БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 034 652
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 4 785
  • Мнения: 214
Здравейте!

И аз благодаря на MayBach за списъка. Прозвънях няколко номера, понеже ще правя ремонт на тоалетна и на перално помещение. Искам да споделя какво се случи:
Баня   Петър 0888 667 997 - Избраният номер е грешен или непълен.
Баня   Милко 0876 111 349 - Милко работи в Пловдив, не в София.

# 4 786
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Скрит текст:
Моля за идеи какъв майстор да търся. Мисля, че се е счупила някоя греда в конструкцията на холния ъгъл, защото частта, която се разтяга при неразтегнато състояние седалката постепенно хлътна. Платът е здрав и не трябва за се сменя. Тапицерите, на които звънях само претапицират, а за това ми казаха да търся дърводелец. НО... дърводелец не се занимава с внимателно отстраняване на плата и евентуално ако е необходимо смяна на дунапрен и тапициране. Та така малко като омагьосан кръг.
Ако някой е ползвал услугите на тапицер, който може да се справи с конструктивния проблем моля за координати. Става въпрос за София.
Попитайте тези:
https://mebeli-lmt.com/

# 4 787
  • Мнения: 322
Здравейте, търся препоръки за София за цялостен ремонт на баня, но без поставяне на плочки, оглеждам се за алтернативно покритие със специализирана мазилка, ПВЦ панели или микроцимент с цел съкращаване на времето за ремонт.

# 4 788
  • Мнения: 5 801
Някой да препоръча майстор за пренареждане и циклене на паркет в София?

# 4 789
  • София
  • Мнения: 11 497
Здравейте, някой може ли да препоръча майстор, който умее да поправя стари външни щори, ролетни, от тези, които поставяха преди 20-25 години?
Всички фирми, които прозвънявам казват, че не се занимават с тез щори.

Много благодаря!

# 4 790
  • Мнения: 9
Здравейте, някой използвал ли е СКОРО фирма Реновис - вътрешни ремонти София и има ли впечалния ? Знам че е в белият списък, но само от една единствена препоръка, а ми трябва коректна фирма за цялостен ремонт. Благодаря ви ...

# 4 791
  • София
  • Мнения: 1 427
И Реновис, и Мартин са от препоръките преди 2020-та година и през последните 3 години явно никой не е работил с тях (няма посочено име на препоръчващ)

# 4 792
  • Торонто
  • Мнения: 837
Някой знае ли сериозен и отговорен майстор за ремонт на баня и тоалетна в Бургас?

# 4 793
  • София
  • Мнения: 11 497
Здравейте, някой може ли да препоръча майстор (София), който умее да поправя стари външни щори, ролетни, от тези, които поставяха преди 20-25 години?
Всички фирми, които прозвънявам казват, че не се занимават с тез щори.

Много благодаря!

Последна редакция: чт, 27 юли 2023, 09:57 от Ronald

# 4 794
  • Мнения: 4
Препоръчайте моля майстор/майстори за външна изолация на  130 квадрата, на къща на 20км от София, благодаря!
       Здравейте,намерихте ли майстор за топлоизолация на къщата си?

# 4 795
  • Мнения: 877
Препоръчайте моля майстор/майстори за външна изолация на  130 квадрата, на къща на 20км от София, благодаря!
       Здравейте,намерихте ли майстор за топлоизолация на къщата си?
И аз търся майстор хидроизолация.

# 4 796
  • Мнения: 5
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате майстори за ремонт на покрив (поставяне на хидроизолация) за град Пловдив ? Става въпрос за кооперация в квартал Съдийски. Ще съм благодарна за всяко мнение на хора, които са случили на читави и коректни майстори на покриви за района.

# 4 797
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте,
Аз ползвах Шабан Груп 088 7990591
Доволна съм. При мен правиха изолация с фибран на цокъла и мазилка в квартал в София



Препоръчайте моля майстор/майстори за външна изолация на  130 квадрата, на къща на 20км от София, благодаря!
       Здравейте,намерихте ли майстор за топлоизолация на къщата си?

# 4 798
  • Мнения: 50
Здравейте, препоръчайте моля майстор за циклене на стар паркет и лакиране. Като да може да пооправи тук там ако е необходимо. Оказа се , че препоръчаните редят ламинат, но не се занимават с естествени настилки.

Благодаря предварително !

Препоръчвам Иван- 0878 747404. Изключително коректен млад човек, който си разбира идеално от работата.
Потърсих го от препоръка оттук и съм много доволна.

Момчето винаги си събува обувките в коридора и е изключително добър в работата си. При нас след наводнение се беше надул и деформирал естествения паркет в двете стаи.
Четири пъти човекът идва вкъщи, за да провери със специален уред дали подът е сух след махането на паркета, за да може да нареди оцелелите паркетчета, и не ни взе нито лев за всичките посещения.

След 6 месеца дойде отново и оправи за един ден всичко.

Звъннах на момчето, но каза , че работи само редене на ламинат. Не можа да ми препоръча никого за циклене и лакиране. Звучеше като много спокоен и симпатичен млад човек.
Моля, препоръчайте някой, който да не започва да крещи на първата минута от телефонния разговор.

# 4 799
  • София
  • Мнения: 1 744
Здравейте, препоръчайте моля майстор за циклене на стар паркет и лакиране. Като да може да пооправи тук там ако е необходимо. Оказа се , че препоръчаните редят ламинат, но не се занимават с естествени настилки.

Благодаря предварително !

Препоръчвам Иван- 0878 747404. Изключително коректен млад човек, който си разбира идеално от работата.
Потърсих го от препоръка оттук и съм много доволна.

Момчето винаги си събува обувките в коридора и е изключително добър в работата си. При нас след наводнение се беше надул и деформирал естествения паркет в двете стаи.
Четири пъти човекът идва вкъщи, за да провери със специален уред дали подът е сух след махането на паркета, за да може да нареди оцелелите паркетчета, и не ни взе нито лев за всичките посещения.

След 6 месеца дойде отново и оправи за един ден всичко.

Звъннах на момчето, но каза , че работи само редене на ламинат. Не можа да ми препоръча никого за циклене и лакиране. Звучеше като много спокоен и симпатичен млад човек.
Моля, препоръчайте някой, който да не започва да крещи на първата минута от телефонния разговор.
0879580398  Красимир

Общи условия

Активация на акаунт