БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 480
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 4 620
  • Мнения: 4 266
За варовика имам такъв от доста година в антре и мога да потвърдя,че е много труден за поддръжка почти невъзможен (пробвано е по някое време да се слага импрегнант отгоре, но неуспешно и по мое мнение нищо не го спасява, може би някое изцикляне отвреме навреме), иначе на външен вид изглежда автентичен, затова и не ми е в списъка с ремонтите в момента. Ако реша по някое време да го сменя,ще сложа или гранитогрес или  естествен камък, но не и варовик.

# 4 621
  • Мнения: 2 369
Препоръчайте ВиК за теч в баня, за Пловдив.
Благодаря.

# 4 622
  • София
  • Мнения: 1 426
Препоръчайте ВиК за теч в баня, за Пловдив.
Благодаря.

Двамата от списъка не отговарят ли?

# 4 623
  • София
  • Мнения: 1 743
Препоръчайте ВиК за теч в баня, за Пловдив.
Благодаря.

+359893320112 Виктор

# 4 624
  • Мнения: 45
Здравейте, връщам назад в темата, но не можах да я прегледам цялата и търся препоръка за човек/ бригада за измазване на етаж от къща с циментова мазилка.

# 4 625
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча човек/фирма за реновиране на стари дървени интериорни врати? Щяхме да ги сменяме, но да сменим дърво за талашит....

# 4 626
  • Мнения: 684
Здравейте, трябва ми мебелист за изработка на кухня и мебели за гр.Варна.
Ще ви бъда много благодарен ,ако споделите.

# 4 627
  • Мнения: 45
Здравейте, трябва ми мебелист за изработка на кухня и мебели за гр.Варна.
Ще ви бъда много благодарен ,ако споделите.

Здравейте нашата кухня , и всякакви други мебели ни прави едно младо момче  Теодор - +359 87 820 5749.
Това е и неговият сайт https://tis-bg.com/.
Понеже работи сам, може и малко да почакате за поръчка, но аз съм много доволна от него.

# 4 628
  • Мнения: 684
Ssiis,много благодаря за координатите. По принцип не бързаме, така, че можем да поизчакаме.

# 4 629
  • Мнения: 5 770
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча човек/фирма за реновиране на стари дървени интериорни врати? Щяхме да ги сменяме, но да сменим дърво за талашит....
И аз се интересувам от такъв майстор...

# 4 630
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча човек/фирма за реновиране на стари дървени интериорни врати? Щяхме да ги сменяме, но да сменим дърво за талашит....
Сега се виждам, че не съм уточнила за къде. За София иде реч моето питане. Видях на 1 стр препоръки за дърводелци, но ми се щеше да прочета конкретните мнения за тях, а не успявам през търсачката.

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 06:36 от Гита Ог

# 4 631
  • Мнения: 126
Здравейте, препоръчайте мебелист в Плевен за изработка на мебели без кухня. Благодаря предварително!

# 4 632
  • Мнения: 15
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча човек/фирма за реновиране на стари дървени интериорни врати? Щяхме да ги сменяме, но да сменим дърво за талашит....
И аз се интересувам от такъв майстор...
Шкурене,полиране и след това лакиране

# 4 633
  • Мнения: 3 551
За дървените врати, първо се шкури старата боя, китосва се където има неравности и се боядисва с боя с лак ефект. Преди много години един майстор, който ни прави основен ремонт по този начин процедираше. Голяма играчка е, но не е сложно ако имате време и желание сами да се занимавате Simple Smile

# 4 634
  • София
  • Мнения: 7 090
Моля за препоръка за монтаж на пвц плоскости за баня за София.

Общи условия

Активация на акаунт