празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 164 007
  • 489
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 206
С госпожата много добре се познаваме. Всичките й приятелки, включително и разни медийни звезди, празнуват рождените си дни при нас, преди няколко седмици и след няколко пак, тя е гост на всички и всеки път много мило си се усмихваме. Не желая да я коментирам като личност, но това написано тук го чувам за втори път и то подметнато уж между другото от човек от друг център. Игрите са мръсни и гадни, когато нещо не ти върви, потърси вината в себе си и после в другите.
Аз никога не съм си позволила да коментирам друг център, независимо от провокациите, само отказах да ходя по други центрове заради отявлената злоба и безочливи опити да се крадат мои хора.
Вместо да хвърлят грозни лъжи срещу мен, да се стараят в техните си неща, вероятността да им потръгне е по-голяма.
Вани, мисля, че знаеш на кой да го предадеш. И много поздрави, защото наистина нямам лоши чувства към никой.
Място под слънцето за всеки, който си върши добре работата, винаги ще има.

# 76
За съжаление нямам на кого да предавам каквото и да било.Не сам искала да обидя никои в този форум,просто казах моето мнение и споделих факти.Аз не сам си измислила нищо от това което сам написала и няма за какво да го правя!                                                    
Първо по въпроса с дъщеря ми,аз не сам физиономистка и не мога да кажа да кажа дали си била там или не,но със сигурност е това че тя не си затисна палеца а трите пръстчета.Това че не съм могла да е накарам й сложим лед е така защото видях че не е сериозно, иначе бъди сигурна че нямаше да разчитам на вашето внимание а щях да потърся компетентни за това хора.Не мога да кажа също че е дошла нацупена,те бяха цялата   група от детската  градина и тръгнахме от там  в страхотно настроение.
Колкото до случая с Изабел наистина не съм присъствала,но това което написах е това което съм чула от майката,така че наистина съжалявам не трябваше да го коментирам и все пак тя пак твърди,че е било така както аз го написах.Съжалявам!!!
Не мога да разбера от къде е цялата тази злоба в теб към другите детски центрове,аз сам празнувала почти навсякъде в този град детски рожден ни дни и мога да кажа,че навсякъде сме си прекарвали страхотно,мисля че това е въпрос на лична нагласа на родителите как искат да направят рождения ден на детето си.Не може да отида където и да било,да седна да си пуша цигарата и да очаквам,че детето ми няма да си подаде нослето навън само защото аз съм платила,особено на рожден ден когато са толкова превъзбудени и имат толкова радости да споделят с нас.
Наистина има място за всички и ще те помоля да си гледаш твоето без да коментираш останалите,защото глупости можем да си пишем колкото си искаме тук,кажи ми само каква е ползата?





 

# 77
  • Мнения: 6 206
Аз също спирам да пиша по твоите въпроси.
Винаги си гледам моето без да коментирам останалите  Simple Smile
Много подозрително ми се стори цялата скалъпена история казана от теб и подметната уж между другото като "доброжелателно" споделяне от човек, който не е от моя екип, повторено едно към едно и измислено еднакво. Не е за пръв път и затова събрах две и две.
Продължавам да твърдя, че си си измислила, че момичета обслужват родителите - това е абсолютна измислица, ако са помогнали за по-малко от минута да се разнесе тортата, оцени факта за бързо обслужване, но през цялото друго време са били при децата ви.
Спирам, защото има хора, на които колкото повече се опитваш да угодиш, няма угодия. Просто няма. Те са дошли недоволни и ще си
тръгнат недоволни. Отдавна спрях да се опитвам да угаждам на всички.
Да, на Изабел майката ми каза по телефона "ами то всеки можеше да й махне и тя да слезе по стълбите", и това е сигурно интерпретацията на разхождането по главната. По тази логика то можеше да тръгне по главната. По тази логика ако се беше обадила всичко щеше да е наред. Просто е изключително украсена цялата история.
Добре е да знаеш че не си споделила факти, а твои си лични виждания и преразкази в трето лице.
Фактите са друго нещо и нямат нищо общо с написаното от теб.
За едно си права обаче - рожденият ден го правят хората - хора, които са си симпатични между тях си, и знаят какво искат, рождените им дни стават чудни, ей така от само себе си. Въпросният беше измъчена работа, въпреки нашето старание. Защо не е мястото да го коментирам тук. Въпреки това симпатиите към майката и детето си остават и е добре, че те са доволни. Едно нещо хубаво от цялата ситуация.

# 78
Имах два неуспешни опита да оставя дъщеря си в тъмната им зала за игра. Първият път самата собственичка стоеше вътре, но само стоеше. Втория път имаше една заблудена касичка, но се наложи пак аз да стоя вътре с детето, защото то непрестанно излизаше. Иначе каката беше много иновативна - пусна й филм че NeWS7

Няма да коментирам, че цените на това "кафене с ек стри" са  от любимата ми "Приказка без край".

Само искам да уточня тук по повод това  исказване -незная по кое време на деня си ходила в Хари Потар  но дори и нито една лампа да не е светила има две витрини които са 4/2м. дълги и мога да кажа  че с тези големи витрини дори и уличната светлина е достатъчна!

