БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 035 964
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 090
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
За Варна- търся добър майстор на хидроизолации на основи и английски дворове. Както и хора за вътрешна замазка, шпакловка на къща
Мога да препоръчам много добър майстор,дано не е зает в момента.Казва се Станислав,0885 013685.
За хидроизолации или замаз(с)ки?

Прави както хидроизолации,така и външна изолация и шпакловки. Hug

# 3 091
  • Мнения: 969
Здравейте,
някой да препоръча фирма за ремонт на покриви*София(..,мн сме го закъсали.Имаме нужда от читава фирма..,в интернет фирми мн,три дойдоха на оглед,но не ми вдъхват доверие...

На два блока Изомакс са ми правили ремонта. На втория имаше леки драми, но се справиха все пак. Дават 10 години гаранция, първия покрив е вече на 15 години и не е протекъл.
Най-голямото предимство е, че не работят с цигани, имат си свои работници, опитен технически, което решава въпроса с качеството.

# 3 092
  • Мнения: 149
Здравейте,
някой да препоръча фирма за ремонт на покриви*София(..,мн сме го закъсали.Имаме нужда от читава фирма..,в интернет фирми мн,три дойдоха на оглед,но не ми вдъхват доверие...

На два блока Изомакс са ми правили ремонта. На втория имаше леки драми, но се справиха все пак. Дават 10 години гаранция, първия покрив е вече на 15 години и не е протекъл.
Най-голямото предимство е, че не работят с цигани, имат си свои работници, опитен технически, което решава въпроса с качеството.

Не работят керемидени покриви (:

# 3 093
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
За гр.София ми трябва хладилен техник спешно.  Praynig Хладилникът ми умря от раз

# 3 094
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
За гр.София ми трябва хладилен техник спешно.  Praynig Хладилникът ми умря от раз

”Айсберг-сервиз” Младост2 зад РУМ бл.  220
телефон: 02 885 11 99
Александър Свиларов
088 881 6816
    
Преди време съм ползвала услугите на сервиза и за хладилник, и за фризер и съм доволна.

# 3 095
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Да сложа в белия списък и специалист по правене на стуко венециана и всякакви венециански мазилки - таван и стени, колони и декоративни стени на баня също, декоративни стени в други помещения, декорация на камини, декоративни мазилки и всякакви декорации за дома. Прави не само домове, но и големи обекти - хотел Метрополитан, стукото в целия хотел отвътре е негово дело. Казва се  Сава, негов тел.0899 180 959. https://www.sava-decor.com/ Интериорен дизайнер и художник, завършил е НХА, специализирал се е в тази област, работи както самостоятелно, така и с други дизайнери и архитекти, ако клиента желае.
Можете да видите на сайта му какво прави https://www.sava-decor.com/decors
Зает е доста, който реши да работи с него, ще трябва да се уговаря за сроковете на започване. Иначе работи много бързо, с изключителна прецизност и гарантирано много високо качество. Поста ми не е реклама, ползвала съм услугите му лично аз, правил е стените и при родителите ми, както и в жилищата на много мои приятели и познати, в домовете на собственици на фирмата, в която работя също направи всички стени и тавани отвътре.
Във форума съм от 100г.  Simple Smile и гарантирам за него  Peace

Последна редакция: пн, 05 мар 2018, 14:15 от Unknown_lady

# 3 096
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Здравейте. Трябва ми майстор за баня. От-до. Къртене на старите плочки, лепене на нови, монтиране на тоалетна, мивка, слагане на окачен таван, изграждане на декоративна стеничка. В смисъл не само за плочки. Става въпрос за Пловдив. Чета темата, но тя е много обширна, а и ми трябва опреснена информация. Ще съм ви изключително благодарна.

# 3 097
  • Мнения: 78
Здравейте. Трябва ми майстор за баня. От-до. Къртене на старите плочки, лепене на нови, монтиране на тоалетна, мивка, слагане на окачен таван, изграждане на декоративна стеничка. В смисъл не само за плочки. Става въпрос за Пловдив. Чета темата, но тя е много обширна, а и ми трябва опреснена информация. Ще съм ви изключително благодарна.
Препоръчвам ви майстора на нашата баня - Иван, тел.: 0884645772

# 3 098
  • Мнения: 3 098
Моля да ми препоръчате фирма, бригада или хора, които да правят качествена топлоизолация в София СЪС СКЕЛЕ.
*Покривът не позволява ползването на алпинисти.

# 3 099
  • Мнения: 419
Здравейте , препоръчате някой ,който да ни направи на двора чешма и барбекю на двора ,за сф става въпрос. Трябва да се сложи настилка в тази част ,стената дето ще е мивката с камък  и вода няма до мястото .

# 3 100
  • Мнения: 1
Здравейте, можете ли да ми препоръчате майстор за ВиК и поставяне на плочки в помещение баня с тоалетна в София. Благодаря много

# 3 101
  • Мнения: 5
Здравейте, някой да е ползвал услугите на фирма МОЯТРЕМОНТ ООД и да е доволен?

# 3 102
  • София
  • Мнения: 322
Здравейте,
Може ли някой, който е ползвал услугите на така често споменавания Иван - майстор вик, плочки и т.н. от София да покаже снимки от неговата работа.
Благодаря!

# 3 103
  • Мнения: 2 056
Здравейте,
Може ли някой, който е ползвал услугите на така често споменавания Иван - майстор вик, плочки и т.н. от София да покаже снимки от неговата работа.
Благодаря!
И аз бих искала да видя. Че почна да ми звучи като реклама Simple Smile

# 3 104
  • Мнения: X
Здравейте,
Може ли някой, който е ползвал услугите на така често споменавания Иван - майстор вик, плочки и т.н. от София да покаже снимки от неговата работа.
Благодаря!
Аз мога да кача снимки но не съм си в болница в момента и нямам достъп до тях...

Общи условия

Активация на акаунт