БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 788
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 3 120
  • Мнения: 3
Някой може ли да препоръча майстор за качествена дървена дограма. Става въпрос за София. Благодаря.

# 3 121
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте,
Моля за координати на майстор, за проблем с газово котле.
Благодаря!

# 3 122
  • Варна
  • Мнения: 2 051
Здравейте,

Търся майстор за смяна на нагревател на фурна. За Варна става въпрос

# 3 123
  • Мнения: 1
За гр.София ми трябва хладилен техник спешно.  Praynig Хладилникът ми умря от раз

”Айсберг-сервиз” Младост2 зад РУМ бл.  220
телефон: 02 885 11 99
Александър Свиларов
088 881 6816
    
Преди време съм ползвала услугите на сервиза и за хладилник, и за фризер и съм доволна.
Моят проработи за около седмица след ремонт във този сервиз,и  се наложи да го сменяме.

# 3 124
  • Мнения: 1 846
Здравейте,

Опитвам се да се свържа с майстор Иван (много симпатичен и добър майстор, доколкото разбрах оттук), но дава само заето. Дали телефонът е актуален:

0888966504

Много благодаря, тъй като отдавна ми трябва ВиК специалист.

# 3 125
  • Мнения: 419
Здравейте,

Опитвам се да се свържа с майстор Иван (много симпатичен и добър майстор, доколкото разбрах оттук), но дава само заето. Дали телефонът е актуален:

0888966504

Много благодаря, тъй като отдавна ми трябва ВиК специалист.
Здравейте,
Това му е телефона. Бъдете по настоятелни. Не вдига, защото жена му е в болница .... очаква се да роди тези дни.
Доколкото знам има и обект, който трябва да почне от 15.04... така че ако има вероятност да ви отложи за след това
Dizzy FaceЛеле ,отскоро Ви чета подробно ,но съм много изненадана  , много подробна информация имате за личния живот на майстора, цени който са казвани на хората .Не ме разбирайте погрешно ,но ми е интересно каква Ви е връзката с него .Клиент -майстор или .....Може  би съм пропуснала нещо Blush

# 3 126
  • Мнения: 1 846
Намерих си ВиК майстор благодарение на форума! Благодаря на всички! А сега ми препоръчайте електричар - работата е следната - в хола имам аплици, които половината вече не работят искам някой да ми ги смени и да ме посъветва обаче какви точно лампи да купя.

# 3 127
  • Мнения: 5 451
Здравейте, знаете ли ателие за наемане на бояджийски машини за постна боя и за закупуване на съответните бои. Отдавна не ми се е налагало да търся. Ако ми препоръчате и майстор за София ще съм благодарна.

# 3 128
  • софия
  • Мнения: 25 675
Трият се постове, които са реклама и/или съдържат обида. Те са против правилата. В този смисъл имах предвид, че не се трият постове с препоръки. И това е очеизвадно. Тази тема е повече от 200 страници. Друг е въпросът на кой какво му изнася. Когато отидете на гости на някого се съобразявате с правилата на домакина, а не налагате собствените си и ако това не ти харесва просто си тръгвате, а не тропате арогантно с краче на прага.
За всичко, което на някого не се харесва може да пита модератор/администратор. Убедена съм, че е даден отговор.

# 3 129
  • София
  • Мнения: 1 550
Здравейте! Извинявам се, че нахлувам така с искане за препоръка на майстор, но многооо сте изписали и не мога да изчета всичко Simple Smile
Може ли да ми препоръчате майстор (София)  за баня - къртене, смяна на хоризонтални тръби, плочки, също и за ремонт на кухня и антре за смяна на плочки. Идеята ми разбира се освен да е свестен и да взима нормални пари, защото сме с ограничен бюджет. Благодаря!

# 3 130
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате майстор на гипсокартон за Варна. Трябва ми спешно. Благодаря много!

# 3 131
  • Мнения: 80
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате майстор за баня (за Бургас) - цялостен ремонт? Благодаря!

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 17:47 от Tulie

# 3 132
  • Мнения: 4
Здравейте!!!За всякакви проблеми винаги първо преглеждам какво казва БГ МАМА.Регистрирах се специално защото имам проблем и мисля че ще можете да ми помогнете.Интересувам се за Варна.Предстои ни цялостен ремонт къртене, шпакловка,окачени тавани,баня,теракот.Ако някой може да ми помогне с актуална информация .На повечето номера на които звънях
или са сменени или не отговарят. Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 22:05 от Katya Georgieva

# 3 133
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
....
Dizzy FaceЛеле ,отскоро Ви чета подробно ,но съм много изненадана  , много подробна информация имате за личния живот на майстора, цени който са казвани на хората .Не ме разбирайте погрешно ,но ми е интересно каква Ви е връзката с него .Клиент -майстор или .....Може  би съм пропуснала нещо Blush

Мисля, че освен възпитанието, друго не сте пропуснали.
Малиш помага на много хора.
Да и се месите във взаимоотношенията с някой, не е ваша работа. Питайте си я на лични, или държите да я засегнете?

# 3 134
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте!!!За всякакви проблеми винаги първо преглеждам какво казва БГ МАМА.Регистрирах се специално защото имам проблем и мисля че ще можете да ми помогнете.Интересувам се за Варна.Предстои ни цялостен ремонт къртене, шпакловка,окачени тавани,баня,теракот.Ако някой може да ми помогне с актуална информация .На повечето номера на които звънях
или са сменени или не отговарят. Благодаря предварително!
Здравейте,мога да препоръчам майстор за шпакловка.Казва се Слави,0885013685. Peace

Общи условия

Активация на акаунт