БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 036 436
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 3 165
  • Мнения: 19 592

Поръчах в най - обикновена дърводелска работилница в квартала, за 200 лева с монтаж и доставка. Направиха го за 2 седмици.


Много ти благодаря за отзивите, а ако не ти представлява трудност може ли да ми дадеш координатите на тази работилница, че май и аз към такъв вариант вървя? Хич не ми се занимава с претенции на големи фирми за големи поръчки, не че моята е малка, но ме дразни отношението към клиента

# 3 166
  • София
  • Мнения: 366
Здравейте,2ра седмица чакам да ми диагностицират Телевизора в  Royal Service,дали някой може да ми препоръча техник за ТВ,че почнах да се изнервям...

Здравейте, проверете дали се обслужва Вашият район тук:
https://stanevremont.wordpress.com/

# 3 167
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
За София, районите около Младост - майстор, който се занимавас ремонт на стари дървени дограми и врати??

# 3 168
  • Мнения: 817
Търся майстор,който да ми смени кухненския плот .Питах в няколко фирми,но явно работата е малко и ми обещават,а не звънят.

# 3 169
  • Мнения: 817
Търся майстор,който да ми смени кухненския плот .Питах в няколко фирми,но явно работата е малко и ми обещават,а не звънят.
За Варна става въпрос.

# 3 170
  • Мнения: 1
Здравейте, предстои ми ремонт. От януари се гоним с един майстор и до сега няма резултат. Трябват ми майстори за фаянс и теракот, вик, ел., шпакловка и замазка на пода. Моля който може да ми препоръча майстор, бригада или фирма. Става въпрос за София. Благодаря!

# 3 171
  • Мнения: 4 991
Здраейте, търся фирма или майстор за основен ремонт на кухня и коридор - къртене, зидане, вик, ел, сухо строителство и фаянс са основните точки. цената не е орпеделяща, по-скоро качеството и коректността. Омръзна ми от фирми дето поемат анагажимент и дотам. След една седмица овъртане,днес една от фирмите от които чакаме оферта ни призна, че са приели по-голям обект и не могат да ни включат в графика си...Друга се изхвърли с офертата в размерите +30% са надули квадратурата, все едно не си знаем апартамента...разочароващо и направо отчайващо

Търся същото, електричеството може и отделен техник да намеря. Някой да е правил скоро изграждане на преграда с гипскартон на мястото на прозорец над вратата? Т.е. искам да стане като стена и да се махнат оберлихтите.

# 3 172
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728

Поръчах в най - обикновена дърводелска работилница в квартала, за 200 лева с монтаж и доставка. Направиха го за 2 седмици.


Много ти благодаря за отзивите, а ако не ти представлява трудност може ли да ми дадеш координатите на тази работилница, че май и аз към такъв вариант вървя? Хич не ми се занимава с претенции на големи фирми за големи поръчки, не че моята е малка, но ме дразни отношението към клиента

Може ли и на мен координати?
Аз иначе съм поръчвала мебели в Стемар на Околовръстното, нямам забележки, добре работят. Казват ти срок от 1 месец или месец и половина, но всичките пъти мебелите ми станаха готови за 2 седмици.

# 3 173
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 502
Здравейте,

Трябва ми спешно майстор в София, който може да реди плочки. Наложи се да разкъртим една част от пода банята, заради теч в съседите под нас. От понеделник сме без баня. Чакахме един майстор, който да свърши работата със слагането на плочките, но той все не идва и не идва.

# 3 174
  • София
  • Мнения: 1 748
Може ли снимка на разкъртеното. Ще питам един колега ако е свободен да дойде да залепи плочките.

# 3 175
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 502
Може ли снимка на разкъртеното. Ще питам един колега ако е свободен да дойде да залепи плочките.

Скрит текст:

# 3 176
  • София
  • Мнения: 1 748
И как сте направили проба.Трябвало е този който ви е правил мръсния канал поне да замаже.така щеше да се спести 1 ден.Иначе така както е изкъртени са 5 дена работа.1 ден замазване на изкъртеното2 ден изкъртване на целия под с демонтаж на тоалетната чиния и евентуално залепване на нови плочки3ден продължаване с плочките 4ден фугирано 5 ден монтаж на тоалетната чиния.

Последна редакция: чт, 03 май 2018, 21:03 от rumen_iankov

# 3 177
  • Мнения: 37
Здравейте, предстои ми цялостен ремонт на кухня и мазе. Във Фейсбук много се рекламират и имат много порожителни отзиви БгХендиМен. Някой да ги е ползвал?
Интересуват ме ценово, скорост и качество. Или ако имате препоръки за фирма за София?

# 3 178
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 502
И как сте направили проба.

Имате предвид как сме установили от къде идва проблема ли?
След много литри изхабена вода и човек, който дойде с термокамера да гледа, и който каза, че вероятно проблемът е от снадките на тръбите. Когато се разкъртиха тръбите по дължината на стената и се видя, че няма проблем там и след пусната пералня се видя, че тече от сифона. Проблемът се оказа в продупчен калпав сифон.
Човекът, който разби и смени част от тръбите и сифона е ВИК и не прави замазки. Трябваше майсторът с плочките да направи и замазката.
Какво имате предвид с това, че трябва да се изкърти целия под? Не могат ли да се подменят само нарушените плочки?

# 3 179
  • София
  • Мнения: 1 748
Плочките са изкъртени зверски.Мисля че нямат и фуга между тях.Няма как да се сменят само счупените плочки.При къртенето на счупените ще се счупят съседните.А човека който ви прави вик ако ви е оставил така тръбите е под всякаква критика.Трябвало е поне да ги фиксира и да ги замаже.Показах ви снимки как онзи ден съм оставил пода на баня за следващия майстор.

Общи условия

Активация на акаунт