ауч, това кой квартал е? Shocked

# 18
  • Мнения: 10 758
Цели крака, цял триъгълник(Бубо, мойто даже е четириъгълник), цели ръце и мишници - 40лв.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 659
Да кажа аз колко плащам в Русе общо за цели крака, цял тригълник и мишници - 17 лева. Поотделно не ги знам как са цените, тъй като веднъж в месеца ходя и правя тези процедури.

# 20
  • Мнения: 220
Така като изчетох май аз се набутвам най-много,но козметичката ми е толкова добра ,че никога не бих я сменила
Цели крака, цели ръце,цял триъгълник,мишници и лентичка корем-56 лв.

# 21
  • Мнения: 511
Цели крака - 16 лв  Tired Цял триъгълник - 10 лв.

# 22
  • Мнения: 2 199
Цели крака, цял триъгълник(Бубо, мойто даже е четириъгълник), цели ръце и мишници - 40лв.

 Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 199
Цели крака с триъгълника - 15 лева. Peace
Салон "Дежа Ву" (Deja Vu). Hug

Ауч, това кой квартал е? Shocked

В кой квартал  е това ?  Tired

# 24
  • Мнения: 61
цели крака,триъгълник,дупе,кръст-по точно над бикините отзад-25 лв.Мисля че е добре.

# 25
  • Мнения: 148
Триъгълник-5лв., мишници-4лв. Хаджи Димитър

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
Цели крака с триъгълника - 15 лева. Peace
Салон "Дежа Ву" (Deja Vu). Hug
Ауч, това кой квартал е? Shocked
В кой квартал  е това ?  Tired

Кварталът е Подуяне, на ъгъла на Оборище и Лисец, на около 100 метра от ъгъла на Оборище и бул. Ситняково. Peace

# 27
още мами от бургас да споделят моля  Praynig

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 225
Попитай тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216780.100 Мисля че повече мами от Бургас ще се включат!

# 29
  • Мнения: 1 733
Аз плащам по 26 лв всеки месец за цели крака и пълен интим.

Общи условия

Активация на акаунт