празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 715
  • 489
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 216
И ние бяхме там на рожден ден миналата сряда.  Хареса ми. Децата играеха вьтре,вьн,широк е двора. Заведението се казва Баба Яга.  Вьтре самата стаича за децата е малка, но пьк моя звяр се надивя на воля. Доколко знам наема на залата е 20 лв. Иначе наистина минус е липсата на климатик.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Пак да попитам за място за рожден ден на 3 г.Вчера пообиколих малко но в сравнение с Тон Бонбон всичко ми изглежда много семпло.Мислех днес да продължа с обиколката,но малката повръща цяла нощ и сега само я унася милата.За сега съм се спряла на Приятели,но ме притеснява да не пече много в двора,макар че ще сме вечер.Звънях и в Ленинград,офертата им е добра,но някой спомена че били намалели играчките и без аниматор било малко скучно.Вие ходили ли сте скоро в Ленинград моля споделете впечатления

# 92
  • на майната си
  • Мнения: 425
Февруари дъщеря ми стана на 7, миналата година бяхме в Тон Бонбон и толкова щастлива, не бях я виждала, а тя е изключително весело и позитивно дете. Пламъчето в очите когато гледам снимките не може да сравни с нищо. Тази година мислехме да разнообразим, не защото не ни е харесало, а просто да е различно. Е в Халите съм била - мисля че и аз мога по-добре да забавлявам деца, за Ескалибур също. Дори и да вземеш 1 актьор по някое време им доскучава. Макдоналдс за мен не е вариант. Имаше някаква "джунгла" до Верди на Джумаята, но не работеше. И до Хари Потър бях - в района ми е, но 1. била съм на РД и не ми хареса, на самите родители също 2. Имаше някаква сума 10-ина лв./дете която беше само за консумация  Shocked без занимания и в крайна сметка пак си отидохме в Тон Бонбон. Да поясня, че имаше деца от 1.5г. - до 7, абсолютно различни - на приятели, от градината .... мнооого мизерно присъствие на младежи  Grinning, но дори и те накрая бяха със светнали очички и зачервени от игра лица, как успяват да ги организират не знам, но се справят страхотно.

Та за да не е реклама си казах ЗА/ПРОТИВ основните центрове.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 535
В крайна сметка запазихме в Приятели.Като мине ще ви пиша как сме изкарали.Прочетох и за някакъв детски център Тара-танци(в Пловдив инфо) и за Бягане в джунглата,но в форума май няма отзиви за тях

# 94
  • София
  • Мнения: 15 216
детски център Тара-танци

Как им ги раждат главите подобни имена?  Crazy  Shocked

# 95
  • Мнения: 2 478
По темата!
Рожден ден на дете, в Пловдив, няма кой по- добре да организира от момичетата от Тон Бонбон!
Нашия първи рожден ден беше там,всички гостинчета и майките им, бяха очаровани,сега те правят 2-рите си рожденни дни там(след това сме и ние разбира се),последвали нашия пример,всичко от организацията и забавлението на децата,до тортата и сервирането,игрите ,всичко е осигурено от тях!
Дори миналата година когато приятелка искаше да направи там рожденния ден на детето си,но Тон бонбон бяха в лятна вакнция,направиха услуга като издадоха в коя сладкарница поръчват вкусните си торти!

След 4 дни сме пак на рожден ден там и с нетърпение очаквам за да поиграят децата!

Другаде в Пловдив няма такова място!

В Тракия отвориха едно смешно подобие във Форума,но за него няма да пиша сега!

 Grinning

# 96
По темата!

В Тракия отвориха едно смешно подобие във Форума,но за него няма да пиша сега!

 Grinning
Защо,напиши...

# 97
  • Мнения: 2 478
Защото още нямам пълна представа за него ,все пак само веднъж сме ходили...ще напиша естествено Peace Но на пръв поглед ми изглежда празно откъм играчки,незаинтересован персонал към децата  ,дано се пооправи

# 98
  • Мнения: 3 216
Това За Форума ли става вьпрос или за нещо друго? Как е вьв Форума?

# 99
  • Мнения: 2 478
Za Форума да,ми празно е няма играчки.... ще заредят сигурно като натрупат оборот

# 100
  • Мнения: 455
И аз се присъединявам към онези, които са предложили "Тон Бонбон" - празнувахме рожденния ден на големия миналата година там и останахме доволни. Тази година го правихме в ДЦ в Халите - също беше много добре.
Дори, като се замисля, Халите са по-добър вариант за 4-5годишните защото са по буйни и имат нужда от повече пространство, докато помещението, в което сега е Тон Бонбон е доста по-малко в сравнение със старото /в Екселсиор/. Но от друга страна - ако сте канили по-малко хлапета е чудесен вариант.
 Peace

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
....Звънях и в Ленинград,офертата им е добра,но някой спомена че били намалели играчките и без аниматор било малко скучно.Вие ходили ли сте скоро в Ленинград моля споделете впечатления
Била съм на детски РД в Ленинград, началото на годината, скоро го бяха отворили, мисля.
Хареса ми: пространството - помещението е голяма и просторно, нямаше ограничения на времето, децата се заиграха и откарахме 3ч. и половина някъде...Нямат аниматор, но пък родителите на рожденичката бяха наели отвън, храната беше много вкусна и много, всичко се приготвя там на място, обслужването бе добро. Разбрах, че офертата им за РД е много добра, но не знам, всъщност, цените...Трябва вече да поразпитам и аз, щото и нашите РД наближават...
Не знам сега навън имат ли вариант някакъв, щото лятото да празнуваш вътре и то особено за големи деца, някак не ми се връзва...

В Тон- Бонбон също е много яко! И там сме били на РД, но е много кратко - точно се заиграят децата, и то времето свършило и трябва да си тръгваме, че идват гостите от следващия РД!

# 102
Zdraveite.Ako ste reshili da hodite v detzki tzentar Hari Potar nedeite.Mnogo e zle.Upravitelkata hich ia niama v targoviata i razgovori s klienti.Skoro ostavi kaparo za rojden den kam 12.30 chasa na obiad.No kato se obadih na gostite se ustanovi che povecheto liatoto sa izvan grada i niama da mogat da doidat.Pri koeto kam 17.30 sashtia den zvannah da osvobodia datata.Obiasnih kak stoiat neshtata na edna sluzitelka.Razbrahme se na drugia den da si vzema kaparoto.Sapruga mi otide na drugia den,no ne poluchi parite.Upravitelkata ia niamashe,a momichetata biaha instruktirani da ne vrashtat nishto.Svarzahme se vecherta s vaprosnata upravitelka,no tia povtaria edno i sashto,che ne se vrashta kaparo i 1000 choveka se bili obadili za tazi data.Beshe mknogo nelubezna,a i pri tova ne biaha mi izdali kasova belejka ili vaobshte niakakav dokument,zaradi koeto moje da si poluchat solidna globa ot danachnite.Ne mi e tolkova za parite,no se radvam che niama da praznuvam tam za da mi se razvali praznika.Mejdu drugoto detskata sai ne beshe tolkova oborudvana s dettzki zanimania i razvlechenia.Toest vaobshte ne si pravete truda.Smotano e.

# 103
  • Мнения: 2 478
Къде е това Хари Потър?

# 104
Хари Потър е на Всил Априлов 100, срещу Ресторант Стадиона.

Общи условия

Активация на акаунт