   А ако кафето  от 0.80лев. и газираното от 1.00лев. ти се струва скъпо то тогава по-добре отиди в парка,защото иначе никъде няма да си намериш място!!! Embarassed

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 02:05 от vani_0101

# 79
  • Мнения: 858
Изчетох темата и исках да се включа.Живея в София,но родителите ми са в Пловдив.Със сина ми се разхождах по Главната и ми се искаше да изпия едно кафе,без да тичам след него сред народа наоколо.Видях по стълбите на каменица надуваем замък и така случайно попаднах на Тон Бонбон.Обиколили сме почти всички възможни клубчета в София,но за първи път попаднах на място от което останах очарована и вече няколко дни разказвам на приятели.Първо ни посрещнаха много внимателно попитаха за името на детето и ни донесоха меню.Навсякъде където съм била е на самообслужване и рядко има дворче.Моето дете предпочита мъжка компания и като по поръчка имаше един батко който толкова добре игра с детето,че не повярвах като видях как грижовно му свали сандалите и избърса краченцата от пясъка.Качваше го по пързалки,колички и го гушкаше когато моят гушливко искаше.За първи път си починах и не разбрах,че съм с дете.Не ме потърси нито веднъж ,за да ме дърпа за ръката и води на някъде.От там си тръгна толкова щастлив ,до вкъщи ме е прегръщал и с една усмивка докато си легна.Днес пак минахме по центъра и отдалече ме задърпа по стълбите нагоре към клуба.Това никога не се е случвало.Когато съм го водила някъде не сме успявали да постоим повече от 30-40 мин. и само иска да си ходи детето.

# 80
  • Мнения: 6 206
Имах два неуспешни опита да оставя дъщеря си в тъмната им зала за игра. Първият път самата собственичка стоеше вътре, но само стоеше. Втория път имаше една заблудена касичка, но се наложи пак аз да стоя вътре с детето, защото то непрестанно излизаше. Иначе каката беше много иновативна - пусна й филм че NeWS7

Няма да коментирам, че цените на това "кафене с ек стри" са  от любимата ми "Приказка без край".

Само искам да уточня тук по повод това  исказване -незная по кое време на деня си ходила в Хари Потар  но дори и нито една лампа да не е светила има две витрини които са 4/2м. дълги и мога да кажа  че с тези големи витрини дори и уличната светлина е достатъчна!

   А ако кафето  от 0.80лев. и газираното от 1.00лев. ти се струва скъпо то тогава по-добре отиди в парка,защото иначе никъде няма да си намериш място!!! Embarassed
Съвсем бях убедена, че няма да пиша коментари повече, но все пак и аз съм човек....
Бях се притеснила, че не е възможно да си наистина любезен и добронамерен към някой, както бяхме целия ни персонал към вас и да се получи тази реакция. Сега ми е много по-спокойно.
Да беше написала от самото начало
Тон Бонбон не струва
Хари ПотАр, пише се Потър между другото, е супер
Всички щяха да те разберат
Не ме разбирай погрешно, нямам лоши чувства към никой, искам да има качествени и много центрове в града ни, за да се развива такава култура у хората, както и положителното име на този тип заведения, дори съм от силните поддръжници на организирането на Асоциацията на Клубовете, на ясни и точни правила... Плановете ми да се развивам в този бизнес са много и различни, тепърва смятам да се разгръщам и направя центъра, който мога и знам. Не се притеснявам, че базата ми е малка в момента, защото имам ноу хауто, хората и организацията, така че пожелавам успех на всички.

# 81
  • Мнения: X
Да,бе.....ако ще правите рекама,поне кажете направо,не плюйте конкуренцията/или поне го правете аргументирано/.......
Аз съм от рекламиращите"Тон бонбон"/`щото наистина съм много доволна от тях и от рожденните дни дето правят/,обаче имам един съвет към всички дето са се насочили натам да празнуват:Записвайте си час по-отрано......,че наплива е голям..........и аз тая година увиснах,точно поради тая причина ooooh!
Каспър,наистина ви е време да се поразширите.......

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Каспър, не се връзвай. Потребителката има две мнения, очевидно е че се е регистрирала специално за да разкаже каквото си е наумила. Не мисля че някой би се повлиял от подобни анонимки.

