Отговори
# 60
  • Мнения: 1 253
Хахахаааа, Тити ме изпревари Simple Smile точно това и аз шях да пиша, че съм пробвала с други деца ама не се впечатлява изобщо Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 44 407
Честит Рожден Ден на Исайкова! Да си жива и здрава и много щастлива и обичана  Hug Heart Eyes Hug




# 62
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тити, аз им вярвам, че си изяжда всичко. Защото всъщност това са същите манджи, които се готвят и за детската кухня, а тя тях ги ядеше, по два купона даже. Но сега не работят, готвят само за яслата, а и не върви да взимам храна, защото сме шепа деца и те ни познават и знаят, че вече е на ясла. При нас проблема е, че не иска моите ястия Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 830
Хайде и аз съм щастлива леля отпреди половин час. Малкият Мартин е 3 650, 53 см и двамата са добре. Много съм щастлива, тръгвам си от работа и отивам да се черпим за тяхно здраве.

# 64
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ели, честитоооооооооооооооооооо! Да е жив и здрав Мартин. Видя ли колко е гот да ти кажат, че си леля   bouquet

микки, в яслите винаги казват, че детето си е изяло всичко.
Тцъ, не винаги казват, че всичко си ядат. Аз често си говоря с нашите лели и от тях знам, че имат няколко злояди деца. Чувала съм ги как сутрин на закуска им пеят песни и ги залъгват да хапнат нещо. Истина е, обаче, че по-голяма част от децата лапат като гледат, че и всички други лапат. Моята маймуна, дори си искала допълнително.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 407
микки и Филип не иска домашно сготвенои то не само мойте ами почти никакви, освен супи (4-5 вида) и мусака.
За това пък от кухнята (и то от държавната) яде доста добре...
също харесва много пюретата не гербер и сепер...но това за път или ако сме някъде извън къщи събота-неделя...

Elspet   - Честито! Да е жив и здрав мъника Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 17:24 от bubu_to

# 66
  • Мнения: 480
Ели честито и от мен. Да е жив и здрав Мартин.

ЧРД на Исайкова!

За ядене говорим гледам. Ние пюрета отдавна отказахме. Въбоще всичко що е от бурканче не го щем, даже и десертите дето й взимах не ги иска.

Иска само от нашите манджи. Вече готвим така че и тя да яде. Това е положението. Кренвирши обожава, макарони и кус кус, абе ядем доста ...........

То ни и личи, което започва да ме притеснява малко. Тъкмо ми беше минало и гледам че пак е закръглила бузките та говорих с майка ми да спре да й дава тестени неща от всякакъв вид.

# 67
  • Мнения: 1 608
  bouquetЧестито на Исайкова!!! Heart Eyes Това било значи да си над 100! hahaha
  bouquetЧестито на Елспет!!! Много радост да ти носи Мартин!!

# 68
  • Измир
  • Мнения: 662
ЧестИт племенИк Елспет!

Еxxo, чушкИте гИ ИзбИрам най_малкИте, пълня гИ, затварям с капаче от картоф, нареждам гИ ИзправенИ нагъсто, залИвам с вода почтИ до горе И варя на котлона. Рецептата е на свекИ И наИстИна стават много вкуснИ, пък И здравословнИ. Simple Smile

ТИтИ, орИза е от тозИ където се запържва леко, се слага вода И на котлона в захлупен съд се прИготвя.
ПатладжанИте са пълненИ И печенИ на фурна. Аз Издълбавам от едИн само вътрешната част И това й давам. Така че не е много голямо колИчество. До сега не съм Имала проблем.

 

# 69
  • Мнения: 9 914
олгарита - аз за пръв път чувам за ориз с кисело мляко, затова попитах. кажи повече, де Simple Smile

# 70
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елспет, честито! Какво хубаво име са му избрали Grinning

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Елспет, честито !

За яденето в яслата - и аз си мисля, че лелите казват - оплакват се от злояди деца, а за Росен споделят, че рядко се падат такива деца - всичко изяжда, стои на гърне, заспива веднага  ( ама според мен си е от напрежение, че не е с нас, а с чужди хора  Mr. Green) Прави ми впечатление, че храната е доста различна от детската кухня - тук определено е за по - големи деца и не е чорбалива ( голям израз Embarassed ) Вкъщи също , откакто е на ясла, не мога да му уцеля вкуса, но почти не готвя за него, а яде от нашата храна, съобразена с него разбира се. Понякога си хапва пюрета за разнообразие Simple Smile

# 72
  • Мнения: 811
Днес Ади ми е именичка, затова черпя виртуално  Grinning




# 73
  • Мнения: 3 100
да си здрава!

моите деца вчера бяха невъзможни! реанимирам и си самостискам палци да нямам често такива дни, че тотално ще изтрещя.
преди малко мама си замина, останах сама на фронта и всъщност ми е много мъчно Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 608
Честит! Да е жива и здрава Ади! Да расте все така лъчезарна! Heart Eyes

А тя всъщност как е, от какво се оказа Т? Шарка?

Общи условия

Активация на акаунт