празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 800
  • 489
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Каспър, ако всички гледаха света през твоите очи, нямаше да се налага да обясняваме ... Аз също смятам, че е добре да се казва всичко на момента, но когато срещу себе си имаш човек, който е готов да те изслуша... Управителката така съскаше, че освен да доразваля и без това несполучливия празник на детето си, нямаше как да постигна друго.
 А  иначе моята щерка ви е редовен посетител още от 11 мес. възраст, но за съжаление при вас вече имаше резервации и за 3, и за 4 октомври, но момичето, с което говорих ме успокои, че засега има свободни дати покрай нашия рожден ден за 2010   Joy

# 211
  • Мнения: 214
 ...ето вчера в един ресторант, известен и с добро име, ни сервираха развалена пържола ...

Каспър, кажи кой е ресторанта, да не правим грешки Stop

# 212
# 213
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Момичета, бихте ли споделили мнения за детския център "Фламинго". Синът ми скоро навършва 7 години. Интересувам се за този център, защото има надуваем замък, широко е и мисля, че ще е подходящо за място за щуреене на дечица на неговата възраст. Аниматори не иска, не са му интересни, предпочита свободните игри (под надзор разбира се), приятелчетата му също. Кажете дали съм се насочила към правилното място, мога ли да очаквам някакви неприятности от сорта на тези в "Ян Бибиян", за които разказва avia. Може да ми препоръчате и друго място с надуваем замък в Пловдив, че аз не се сещам. Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят   bouquet

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Там съм била на един рожден ден - подходящо е за по-големи деца като твоето и е много добре, че детето ти не иска аниматорки - по-отегчени какички от тези там не съм виждала никъде... Иначе има условия да си поиграят на воля децата и да се позабавляват сами. Смятам, че всичко ще бъде ОК, ако не разчиташ на момичетата от центъра да забавляват децата. Peace

# 215
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
veliana много ти благодаря, че се включи с мнение. На какичките разчитам да ги гледат и да въдворяват ред, ако много подивеят, иначе за занимания не.

# 216
  • Мнения: 6 206
За подивяването трябва да се контролира много момента, защотото витите стълби за втория етаж са много опасни и са с процепи достатъчни да влезне и крак на възрастен. Опасно е да не се подгонят, да се разтичат по стълбите, което го виждам на 100% за 7 год момчета и просто ме е страх да си помисля какво може да стане. Плюс съм била свидетел как какичките това не го виждат като проблем, наблюденията са ми отпреди година и половина...
Иначе за всичко друго е ок според изискванията ти.
За момента няма друг център със закрит батут. За момента.  Simple Smile

# 217
  • Мнения: 5
Момичета, бихте ли споделили мнения за детския център "Фламинго". Синът ми скоро навършва 7 години. Интересувам се за този център, защото има надуваем замък, широко е и мисля, че ще е подходящо за място за щуреене на дечица на неговата възраст. Аниматори не иска, не са му интересни, предпочита свободните игри (под надзор разбира се), приятелчетата му също. Кажете дали съм се насочила към правилното място, мога ли да очаквам някакви неприятности от сорта на тези в "Ян Бибиян", за които разказва avia. Може да ми препоръчате и друго място с надуваем замък в Пловдив, че аз не се сещам. Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят   bouquet
В"Роял Кидс"има надуваем замък.Голям е,има и пързалка. newsm10

# 218
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Каспър и tanni_73, благодаря ви. Днес ще отида и до двете места и ще преценя.
Имаш право Каспър за опсаностите, които съществуват във Фламинго и това наистина ме притеснява. Затова очакваме скоро да ни посрещаш на закрит надуваем замък. Снощи с двете деца бяхме на РД в "Тон Бонбон" 2. Дъщеря ми (тя е на 1г. 4 м.) беше безумно щастлива в бебшкия кът, почти не излезе от полицейската кола и басейна с топките. Направо ме забрави, което иначе не се случва. Ще я водя 1-2 пъти през седмицата да си играе там.Какичките са супер, много мили. Другата година лятото бебшкият РД ще е там  Hug
Редактирам си поста, за да кажа, че се обадих в "Роял кидс". Има надуваем замък, но го надуват само лятото, сега нямало къде да го поместят надут.

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 10:26 от МалинкаКалинка

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 79
МалинкаКалинка, утре сутринта ще сме на рожден ден в Роял Кидс - после мога да ти пиша впечатления. Досега съм ходила само на кафе там, на рожден ден ще сме за пръв път. Peace

# 220
  • Мнения: 400
Здравейте!

Събирам впечатления за детския център срещу МОЛ Пловдив. Празнували ли сте рожден ден там?

# 221
  • Мнения: 3
iskam da spodelj mnenie za detskij centar v novij mall do metro, mn mn sam razo4arovana ot obslugvaneto ot organizacijta na rogdenni den ot tova 4e se pu6i tam ot tova 4e si pozvoljvat da pravjt po pove4e ot 1 rogden den ednovremenno a njmat uslovij za tova no namirat na4in za da priberat parite na horata bez zna4enie kakvo 6te im predlogat v zamjna

# 222
  • Мнения: 5
Направо да ви се неначуди човек на вас майките...има толков детски центрове в града,от хубави по- хубави,не мога да разбера защо се бутате точно в тези ,който са в Моловете или търговски центрове???Нито има въздух за децата,нито гледка,градина или нещо подобно,нито е качествено обслужването(като се има в пред вид текучеството на собственици и персонал),а за пушенето да не говорим.Мили майки все пак отивате в ДЕТСКИ ЦЕНТЪР!!!Там ще празнува вашето дете,това е неговият най-голям празник,пощадето го и му осигурете максимално удоволствие и радост!Там където се пуши просто не е никакъв детски център!Но и това ще трае още известно време!Поздрави,лек и успешен ден!

# 223
  • Мнения: 44
Момичета,някой скоро празнувал ли е РД в хотел Ленинград,да даде отзиви,че не съм ходила там от близо 4 години???

# 224
  • Мнения: 71
зимата бяхме.става за рд на момиченца,че няма много играчки.

Общи условия

Активация на акаунт