# 83
Каспър, не се връзвай. Потребителката има две мнения, очевидно е че се е регистрирала специално за да разкаже каквото си е наумила. Не мисля че някой би се повлиял от подобни анонимки.
     Кои все пак тук е анонимка?Като гледам мисля чe  само аз съм с истинско име  тук,което ме навежда на мисъта,чe си пиша с един и същи човек!?И аз все пак мога да сметна колко е две и две! Laughing

# 84
 
Бях се притеснила, че не е възможно да си наистина любезен и добронамерен към някой, както бяхме целия ни персонал към вас и да се получи тази реакция. Сега ми е много по-спокойно.
Да беше написала от самото начало
Тон Бонбон не струва
Хари ПотАр, пише се Потър между другото, е супер
Всички щяха да те разберат
Не ме разбирай погрешно, нямам лоши чувства към никой, искам да има качествени и много центрове в града ни, за да се развива такава култура у хората, както и положителното име на този тип заведения, дори съм от силните поддръжници на организирането на Асоциацията на Клубовете, на ясни и точни правила... Плановете ми да се развивам в този бизнес са много и различни, тепърва смятам да се разгръщам и направя центъра, който мога и знам. Не се притеснявам, че базата ми е малка в момента, защото имам ноу хауто, хората и организацията, така че пожелавам успех на всички.
    Зная много добре как се пише,само чe "кафенето с екстри" се казва Хари Потар ако незнаеш да ти кажа!Колкото до това какви чувства имаш се вижда в целия този форум,че Тон Бонбон е наи-добрия детски център,другите са боклуци.Това е до тук много ясно!Желая ти успех в развиването на този бизнес,прави каквото искаш това е твоя работа,както сама каза място има за всеки и пак ще се повторя гледаи си твоето без да коментираш останалите,защото това определено е долно и гнусно и е подигравка с труда на другите хора.Достатъчно коментари чухме не само тук но и от други места,ако все пак имаш да ми казваш нещо аз съм всеки ден в Хари Потар,заповядай!!!Между другото чудя се като сте толкова заети в Тон Бонбон как ти остава време да се занимаваш  с подобни работи като тези писаници тук,аз само по това време съм свободна,но бъди сигорна,чe определено се забавлявам,отдавна не бях срещала такъв хаплив човек като теб!

# 85
  • Мнения: 6 206
Eто това е женски бизнес  Simple Smile
Направихме цирка пак.
Първо не си ме срещнала, за да знаеш наистина колко хаплива мога да бъда. Когато някой ми настъпи интересите, не му става много удобно.
Какво очакваше - да стоя тук и да чета как клеветиш работата ми с лъжи? Както казах няма да стане.
Никога никъде не съм си позволила да напиша и една дума за някой център, дори напротив като дойдат клиенти и започнат за ми се оплакват от някой център, ги прекъсвам на момента, защото не искам да го слушам и не ме интересува. За разлика от други, не злорадствам на чуждите провали, колкото и да не ти се вярва.
Да съм казала или намекнала някъде, че другите центрове са боклуци?
Никога, никъде не съм коментирала чужд център. И няма да коментирам. Не ми влиза в концепцията на бизнеса.
Не искам да отивам на такова ниво - за това ти засвидетелствам колегиални чувства, подавам ти виртуално ръка да си стиснем, чак до Хари Потар няма да се разходя  Simple Smile, и ти желая успех и всичко най-хубаво. Нека се държим цивилизовано, не прилича такова държание на хора, които се занивамат с деца. Стискаме си ръцете и продължаваме напред, ок?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Казаха ми че ресторант Лаута го били направили детски център.Отделно до Ескалубур на входа за картинга имало също някакъв.Някой посещавал ли ги е .Моля коментари или други идеи(за Тон Бонбон нашата дата е заета)

# 87
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838

...и викам - стига толкова Simple Smile
Мисля, че и двете страни имаха възможност да кажат всичко важно по въпроса с инцидента.

# 88
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Казаха ми че ресторант Лаута го били направили детски център....

Били сме там на РДен. Но то не е точно ресторант Лаута, а заведението до него. Кафенето с дворчето, дето има разни люлки и пързалки, вижда се от булеварда. В ляво от входа на Ескалибур се намира. Преди имаха повече играчки за децата в самото заведение вътре, сега май няма. Но не е детски център! А просто заведение, в което може да се седне с деца. Обаче е трудничко да ги усмириш на двора - доста е пространството и особено след по - малките трябва да тичат майките. Освен ако не се наемат допълнително аниматори, за да забавляват дечурлигата.

# 89
  • Мнения: X
Казаха ми че ресторант Лаута го били направили детски център....

Били сме там на РДен. Но то не е точно ресторант Лаута, а заведението до него. Кафенето с дворчето, дето има разни люлки и пързалки, вижда се от булеварда. В ляво от входа на Ескалибур се намира. Преди имаха повече играчки за децата в самото заведение вътре, сега май няма. Но не е детски център! А просто заведение, в което може да се седне с деца. Обаче е трудничко да ги усмириш на двора - доста е пространството и особено след по - малките трябва да тичат майките. Освен ако не се наемат допълнително аниматори, за да забавляват дечурлигата.
Аз също да споделя,защото го посещавам редовно като кафене/понеже ми се явява в задния двор ,един вид,в момента/-за рожден ден предлагат менюта/сандвичи,пици,картофки/,дисководещ и терена-тортата ти си я вкарваш.....няма аниматори,но може да си доведеш,доколкото разбрах.Има детска стая с играчки,но няма видимост към нея и родителите трябва да стоят на вратата,ако искат да са спокойни.Проблем според мен е,че няма климатик и вътре е ужасно топло.Навън има доста люлки и катерушки,но са от старите/от едно време/,иначе е заградено откъм улицата и ако се заиграят децата е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт