празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 889
  • 489
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 508
Здравейте, не съм изчела цялата темичка и може и да се повтарям с някоя мама, но аз съм много доволна от ваучерите за рожден ден на Грабо. Всичко ми излиза почти наполовина като цена, децата се забавляват. Може да оставиш коментар дали си доволен или пък да прочетеш коментари, за да си направиш сметката дали конкретна оферта е точно за теб  Simple Smile
Тази година и двете ми деца празнуваха своите Ч.Р.Д с ваучери. Те доволни, и аз доволна  Party Другата година пак ще се оглеждам за оферти!

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Питах и в другата тема, но и тук да си задам въпроса...
Търся помещение, в което може да се съберем 10-15 6-годишни и родителите 😂
Детските центрове не са ми вариант - организацията, менюто, украсата и игрите са изцяло организирани.
Беседките на Лаута, въпреки че парка е идеален за темата на РД, също отпадат - няма как в едната да се съберем 20-30 души, а не искам гостите да са разделени...

Та - приемам всякакви предложения и идеи за всяка част на града (макар че Тракия ми е най-удобна)


Мислила ли си за конферентна зала в някой хотел?

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
това ми е крайния вариант Simple Smile
Като си знам диваците... не съм сигурна в какво състояние ще е след нас залата Simple Smile

Казаха ми за някаква къща в Коматево, където преди 2-3 години давали двора под наем - идеална ще е за целта, само координати да намеря и още да се дава hahaha

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз ей това местенце съм си харесала, ама нещо все не ми се удава случай да отидем до там - http://mavruda.com/bg_BG/
Гледайки галерията им, има голям двор с много зеленина.

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Изглежда добре и е близо Simple Smile
И датата, която ми трябва е свободна... Ще отидем направо на място, да видим какви са условията Simple Smile

Благодаря!  bouquet

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Някой може ли да си каже мнението за детски център Пимпа в Тракия.

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Изглежда добре и е близо Simple Smile
И датата, която ми трябва е свободна... Ще отидем направо на място, да видим какви са условията Simple Smile

Благодаря!  bouquet

Съвсем изключих, да кажа...
Бяхме там, резервирахме, във вторник бяхме, за да уточним последно бройки, менюта и т.н.т Simple Smile

Собственичката е много мила любезна жена bouquet Възгледите ни, относно децата се припокриват и определено мястото е вече сред фаворитите ми, за семейните празници.
В неделя ще е събитието и след това вече, мога да се изкажа как е протекло Peace
Цените са абсолютно нормални, единствения минус е, че е необходим транспорт до там Peace

# 412
  • Мнения: 2 406
някой ползвал ли е аниматор за детска градина - Искам да "резервирам" аниматор, които да отиде в детската градина за час два и да ги позабавлява там. И да има избор на костюми /хлапето е момченце на 6 г и не знае какво иска  hahaha hahaha та мама да може да избере между няколко "герой"/

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 419
някой ползвал ли е аниматор за детска градина - Искам да "резервирам" аниматор, които да отиде в детската градина за час два и да ги позабавлява там. И да има избор на костюми /хлапето е момченце на 6 г и не знае какво иска  hahaha hahaha та мама да може да избере между няколко "герой"/
Аз съм изключително доволна от тази актриса (казва се Светлана Урумова) - https://www.facebook.com/THEATRE.ANIMA/?pnref=lhc
Четири години подред в градината винаги беше с различен репертоар

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Ето ме - с пресни, пресни впечатления.
Мястото е уникално - огромна градина, вкусна и здравословна храна, любезен, отзивчив и усмихнат персонал!
Партито беше невероятно и при положение, че сина ми категорично отказа аниматор, (аз бях леко потресена от този факт), всички деца бяха щастливи, а родителите  - доволни.
Бях подготвила няколко игри за децата, а през останалото време те просто тичаха буквално из цялата градина Embarassed Опитвах се, да огранича движението им в началото в периметъра около детския кът, но дойдоха от персонала и ни казаха, да оставим на спокойствие децата да играят. Нямаше други посетители Peace
Нуждаехме се от удължител за лаптопа и докато още обмисляхме къде да го оставим, дойдоха и донесоха - чули ни, когато сервираха
Цените са абсолютно нормални - по мои сметки трябваше да платим двойно Embarassed (плануването на бюджети изобщо не ми е силна страна hahaha)

Поставям оценка 9 от 10 единствено заради неудобството с транспорта Peace

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ето ме - с пресни, пресни впечатления.
Мястото е уникално - огромна градина, вкусна и здравословна храна, любезен, отзивчив и усмихнат персонал!
Партито беше невероятно и при положение, че сина ми категорично отказа аниматор, (аз бях леко потресена от този факт), всички деца бяха щастливи, а родителите  - доволни.
Бях подготвила няколко игри за децата, а през останалото време те просто тичаха буквално из цялата градина Embarassed Опитвах се, да огранича движението им в началото в периметъра около детския кът, но дойдоха от персонала и ни казаха, да оставим на спокойствие децата да играят. Нямаше други посетители Peace
Нуждаехме се от удължител за лаптопа и докато още обмисляхме къде да го оставим, дойдоха и донесоха - чули ни, когато сервираха
Цените са абсолютно нормални - по мои сметки трябваше да платим двойно Embarassed (плануването на бюджети изобщо не ми е силна страна hahaha)

Поставям оценка 9 от 10 единствено заради неудобството с транспорта Peace

Ей, супер!!!! Значи да го имам впредвид за РД на детето в началото на октомври ако е хубаво времето! Радвам се, че ти помогнах!

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Искрени благодарности!  bouquet

# 417
  • Мнения: 2 406
някой ползвал ли е аниматор за детска градина - Искам да "резервирам" аниматор, които да отиде в детската градина за час два и да ги позабавлява там. И да има избор на костюми /хлапето е момченце на 6 г и не знае какво иска  hahaha hahaha та мама да може да избере между няколко "герой"/
Аз съм изключително доволна от тази актриса (казва се Светлана Урумова) - https://www.facebook.com/THEATRE.ANIMA/?pnref=lhc
Четири години подред в градината винаги беше с различен репертоар

Благодаря - ще проверя
sweet_maniche - та кое е това място  Party

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Малко по-нагоре ми го препоръчаха - комплекс Мавруда

# 419
  • Мнения: 508
Че то изобщо не е в Пловдив!!!
Сега видях адреса в гугъл. Точно в началото на с. Ягодово е  Grinning
Аз лично, когато наемам зала, гледам да е в района на училището или детската градина на децата, за да е удобно на родителите.
И не бих си пуснала детето на такова отдалечено място, защото ще ми отнеме много (и излишно) време веднъж да отивам да го оставям и втори път да отивам да го взимам!!!
Но това си е мое лично мнение  Simple Smile
sweet_maniche, радвам се, че сте си изкарали добре и че сте намерили точното място да вас. Честит рожденник  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт