БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 445
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 195
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
беше ме питала за тел.на майстор-0886-853-214-човека се казва гери.той ни прави ремонта
шпаклова и боядисва,доколкото знам лепи и плочки но май само на нови апартаменти.
иначе момчето е много съвестно и не взема много скъпо. едни комшии си викнаха фирма и уж
договори,уж срокове и гаранции а сега още ги псуват дето им взеха луди пари а си оставили
ръцете.но както се казва дупе знае 2 и 200
Тези комшии да не са ползвали услугата на една фирма СИНТРА?
Това е пак твой пост
здравейте на всички новодомци,наскоро си взехме апартамент в люлин и решихме да направим
лек освежителен ремонт-шпакловка и латекс.след големи мъки наехме фирма СИНТРА. моля не
правете нашата грешка-лъжат безогледно с квадратурата,работниците са цигани които не
правятразлика между латекс и блажна боя-единия таван го боядисаха с блажна и после трябваше да се изчуква целия за да хване латекса.не пазят-счупиха един прозорец,да не
говоря че за капак объркаха цвета на стаите.шпакловката е отвратителна-дупките си личат от километър и накрая ни поискаха 2600лв.трябваше да викнем едно момче,мисля че се казва
гери-бояджия.вярно работи по бавно но поне работи чисто,качествено и на сносни цени.
тел. му е 0886853214 ако не го е сменил. ако съм помогнала на някой ще се радвам.
п.п. забравих да кажа че лекия ремонт го почнахме май месец а приключи средата на
декемри 2008
Дали да не информирам модератор за рекламата която си правиш newsm78

И той и още двама такива има.
Тази тема трябва да се прочисти основно.

# 196
  • Мнения: 2
Ако се нуждаете от майстор на фаянс,теракот,мазилки,шпакловки,гипсокартон,бояджйиски услуги и всякакъв вид довършителни работи във вашия дом,става дума за град Варна,обадете се на тел.:0889088889...Ще останете доволни..... Money

# 197
  • Мнения: 26
Изчетох 15 страници и не намерих нито един похвален майстор за БУРГАС. Невярвам да няма, ако може милите дами от Бургас да се активизират и да си похвалят майсторите, че срам...

# 198
  • Мнения: 95
Бургаски мами,чака ме ремонт и много бих се радвала да пуснете кординати на бургаски майстори.За съжаление моята половинка не е от можещите Sad

# 199
  • Мнения: 721
mimeto0513 това е номера на майстора от който останах доволна-0899021624-Тодор Павлов на визитката пише че работи фаянс,теракота,гипс картон,шпакловки,латекс,довършителни работи.в къщи поставя теракота за останалото нямам впечатления

# 200
  • Мнения: 2 211
Изказвам задоволството си от работата по гипсо - картон на Михаил - съпруг на ИраМира от форума. В критичен за нас момент, намери време и начин, бързо да свърши нещо, което е сръткаво, трудоемко и неблагодарно. Доволна съм от крайният резултат!
За координати се обърнете на ЛС към ИраМира.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:01 от tety

# 201
Няколко пъти сме ползвали услугите на Съюз на Професионалните Бояджии.Уникална организация, експедитивни, работят с машини,а като напуснат обекта си почистват.Шпакловат, боядисват и другите му там съпътстващи дейности.

# 202
  • Мнения: 429
Трябва ни сръчен майстор, който да не взима скъпо. Предстои ни местене и искам да си взема гардероба, спалнята и няколко по-големи шкафа. Всичко трябва да се разглоби и после да се сглоби на новото място. Ще ви бъда много благодарна, ако ми дадете идеи кой може да свърши подобна работа.

# 203
Става въпрос за смяна на дограма . Ами от собствен опит ви казвам че избора на фирма е много труден.Никога не можеш да си сигурен.Но все някога се налага да се решиш и да си смениш старата дограма.Та скоро направихме това упражнение .Ако ви се налагат такива ремонти препоръчвам "Алумина Глас".Доволни сме,добре си свършиха работата и не ни късаха нервите.

# 204
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Изказвам задоволството си от работата по гипсо - картон на Михаил - съпруг на ИраМира от форума. В критичен за нас момент, намери време и начин, бързо да свърши нещо, което е сръткаво, трудоемко и неблагодарно. Доволна съм от крайният резултат!
За координати се обърнете на ЛС към ИраМира.
Тети, писах ти на ЛС, но ще ти благодаря и тук за милите думи. Радвам се, че сте доволни  Peace.

# 205
  • Мнения: 588
Лично изпитан и отличен 6 newsm10 на Емо тел.0886 62 49 11

Залепи ми тапети на много неприятни за лепене стени с много врати и чупки чудесно
нямам никакви оплаквания.
Сложи ми ламинат пак в същите тези начупени стени помещения

препоръчвам с три ръце!

Доколкото рабрах се занимава и с всякакви други ремонти поправки и т.н. мисля че лепи плочки в бани и коридори също.

За в бъдеще сме се разбрали да ми лепи изолационни плоскости по таваните
че са много криви и неугледни и (евентуално) да ми направи плъзгащи врати
на вградения гардероб в коридора че няма място къде да се отварят.

Човека работи на ниски цени, което е една много важна част от ремонтите Simple Smile

Трябва ни сръчен майстор, който да не взима скъпо. Предстои ни местене и искам да си взема гардероба, спалнята и няколко по-големи шкафа. Всичко трябва да се разглоби и после да се сглоби на новото място. Ще ви бъда много благодарна, ако ми дадете идеи кой може да свърши подобна работа.
Точно човек за теб мисля

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 16:53 от минка телефонка

# 206
  • Мнения: 429
Лично изпитан и отличен 6 newsm10 на Емо тел.0886 62 49 11
Точно човек за теб мисля

много ме зарадва  Hug Hug ще му се обадя непременно  Peace

# 207
  • Мнения: 395
София - Фаянсаджия
Минчо - 0885963107
Много съм доволна от него. Работи изключително качествено и бързо. За 3-4 дена налепи и фугира плочките в банята и тоалетната.

# 208
  • Мнения: 24
Моля препоръчайте ми свестен майстор за затваряне на балкон ,а също и хамали+транспорт, спешно е ,благодаря  bouquet

# 209
  • Мнения: 256
Търся майстор или фирма за изработка на двуетажно детско легло по поръчка. Искам нещо като това: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=144185&pid=3180515
не държа да е от масив, може и от МДФ, но е нестандартно и затова по-сложно за правене.

Общи условия

Активация на акаунт