БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 736
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 4
да, за София става дума

# 2 056
  • Мнения: 12
Здравейте,

искам да споделя и своя положителен опит с майстор. Имах проблем с бойлера си, влязох тук да потърся препоръка, доверих се на вашите думи и се свързах с Румен Янков.

С удоволствие потвърждавам, че е сериозен човек, който помага бързо, обяснява, показва, работи качествено.

+++Румен Янков+++

# 2 057
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
След твоят бойлер мина да огледа коридора и банята ми  Peace
Почти два часа отдели да си говорим и да ми обясни кое как трябва да направя (не само за банята), че в момента съм в началото за разрушителен ремонт.
Даде ми ценни съвети и неща, за които сама нямаше да се сетя.
И аз съм с отлични впечатления  Hug
Сега отивам да махам тапетите, че банята чака обновлението си с нетърпение  Joy

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 13:53 от Рапунцел ®

# 2 058
  • Мнения: 1 380
Момичета, търся спешно майстор/фирма за окачени тавани - арт изпълнение.
За София става въпрос.

# 2 059
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, търся спешно майстор/фирма за окачени тавани - арт изпълнение.
За София става въпрос.

Може да погледнеш тук: https://www.facebook.com/DesignTacho?fref=ts
Работят много добре.  Peace

# 2 060
  • Мнения: 81
Здравейте, търся майстор за гр. София който да може да ми поправи плъзгащите врати на гардероба.  Много е спешно благодаря Simple Smile

# 2 061
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, търся спешно майстор/фирма за окачени тавани - арт изпълнение.
За София става въпрос.

https://www.facebook.com/pages/Tuty-Design-Interior-Solutions/19 … ?sk=photos_stream

Борислав Гергинов

0885 717 242; 0898 751 639

Боби е интериорен дизайнер и има свои майстори, които изпълняват проектите му.

# 2 062
  • Мнения: 81
Имате ли майстор за бяла техника за вградена микровълнова? развали и се копчето и трябва да се поправи също така малкият бойлер под мивката не работи моля дайте техници

# 2 063
  • Мнения: 299
Kapinkaaa,това за кой град е ,ако е за Варна мога да препоръчам Димитър Недев 0888232754-ремонтира бяла техника,лично съм ползвала услугите му,даден тел.от моя приятелка и тя го е викала и е доволна

# 2 064
  • Мнения: 44
Момичета,имам координатите на много добър софийски  майстор на перални и печки.Много точен,експедитивен и с нормална тарифа на заплащане.

# 2 065
  • Мнения: 81
Kapinkaaa,това за кой град е ,ако е за Варна мога да препоръчам Димитър Недев 0888232754-ремонтира бяла техника,лично съм ползвала услугите му,даден тел.от моя приятелка и тя го е викала и е доволна
за град София

# 2 066
  • София
  • Мнения: 327
Момичета, моля да споделите за фирма или майстор, който би ремонтирал на канапе двойка - пружинната част. Намирам за смяна на дамаската на канапета, но за пружинна част не намерих. Канапето е ново и модерно, но е ползвано от доста тежък човек и пропада когато се седне на него. Тройката е идеална. Става въпрос за София.

# 2 067
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Момичета,имам координатите на много добър софийски  майстор на перални и печки.Много точен,експедитивен и с нормална тарифа на заплащане.
Praynig

# 2 068
  • Мнения: 520
Здравейте,
необходим ми е майстор за извършване на следните приблизителни дейности
Измазване на стени, направа на подова замазка и обръщане на прозорци

Баня - прибл. размери 2.50х1.50
Измазване на стени с варов разтвор, направа на подова замазка с наклон за подов сифон.Обръщане на прозорец. Обзиждане на канал с итонг

Кухня - прибл. размери 3.50 х3.50 м
Измазване на част от стена 2х2 м с варов разтвор.
направа на замазка на пода готова за лепене на теракот. Обръщане на прозорец.

Тоалетна - прибл. размери 2х1.50 м
Измазване на стени с варов разтвор. Направа на подова замазка с наклон за сифон. Обзиждане на канал с блокчета итонг.

Моля за координати за контакт на ЛС

За  София - Изток

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 21:12 от dikobraz

# 2 069
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Ако напишеш и града, ще е по -добре...

Общи условия

Активация на акаунт