БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 515
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 245
Аз пък търся майстор, който да ми сложи изработи гардероб в антрето в една ниша с плъзгащи огледални врати, но огледалото да е от метализирана пластмаса. Ако някой има такъв, моля да помага.

# 211
  • Мнения: 4 970
И аз търся майстор за затваряне на енда ниша в коридора , смао дето  нямма претенции за вратите- просто 2 врати, дори да не е с конструкция на гардероб CrazyОказва се сложно търсенето ми Rolling Eyes

# 212
  • Мнения: 139
Външна изолация-Борис Мирчев Peace Невероятно стриктно момче! Много съм доволна

# 213
  • София
  • Мнения: 11
Търся майстор или фирма за изработка на двуетажно детско легло по поръчка. Искам нещо като това: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=144185&pid=3180515
не държа да е от масив, може и от МДФ, но е нестандартно и затова по-сложно за правене.

Леглото е страхотно.Подобно ни направи за внучето едно момче,което е изключително точно и коректно.Работи бързо и без забележки.Не знам дали е редно тук да давам координати,затова ти пращам телефона на лични  bouquet
Е,щом правите бял списък и аз ще добавя-Христо,изработва всякакви мебели от ПДЧ и МДФ.Много е точен и коректен.Тел.0899486635,0886185567

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 23:25 от bubadin

# 214
  • Мнения: 1 671
Най-накрая случих на майстор, който ми изработи вградените гардероби в антрето при това в срок (1 месец от капарирането, приключи с монтажа точно един ден преди да изтече върпосният месец). Направил е гардеробите и антрето чудесно, нямам забележки. Дойдоха общо 3-ма души да монтират и приключиха за един ден, като на всичкото отгоре проявиха и разбиране към двете ми хлапета, които естествено не се отделиха от тях и активно "помагаха" и им разместваха инструментите.
Също така ми ремонтираха гардероба, който беше започнал да се разпада. Докато работеха бяха така добри да ми оправят и един стол и да ми сложат едно дюбелче в стената, където да си закача една икона (с мъжът ми отдавна водех преговори да го направи).
Не бих посмяла да публикувам тук телефона, но поне да се похваля със свършеното:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293564&pid=10903336
Антрето - огледалото и закачалките също са тяхно дело.

Също така препоръчвам и тапицерът (Борис), който ни освежи двете кресла. Не само, че ги направи изключително бързо, но нямам и никакви забележки по работата му.

 

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 12:49 от evelinar

# 215
  • Мнения: 4 970
Моля те, дай ми  повече инфо и контакти на майстора  на лични Praynig

# 216
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Давай в темата де. Не е реклама  Peace. Много ми харесаха гардеробите.

# 217
  • Мнения: 1 671
Щом не се смята за реклама - сега говорих с него и ми позволи да му дам телефона : 0888 437 092 - Краси.
Само да кажа, понеже и друг път сме поръчвали на други майстори разни неща, този човек ме впечатли още с първото идване - взе размери и уточни напълно проекта, като направи няколко много разумни предложения, без които коридорите ми нямаше да изглеждат така. Иначе аз предварително имах що годе идея какво искам. След 3-4 дни ни даде оферта (на доста по-сносни цени от другите оферти, които получихме за същото). Материалът е ПДЧ, мисля, че немско - избрахме си цветовете по каталог. Единствено обкова не беше включен в цената, но дръжките и закачалките си избрахме по каталог и ни ги донесоха в деня на монтажа, така че не сме се разправяли да обикаляме и да търсим по магазините.
Разпределението отвътре също е много добро, освен рафтове имам и чекмаджета, както и лостове за закачалки, събрах си страшно много неща в тези гардероби. Тясното гардеробче е за пералнята (и сушилнята, която още не съм си купила), а отгоре също има шкаф. Гардеробът до огледалото е с рафтове- за обувки, събра на цялото домочадие всичките обувки и чехли, като си оставих и 1 рафт за малко козметика.
Не знам дали ще успея да го снимам, но разпределението е страхотно и го намирам за доста функционално.
Успях да снимам разпределението, ето го:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=350968

