Едно голямо семейство

  • 5 059
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 503
Малко ми дотяга това тръшкане по адрес на семейството. Сектанти били, горките деца нямали детство, гледали децата на майка си, парите им от къде са и т.н. Всеки живее както намери за добре.

# 91
  • Мнения: 1 733
Виждам,4е не са средно статисти4еско фемили,с това имение  Crazy.Да не ги мислим  Laughing
Абсолютно! А щом могат да си го позволят, защо да нямат 16 деца Simple Smile

# 92
  • Мнения: 875
на мен пък тая къща ми прилича на някакъв пансион. не ми харесва идеята, определено.

бебето обира всички точки.  baby_neutral

# 93
  • Мнения: 44
още като прочетох и си казах, че тук има пръст религията. яко спонсориране от църквата имат и очаквам още някое и друго бебе да се роди.

# 94
  • Мнения: 4 392
Абсолютно! А щом могат да си го позволят, защо да нямат 16 деца Simple Smile
Защото като се имат предвид демографският бум и ограничените ресурси на Земята, направо си е кощунство да имаш 16 деца. Peace

# 95
  • Мнения: 13 512
Сектантско ми идва на мене!
като ги гледам момичетата да играят поли до земята , и на мен на такова ми прилича..да са живи и здрави! За мен  здрав разум не се вързва с 16 деца  от една майка, независимо  от финансовата обезпеченост.

# 96
  • Мнения: 256
Кефят ме Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 1 544
Луда работа  Crazy и за мен е малко безотговорно.

# 98
  • Мнения: 14 498
Тити, те явно са наистина много силно вярващи и аз не знам точно в какво, но явно и децата са така възпитани и затова успяват да въдворят мир и разбирателство. В смисъл децата имат някакво такова чувство на респект към вярата и там бога, в който вярват и може би това е висша инстанция при възпитанието...Само така си разсъждавам де, не е сигурно...
Аз пък съм любопитна да ги видя насред света сами - децата , имам предвид. Без вяра и без още 20 човека-роднини около себе си.

защо? като навършиш 18 и зарязваш братята и сестрите си и не ги търсиш за нищо така ли? и си оставяш вярата вкъщи ли?
а че са вярващи си личи от някои от снимките - на едната се молят, пред майката и бащата има библия, там където са с инструментите има табелка на стената "аз и моето семейство ще служим на Господа"
и доколкото разбрах от целта на темата е да се сподели този феномен да го нарека, а не някой да ви натрапва техния начин на живот и да ви кара да раждате 10 деца

# 99
  • Мнения: 6 167
май са мормони. всички момченца приличат на татко и са сресани прилежно на път.
всички момиченца   са мънички майки.  тати спокойно прикрива нагона си зад вярата, а мама е безмозъчна.
важното е, че са усмихнати, с бели зъби,  имат собствен оркестър, както и частни байбъл класес.

ето това е снимката,която казва всичко: 
http://de.fishki.net/picsw/082007/20/semya/semya_78.jpg


 В одни прекрасный день после беседы со священником Дуггары поняли, что дети это большое счастье, а препятствовать родам -- большой грех. В тот день Мишель перестала принимать таблетки и первой у нее родилась двойня!

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 10:49 от Lennie

# 100
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706

 В одни прекрасный день после беседы со священником Дуггары поняли, что дети это большое счастье, а препятствовать родам -- большой грех. В тот день Мишель перестала принимать таблетки и первой у нее родилась двойня!

Кукувици неземни ...

# 101
  • София
  • Мнения: 1 654
 Stop Благодаря

# 102
  • Мнения: 1 640
Домът не ми хареса-изглежда стерилен и неуютен,като фоайе на голям хотел или почивна станция.
Аз не бих искала да съм член на такова семейство,бих се чувствала незначителна/една от бройките/и неспециална за родителите си.
Мисля си ,че тук ще да има и обслужващ персонал или поне чистачка и готвачка.

# 103
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Браво ! Това се казва да прецакаш смъртта , при това 17 пъти ! Ако можехме и ние...... завиждам - много ...... прости ми Господи , как завиждам само .... Ако прабаба ми беше мислила егоистично нямаше да има 7 деца и нямаше да я има баба ми , и другата нямаше да има дядо ми и другата ..... и другата .... днес нямаше да пиша това .... В децата е смисъла на живота ни - тези хора са го разбрали и са го осъществили - покланям им се , че са открили тайната , която аз не откривам !

# 104
  • Мнения: 6 167
егоистично?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт