БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 355
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 390
  • Мнения: 581
Kriska_121 не качи снимки да видим от какво е "недоволна", но пък аз, тъй като държа да съм коректна, се обадих на майстора. Оказа се, че когато майсторът е шпакловал всичко и е казал на другия ден преди да започне да боядисва да му платят всичко, те НЕ му казват, че не харесват шпакловката. А по-късно същата вечер му се обаждат да му кажат, че не харесват шпакловката и да го питат къде да му закарат инструментите. Оказа се също, че е пореден майстор от когото "не са доволни" за да НЕ му платят.
Ядосана съм, че заради добрината си, си развалих отношенията с качествен и добър професионалист.
Kriska_121, успех и дано си намериш майстора!

# 3 391
  • Мнения: 1 091
Kriska_121 не качи снимки да видим от какво е "недоволна", но пък аз, тъй като държа да съм коректна, се обадих на майстора. Оказа се, че когато майсторът е шпакловал всичко и е казал на другия ден преди да започне да боядисва да му платят всичко, те НЕ му казват, че не харесват шпакловката. А по-късно същата вечер му се обаждат да му кажат, че не харесват шпакловката и да го питат къде да му закарат инструментите. Оказа се също, че е пореден майстор от когото "не са доволни" за да НЕ му платят.
Ядосана съм, че заради добрината си, си развалих отношенията с качествен и добър професионалист.
Kriska_121, успех и дано си намериш майстора!


Ами за съжаление има и такива клиенти. Един мой познат ми разказваше слупка от преди години, при която една жена, която даже уж има списание и т.н. не му платила 100в, защото така преценила. 😣😆
Незнам как може да се разбереш с някой нещо и да не му платиш. Или поне си кажи че не ти харесва, всеки има различна представа. Но хора всякакви.

# 3 392
  • Мнения: 581
Майсторът е почти на годините на баща ми. Смешно е някой тарикат новорегистриран в бг мама да подкопава авторитета на др.потребители. Яд ви е, че писах и не можете да измамите други?

# 3 393
  • Мнения: 9
Майсторът е почти на годините на баща ми. Смешно е някой тарикат новорегистриран в бг мама да подкопава авторитета на др.потребители. Яд ви е, че писах и не можете да измамите други?

Вие изобщо погледнахте ли снимките, които качих. Как да платя за нещо, което не е направено като хората. Ако за вас това разминаване е нормално, за мен не е, защото искам всичко да стане както трябва.Искам да помогна на хората, които си правят ремонт, за да не си губят времето с него.
Качвам и още снимки, за да се види колко право шпаклова въпросния господин.

# 3 394
  • Мнения: 8 176
Хайде да престанете. Единствения факт е, че шпакловката не е направена добре. От там нататък постовете са безсмислени, кой на кого не платил и дали е платил си е заяждане.



# 3 395
  • София
  • Мнения: 4 192
Я вземете един по-голям мастар да видим колко е криво, че тази плочка ми се струва, че нарочно я държите под ъгъл. И платете на човека  #Cussing out

# 3 396
  • Мнения: 2 037
Я вземете един по-голям мастар да видим колко е криво, че тази плочка ми се струва, че нарочно я държите под ъгъл. И платете на човека  #Cussing out
Абсолютно!
Доколкото разбрах този майстор е шпакловал вече кривопоставения ви гипсокартон и метални  ъгли.
Платихте ли на строителя за това?
И какво точно очаквахте да се случи след шпакловката.....

# 3 397
  • Мнения: 9
Я вземете един по-голям мастар да видим колко е криво, че тази плочка ми се струва, че нарочно я държите под ъгъл. И платете на човека  #Cussing out
На снимките меря с профил за гипсокартон(идеално прав), нямаме мастар(не сме майстори все пак).На първата снимка качвам стена, която е шпаклована от господина, на втората снимка качвам стена, която все още не е шпаклована от него. Стените са в една и съща стая.
П.С стараем се да не държим много под ъгъл профила, докато мерим Grinning Grinning


Всеки да си прави изводите, който иска да му се направи такъв "тип ремонт" може да се свърже с него.


# 3 398
  • Мнения: 1 091
Аз не разбирам, обаче се замислих картона лепен ли е или на скара? Понеже според мен това ще се получи ако е лепен.

# 3 399
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте, някой може ли да ми препоръча електротехник - трябва ми да ми изведе контакт в коридора? Става въпрос за София.

# 3 400
  • Сф
  • Мнения: 10 629
По казуса .Няма да взимам страна, ще обясня.
Първо не се мери с плочка( точно пък тия са изтумбени по средата), нито с мастар, особено непрофесионалисти.Вземете един оранжев конец и опънете от край до край, където смятате, че стената е крива и прави гърбица.Тогава се вижда.
Какво се разбрахте с майстора? Да шпаклова за боядисване или да изправя?Защото това са две различни неща и с различни цени(8/15)примерно.
При изправянето се слагат ступове и се тегли на мастар.И пак "чисто право" няма,както казва моя майстор Simple Smile (60г), но поне става прилично.
Айде сега всеки сам да се сети, къде е заровено кучето.Лек ден!
П.п . Хах, и с профили не се мери. Те не са прави, камо ли "идеално" прави.Изправят ги окачвачите..но явно смятате че разбирате- в голяма грешка сте !

# 3 401
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз не виждам начин с финна шпакловка да се изправят криви стени.  Mr. Green

# 3 402
  • Мнения: 3 057
На снимките меря с профил за гипсокартон(идеално прав), нямаме мастар(не сме майстори все пак).На първата снимка качвам стена, която е шпаклована от господина, на втората снимка качвам стена, която все още не е шпаклована от него. Стените са в една и съща стая.
П.С стараем се да не държим много под ъгъл профила, докато мерим Grinning Grinning



Ама не е ясно относно първата снимка какво е било състоянието на стената преди шпакловката. Може още преди да бъде шпаклована да си е била крива. Демек - двете снимки нищо не доказват, защото са правени на различни места. Виж снимка на едно и също място преди и след шпакловка, биха показали разликата.

# 3 403
  • софия
  • Мнения: 25 370
Аз съм на мнението на chiana2003.

# 3 404
  • Мнения: 1 091
На мен ми се вижда че първата снимка е шпаклована само, няма картон, може и да бъркам.
Ами то зависи и какво е състоянието на стените преди каквото и да и било. Така например, ние си купихме една вила, която сигурно е на 100г. Не мога да обясня колко криви бяха повечето стени, а и местните майстори там не ни и обещаваха чудеса. В крайна сметка сложихме картон на най-кривите.
Винаги в един такъв казус има две страни, две истини, мисля че е безмислено да се коментира без другата засегната страна.

Общи условия

Активация на акаунт