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 13:54 от evelinar

# 218
  • София
  • Мнения: 37
Аз ще препоръчам хамали+транспорт, които по-големия ми брат ползва при преместване на офиса си-Хамали-Хари-ето и сайта: www.hamali-harry.com . Каза, че останал доволен... Simple Smile

# 219
  • Мнения: 24
Пак  съм аз  Embarassed,тоя път със молба за  добър  майстор железар - работата е малко  става въпрос само  да се  отреже една тръба на балкона която пречи да се  сложи дограма, също така да изработи обикновена метална решетка за прозорец на мазе.
Сигурно не е тук мястото ,но незнам къде  да  попитам  колко горе долу струва изработката на плъзгащи врати за  обикновен четрикрилен гардероб.

# 220
  • Мнения: 172
Пак  съм аз  Embarassed,тоя път със молба за  добър  майстор железар - работата е малко  става въпрос само  да се  отреже една тръба на балкона която пречи да се  сложи дограма, също така да изработи обикновена метална решетка за прозорец на мазе.
Сигурно не е тук мястото ,но незнам къде  да  попитам  колко горе долу струва изработката на плъзгащи врати за  обикновен четрикрилен гардероб.

И аз се присъдеинявам към молбата за майстор железар, но за направа на входна врата.

# 221
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Довечера ще пусна координати на едни железари от София. Правили са ни две входни врати и една гаражна.

# 222
  • Мнения: 646
ИраМира, моля те сложи и снимки на вратите, ако имаш възможност.  bouquet

# 223
ДО МОДЕРАТОРА:
МОЛЯ ПРОВЕРЕТЕ ЛИЦЕТО ГЕРАСИМ ПАВЛОВ, КОЙТО СЕ ПРЕДСТАВЯ ПОД НИКНЕЙМ PABLO73.ЛИЦЕТО Е СТРОИТЕЛЕН РАБОТНИК, КОЙТО НАГЛО СИ ПРАВИ РЕКЛАМА И ПЕТНИ УМИШЛЕНО СВОИ БИВШИ РАБОТОДАТЕЛИ В "ЧЕРНИЯ СПИСЪК".ВЪРНЕТЕ СЕ НЯКОЛКО СТРАНИЦИ НАЗАД И ЩЕ СЕ УБЕДИТЕ В НАГЛИЯ МУ ОПИТ ЗА РЕКЛАМА.СЪЮЗ НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ БОЯДЖИИ Е ПОСТНАЛ В ДРУГ ФОРУМ СКАНИРАНА ЗАПОВЕД ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ТРУДОВ ДОГОВОР С ЛИЦЕТО, КОЕТО Е ОПЛЮЛ НАЙ-НАГЛО.
ТЕЛЕФОНЪТ НА ИЗМАМНИКА Е 0886-853-214 - ГЕРИ.В ЕДНА ТЕМА СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА ПОТЪРПЕВША ОТ МАЙСТОРИ ЖЕНА, ПОСЛЕ КАТО МЪЖ, КОЙТО УЖ СИ БИЛ ПРАВИЛ РЕМОНТ И ТЕМ ПОДОБНИ ИЗМИСЛИЦИ.

ЕТО ОБЯВИ НА ЛИЦЕТО:   http://209.85.129.132/search?q=cache:IYxB_bsmZacJ:borsa.bg/obiav … bg&lr=lang_bg


ТУК ПЪК ПЛЮЕ ПО СВОИ КОЛЕГИ, НО НЕ ЗАБРАВЯ ПАК ДА СИ НАПРАВИ РЕКЛАМА:   http://www.bg-mamma.com/index.php?action=printpage;topic=362291.0

МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ ПОСТОВЕТЕ НА НАГЛЕЦА

# 224
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Железари - 0898801907 - Светльо. Мога да сложа снимка само на гаражната врата http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11030861.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:26 от ИраМира

Общи условия

Активация на акаунт