празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 707
  • 489
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Благодаря Ви!
В интерес на истината, с тези ремонти из целия град в момента ooooh! до там стигаме за 10 минути, доцентъра - за 20, до другите квартали - в най-добрия случай 1/2 час hahaha

Тракийци сме Peace

# 421
  • Мнения: 1 619
Някой може ли да каже нещо за това https://grabo.bg/plovdiv/detski-rd-0h95nuh


 Аз говорих о телефона, но леко се озадачих, понеже ми казаха че диджея само им пуска музика каквото си поръчат. Децата са на 8 годинки и се чудя дали е подходящо. Не зная дали ако някой не им прави състезания и да ги подканя за танци ще е подходящо. От друга страна се опасявам да не би пък анимацията да е като за малки деца. Нашите гости няма да се радват вече на това някой да им рисува пеперуди по лицето или да им прави клоунски сценки.

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Като хубав детски център за по малки деца до към 7 годишни,най много мога да препоръчам
детски център Марая.
Намира се срещу магазин Сани в Смирненски.
Миналата година го откриха и ние празнувахме там 3-я рожден ден на дъщеря ми.
Тази седмица  бяхме гости на 4 годишно момченце в този център и мога да кажа,че и като домакини и като гости съм доволна от центъра,обслужването,храната.
Понякога пускат и оферти в Грабо,но по рядко.
Център Ян Бибиян не работи вече,а център Пимпа по мое мнение е много мизерен и мръсен със сравнение на снимките в Грабо.

# 423
  • Мнения: 221
Здравейте, може ли съвет и предложение за РД на 8г. момченце? Миналата година имаше здравословен проблем и не празнува с дечица освен в градината,което не го броя.Да добавя,че е в нова среда, в 1 клас с нови съученици и това ще е добър начин да се опознаят извън училище.Искам да е нещо интересно , най-вероятно няма да има деца на друга възраст.

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
в куест стаите организират РД - за мен това е страхотен начин за сприятеляване (и сплотяване на работни екипи) Simple Smile След това може да ги заведете на пицария, където да хапнат Mr. Green Pizza lab ми идва като хрумване  Peace

# 425
  • Мнения: 221
Жалко не прочетох навреме, аз много се чудех за тези стаи , ама това само пицария ли е или?Запазих един детски център, но е само с капаро мога и да го откажа,но детето и то разбра вече е късно май.Явно това ще остане за догодина.

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 21:04 от basmachi

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 449
basmachi моляте сподели кой детски център си зеапазила,и каква е офертата им.

# 427
  • Мнения: 1 408
Здравейте. Влизам да изкажа разочарованието си от РД на сина ми в боулинг-клуба на Новотела. Че беше скъпо-беше. Не е това проблемът, защото в крайна сметка бях наясно с цените, когато резервирах. Менюто обаче беше под всякаква критика. Парченце, подчертавам-парченце, пица, твърдо и умряло от студ, гарнирано с десетина пържени картофчета, също вероятно правени миналия ден. Безалкохолното беше явно от видове, които изобщо не им се продават и гледат да си ги изчистят. Децата почти не ги пиха, а се наложи да си поръчват допълнително. На всичко отгоре безалкохолните бяха ледени, а говорим за началото на февруари. Господинът на боулинга само дето не ги наби, а някаква лелка заплашила сина ми /рожденикът/, че ако стъпи на измитото, щяла да го набие. Като за капак беше тортата. Разбрах се със сервитьорката да я раздели само между децата, защото не беше много голяма. На финала се оказа, че децата получиха парченца с размер на две кибритени кутийки, а тя ми върна почти половината торта. Много бяхме разочаровани и със сигурност няма да повторим.

# 428
  • Мнения: 221
basmachi моляте сподели кой детски център си зеапазила,и каква е офертата им.
Извинете, че късно се включвам работя на смени и така се обърквам понякога. Запазихме си в Хепиленд -център Аркадия.Били сме там преди доста време, преди това , когато беше в МОЛ-а също.Не е било кой знае какво, но е нормално, децата бяха доволни, за мен това  е важно.Дано нямаме проблеми като споделените преди мен.Цените навсякъде са високи, спор няма.Дамата в  центъра ми обясни, че приготвят храната на място, във връзка с това, че не знам точния брой- нямало проблем.Няма каталог с торти, има сервиз за поднасяне.
Ще празнуваме към края на месеца и ще споделя после мнение.Предстои ни двоен имен ден, моя РД и тогава малкия, затова отрано се готвя.
ПП. Днес видях в Грабо ваучер за РД в Макуин -2, нова зала с интериор за дискотека, караоке.

