БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 034 953
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 355
  • София
  • Мнения: 5 499
Момичета, трябва ми фирма или майстор за смяна на интериорни врати  Hug Ако цените им са достъпни ще се радвам да ми споделите такива. След взимането на размерите много ли се чака? Касите са дървени и лесно се демонтират, но три от вратите са с каси до тавана (над вратата има прозорец до тавана) и не съм виждала решение за тези врати.

Мисля, че трябва да се сложи метален трегер над бъдещата врата и да се изгради с тухли. Майсторите ще ти кажат. Аз също търся такава фирма, която да сменя врати.

# 2 356
  • София
  • Мнения: 1 744
Може и с гипскартон

# 2 357
  • Мнения: 3
Момичета, трябва ми фирма или майстор за смяна на интериорни врати  Hug Ако цените им са достъпни ще се радвам да ми споделите такива. След взимането на размерите много ли се чака? Касите са дървени и лесно се демонтират, но три от вратите са с каси до тавана (над вратата има прозорец до тавана) и не съм виждала решение за тези врати.
Здравейте !Ще ви дам телефон на едно невероятно семейство,което идва при мен.Всичко свързано с монтаж,демонаж с врати тел. 0884925434 Рейхан Ахмед.Много,много съм доволна точни прецизни ,
 

# 2 358
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета
Моля за помощ - препоръчайте ми човек, за боядисване и шпакловане, коректен и с нормални цени.
Повикахме за оглед хора от една фирма- става въпрос за шпакловане на ъгли и боядисване на коридор- и ни казаха, че щяло да струва около 1400лв, което ни се стори нечовешко.
Дали има някой, който да работи с по-нормални цифри?  Whistling

Благодаря предварително bouquet

# 2 359
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета
Моля за помощ - препоръчайте ми човек, за боядисване и шпакловане, коректен и с нормални цени.
Повикахме за оглед хора от една фирма- става въпрос за шпакловане на ъгли и боядисване на коридор- и ни казаха, че щяло да струва около 1400лв, което ни се стори нечовешко.
Дали има някой, който да работи с по-нормални цифри?  Whistling

Благодаря предварително bouquet

 Не можем да знаем, дали поисканата цена от въпросната фирма е висока, на базата на недостатъчната информация която сте дала. Нужно е да знаем поне - колко линейни метра са ъглите, колко квадрата е площта за боядисване и от вас ли ще са материaлите или са влезли в цената 1400 лв . ?

# 2 360
  • Мнения: 588
Здравейте, момичета
Моля за помощ - препоръчайте ми човек, за боядисване и шпакловане, коректен и с нормални цени.
Повикахме за оглед хора от една фирма- става въпрос за шпакловане на ъгли и боядисване на коридор- и ни казаха, че щяло да струва около 1400лв, което ни се стори нечовешко.
Дали има някой, който да работи с по-нормални цифри?  Whistling

Благодаря предварително bouquet

Привет, в момента при нас работи майстор препоръчан ми от една съфорумка, след като приключи ако съм доволна ще ти дам кординати...Става въпрос за шпакловка, но изпълнява всякакви ремонти по принцип... Peace

# 2 361
  • Мнения: 8
Може ли спешно да ми препорьчате майстор -фаянс и шпакловка.

# 2 362
  • Мнения: 10 547
Може ли спешно да ми препорьчате майстор -фаянс и шпакловка.

Честно казано добрите майстори трудно започват работа веднага.

Съни, да се присъединя към мненията, че 1400 лв. може да са приемлива цена- зависи от параметрите, които обаче ти не уточняваш.

# 2 363
  • Мнения: 3
Може ли спешно да ми препорьчате майстор -фаянс и шпакловка.


За кое населено място става въпрос, София ?

# 2 364
  • Мнения: 200
Здравейте момичета....темата е супер и много необходима. Имам въпросче...макар, че прегледах и предишните публикации, но ми е нужна фирма или човек който да направи диагностика (може би) на една баня....с необясним ТЕЧ! След основен ремонт преди 3 г. почна да си се мокри долния етаж....и ту изсъхва ту е много мокро...а долния апартамент е в продажба..... Sad И тая боба с тоя проблем няма край! И майсторите дето го гледаха и те...нямат край. Моля пишете на лични....ако имате в предвид...някой наистина ЧИТАВ...майстор! Много ще съм благодарна Simple Smile  bouquet Става въпрос за София.

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 10:38 от radost4e

# 2 365
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате свободен фаянсаджия за баня и WC, за Варна?

Трети месец сме в ремонт, сменяхме ел и ВИК, къртиха, мазаха... а сега ми казаха, че 2 седмици няма да им стигнат за лепене на гранитогрес на пода /35м2/... Уж е бригада, а работят човек и половина /разбирайте 2-ма пенсионера, не по цял ден и не всеки ден/  #Cussing out Обещаха да вкарат друг човек да прави банята и WC-то...но след седмица няма нито 1 налепена плочка... Tired

# 2 366
  • Мнения: 8
Моля -ако може да ми препорьчате довьр фаянсаджия и такьв който прави шпакловка.Става вьпрос за София-кв.Хиподрума.

# 2 367
  • София
  • Мнения: 274
Здравейте момичета....темата е супер и много необходима. Имам въпросче...макар, че прегледах и предишните публикации, но ми е нужна фирма или човек който да направи диагностика (може би) на една баня....с необясним ТЕЧ! След основен ремонт преди 3 г. почна да си се мокри долния етаж....и ту изсъхва ту е много мокро...а долния апартамент е в продажба..... Sad И тая боба с тоя проблем няма край! И майсторите дето го гледаха и те...нямат край. Моля пишете на лични....ако имате в предвид...някой наистина ЧИТАВ...майстор! Много ще съм благодарна Simple Smile  bouquet Става въпрос за София.
Не ти трябва майстор, а диагностика!
Най-добре се обади на някой с термокамера и той ще открие откъде идва теча! После извикай майстор да го ремонтира.

# 2 368
  • Мнения: 299
Здравейте,търся майстор за поставяне на хънтър на тавана на баня,за Варна,спешно ми е ,започнах ремонт на банята,имам майстор за плочки,ВИК и Ел.но за хътъра не,някой на който сте ползвали услугите и сте доволни Praynig

# 2 369
  • Мнения: 40
Здравйте, попрегледах назад но не успях да открия майстор, който се занимава с газови инсталации. Трябва ми някой, който да монтира програматор към котела, можете ли да ми препоръча такъв? За София ми трябва. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт