БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 367
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 3 870
  • Sofia
  • Мнения: 18
Здравейте, търся майстор/бригада за външна изолация на къща близо до Перник.

# 3 871
  • Мнения: 419
В олх гледах чам вратички за кухня на 180 лева линеен метър, 2000 за мдф малко множко ми се вижда


Толкова ми иска един майстор от ПлД за вратички на гардероб обаче. Моля ви, ако имате някакви предложения помогне. Това е безсмислено просто! Съгласна съм да направя и другште мебели, ако майстора е добър и качествен.
2000 си е много по принцип, но пък и материалите не са евтини,механизми и тн. МДФ си е скъп, зависи и покритието. Нз какво е заложено в цената. А с какви размери е. Че те за целия ще искат поне 6000 Scream

# 3 872
  • Мнения: 136
Здравейте!Може ли да ми препоръчате добър майстор за гр.София за лепене на плочки в баня,който да не взима 50лв на кв.?
 Апартамента ни е на шпакловка и замазка и ще ни е от полза ако познавате и други майстори-боя/ламинат.

# 3 873
  • Мнения: 6 166
Бихте ли ми препоръчали майстор за измазване на докрама след смяна, за София.

# 3 874
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Здравейте!Може ли да ми препоръчате добър майстор за гр.София за лепене на плочки в баня,който да не взима 50лв на кв.?
 Апартамента ни е на шпакловка и замазка и ще ни е от полза ако познавате и други майстори-боя/ламинат.
За банята не е на квадрат, а на туптан(крайна) цена,защото е сложно,най-просто казано.Никой читав майстор не работи на квадрат баните. Демек питате, колко ще ви излезе обличането на банята с плочки.Отделно с монтажи, таван и тн.Ако смятате на квадрат, даже няма да се доближите до цената на който и да е майстор.Защото- 20 квадрата примерно- стандарт- по 50 лв- 1000лв.Няма такъв филм и майстор!
Преди година и половина някъде, на мой познат му поискаха 2000лв само за плочките и то ново строителство, стандартна големина, право, без измазването (ако е панел трябва да се измаже, щото иначе падат плочките след някоя друга година)
Пиша ви това , за да не попаднете на някой мошеник и след него да платите двойно.Но в момента, търсенето е повече от предлагането и цените са още нагоре.Цяла баня, така или иначе от 3500 нагоре..само за труд разбира се.
Та , неправилно си задавате въпроса и не знам какво очаквате да ви препоръча някой, освен ако не се закачи някой измамен некадърник, щото и те четат тук. Успех с търсенето!

# 3 875
  • Мнения: 4 248
Тъй като в момента проблемът силно ме вълнува и се интересувах, една приятелка ми каза, че и е излязло около 7000 преди 2 години за скромна баня по-малко от 20 кв на панел с къртене на стари плочки, без ВИК.Ако нямате и асансор още ще вдигнат, че трябва да извозват боклуците и да качват материал.И аз си мисля, че майсторите не работят вече на кв....ще си таксува замаски, къртене, не знам си какво и накрая и плочките.Пък ще излезе и едно от 20-50% отгоре заради непредвидени усложнения.

# 3 876
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Тъй като в момента проблемът силно ме вълнува и се интересувах, една приятелка ми каза, че и е излязло около 7000 преди 2 години за скромна баня по-малко от 20 кв на панел с къртене на стари плочки, без ВИК.Ако нямате и асансор още ще вдигнат, че трябва да извозват боклуците и да качват материал.И аз си мисля, че майсторите не работят вече на кв....ще си таксува замаски, къртене, не знам си какво и накрая и плочките.Пък ще излезе и едно от 20-50% отгоре заради непредвидени усложнения.
Уау, 7 000 ми се вижда много, сигурно с материала,  без плочките, но пак ми се вижда много.Но наистина, едно момче чака в момента за панелна баня 2 ри месец, 5 000 си е приготвил, ама има преправяне на вик, къртене.Не може да намери.Двамата , които знам са заети и то много напред. Разбира се, зависи и от екстрите в една баня те оскъпяват също.От много неща зависи.Ама е добре да не се цигани човек за баня точно, че като я объркат, няма оправяне!
А пък наскоро едни познати изреваха, нова баня, правена преди две,три години , платили прилична цена, теч при съседите, плочки мърдат..трябвало да се разваля и наново..и то спешно , заради теча.абе изобщо баня, само с препоръки от близък за познат майстор , на който е издържала във времето работата.и колкото каже- толкова.
Не е по темата, ама аз искам да сложа брекети на детето- 4 000лв, хабер си нямах! И като поразпитах, можело и повече..ако не, с кривите зъби.Това са цените за съжаление...Поне може леко разсрочено, та събирам сега, но то само това да беше!
Разходите големи ок- ама приходите не мърдат Simple Smile в това бг.

# 3 877
  • Мнения: 4 248
На мен един Ел ми разправяше че 2000 евро взимал в Германия и тука смятал си ги получава,въобще...7000 лева преди година две баня на 45 кв апартамент в ЕПК, включваха се плочките и санитарията но примерно по 200 лес моноблок.И ние вървим към шини, но ще огледам много внимателно къде и колко, защото се оказва че има различни цени.При топ 10 мисля да ходим само ако проблемът е изключително сложен.

# 3 878
  • Мнения: 1 179
За добър майстор за лепене на плочки и всичко в банята питайте също в нагазините за бани. Преди няколко години от Сико на К.Величков /София/ ми дадоха контакт на майстор, от който бях много доволна, но за съжаление не пазя координатите му.

# 3 879
  • Мнения: 72
Можете ли да препоръчате майстор за шпакловка и боядисване в Пловдив?

# 3 880
  • Мнения: 16
Здравейте,
Моля, някой да ми препоръча бригада за вътрешна мазилка. Става въпрос за етаж от къща на груб строеж в София.
Благодаря предварително.

# 3 881
  • Мнения: 4 248
Извинете за спама.Предстои ми да купувам плочки, но не мога да намеря тема за това какво да им гледам, не съм се занимавала преди.Може ли да ме препратите към такава тема или някакъв съвет.Харесах си едни ама как ще разбера дали всички са хубави в партидата, мога ли да си ги огледам преди да ги платя,в Баухаус мисля да ходя

# 3 882
  • Мнения: 1
Майсторът,  който ми работи на мен взима 15 лв/ кв за шпакловка и боя. А го прави изключително добре. Така че вие си преценявате.
моля бихте ли ми изпратили координатите му на лични nickolay_m@yahoo.com  Мерси много!

# 3 883
  • Мнения: 525
С чисто сърце за шпакловки и боя /за София/ препоръчвам Георги  - това му е сайтът: https://paintingdreams.bg/. Млад, работи му се, изключително точен е - спазва си сроковете и  е перфекционист.

# 3 884
  • Мнения: 4 248
Не виждам цени

Общи условия

Активация на акаунт