# 429
  • Мнения: 47
Здравейте, искам да изкажа моите разочарования от детски център Тон Бонбон в Рива центъра. Това е място на което ти организират и вземат многото пари, като на конвейер. По времето, което бяхме имаше 3 рожденни дни едновременно /говоря само за долу залите/. Казаха, че те не си пречили, защото всеки си ползва по различно време залите. До тук добре, но... докато нашите деца бяха в дискотеката една кака украсяваше дискотеката за друг рожден ден. Вън залата също се украсяваше и казвали на децата да внимават и да не пипат, че това не било за техния рожден ден. Заврени в една стая си прекараха, защото за другия баровски рожден ден трябваше да се подготвят. На мен ми казаха- За такъв малък рожден ден /бяха 13 деца/ е така. Единия от аниматорите се е държал гадно с децата. Пример: Едно дете е казало-"на мен къде ми е тортата", а той грубо му отвърнал: "аз да нямам сто ръце, я млъкни да не останеш без торта". За тези хора там приоритет са големите рожденни дни, а такива които празнуваме с по 13 деца и плащат само 600 лева не ни броят за живи.

# 430
  • Мнения: 221
Здравейте, да споделя за РД в Хепиленд ,за който резервирах преди време.Първо промениха датата,но за мен не беше проблем,защото ние така или иначе имахме РД през седмицата и вместо утре на обяд бяхме днес слеобед.Иначе ваучера беше само за обедно парти.Казаха че бързо ще се изнасяме,дори подписах съгласие за ранно освобождаване,но днес изобщо не ме подканиха да тръгвам рано.В края на краищата децата прекараха чудесно, занимаваше се с тях едно момче,което накрая го съжалих-беше без сили от тях.Дискотеката и арената бяха огласени от щастливи викове.Пиците изглеждаха хубави, не разбрах дали ги изядоха,но бяха екзалтирани много.Забележки нямаше към децата, не се оплакаха.Не ми хареса много другата храна ,но аз поръчах предварително,за да не чакаме после и явно рано го бяха приготвили.Като цяло съм доволна, детето щастливо !

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Моля,да ми препоръчате добри аниматори за празнуване на детски рожден ден в яслата.Детето ми става на три години и искам да има тържеството и в градинката.Това,което открих са аниматорите на Тон Бонбон и тези на Слон Балон.Ще съм благодарна,ако някоя мама сподели впечатления.

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Моля,да ми препоръчате добри аниматори за празнуване на детски рожден ден в яслата.Детето ми става на три години и искам да има тържеството и в градинката.Това,което открих са аниматорите на Тон Бонбон и тези на Слон Балон.Ще съм благодарна,ако някоя мама сподели впечатления.
Тази жена е актриса - https://www.facebook.com/THEATRE.ANIMA/?pnref=lhc . 4 години, докато детето беше в детската градина, не повтори нито един сценарий на рождените дни, на които присъстваше (на моето дете и на другите деца). Според мен е изключително добър вариант за рожден ден в ясла (и в ДГ, разбира се).

# 433
  • Мнения: 108
Здравейте, предстои ни рожден ден на дъщеричката ми в края на юли. Интересувам се от актуална информация и впечатления от Комплекс "Мавруда". От всички места, които разгледах в нета, това най-много отговаря на представите ми, но още не съм го видяла на живо. Виждам, че са поместени добри отзиви от лятото на 2016 година и се надявам нещата да не са се променили... Simple Smile

# 434
  • Мнения: 31
Бих искала да споделя огромното си разочарование от детски клуб "Марабу". Съсипаха празника ни, абсолютни аматьори. Двете аниматорки правеха всичко друго, не и да забавляват децата. Репликите им бяха: "Не пипай!", "Не може!"  и т.н. Децата питаха" Защо не може?"  и отговорите бяха: "Защото така!" Залата, в която бяхме, трябваше да има надуваем замък за скачане, е имаше, но не беше надут. Други забавления в тази зала липсваха. Каката реши, че ще ги забавлява със сапунени мехури. Само не и се изсмяха. По едно време надуха замъка, но забавлението траеше само 10 минути и отново го спаднаха. За храната не ми се говори. За цените също не бих искала да говоря, защото те са космически навсякъде, но тук си беше пълна подигравка. А хигиената, за нея може би ще пусна сигнал в РЗИ. Вътре смърди, а всичко е потънало в мръсотия. Когато ходих да запазвам обещанията бяха големи, но уви, останахме само с тях. Не изпълниха и половината неща по договора, а тези които изпълниха бяха некачествени. Не си ли правят сметка, че не само аз, но и никой от гостите няма да стъпи там?

Общи условия

Активация на акаунт