БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 137
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета, можете ли да ми препоръчате майстор за монтаж на естествен паркет за Варна? Харесали сме си паркет, но бихме искали преди да го купим да се посъветваме с майстор, а и все пак е важно кой го слага и не ни се иска да наемаме човек на сляпо.

# 271
  • Мнения: 429
А аз си търся дърводелец за Сф за дребни довършителни работи-стягане на дървени вратички на шкафчета, малко поставяне на сачак, няколко етажерки и т.н!!! Peace

Имам много свестен майстор. Ако искаш - мога да дам телефон на лични.

# 272
Здравейте,интересува ме имате ли добри впечетления от фирма за Къртене Чистене и Извозване в София?

# 273
  • Мнения: 5 622
Да си похваля майсторите на ПВЦ и Ал. дограма.   Grinning Обхващат поръчки от Варна, В. Търново, Трявна и Габрово.
Цехът се намира в с. Енчовци, община Трявна, фирмата се казва Якта ООД (0885 225 173) и работи с профили по австрийски лиценз- Профилинк. Имах голям проблем с едно нестандартно прозорче, което само те се наеха да направят и цял живот ще им бъда благдарна, защото основен ремонт ни зависеше от едно нищо и никакво прозорче, което всички отказваха да изработят и ходихме по мъките в продължение на повече от година!  Confused

Ето в тази тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397713.new#new можете да прочетете повече.

Надявам се да съм била полезна и да спестя мъките на други с моя или сходен проблем  Hug

# 274
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Бубе, newsm10

# 275
  • Мнения: 203
И аз да похваля - фирма за цялостен вътрешен ремонт. Всичко ни направиха в апартамента основно и си изчистиха. Човекът, който ги организира е Петър Костов - 0888394888. Има всякакви хора и цените са сравнително ниски. Аз звъня, казвам какво е нужно и някой път веднага ми казва цената, а и бързо работят. Ако на някой е нужна повече инфо, можете да пишете на лични.

# 276
  • Мнения: 846
Moмичета, спешно ми трябва електротехник за София  Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 6 010
jalana , ще питам за телефона и дали е свободен в момента и утре ще се включа с отговор. Иначе той изгражда и поддържа ел. инсталации, изнася ключове за лампи, контакти, градинско осветление, ел. табла, подово отопление и др.

# 278
  • Мнения: 846
jalana , ще питам за телефона и дали е свободен в момента и утре ще се включа с отговор. Иначе той изгражда и поддържа ел. инсталации, изнася ключове за лампи, контакти, градинско осветление, ел. табла, подово отопление и др.


Meрси мила, но се оправихме. Един съсед се притече на помощ и той се оказа доста добър електротехник, засега спасихме животите, че тока започна да изкача от контактите направо  Laughing

# 279
  • София
  • Мнения: 6 010
Радвам се, че сте се оправили, защото моят познат каза, че е доста зает в близките месеци.  Hug

# 280
  • Мнения: 110
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.
С две ръце съм за този майстор мого е добър.

# 281
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.
С две ръце съм за този майстор мого е добър.

Много ли скъпо взима?

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Да препоръчам майстор дърводелец в Плевен:
0885 31 79 30 - Димитър


Изработва мебели и кухни по поръчка. Извършва и ремонти на мебели.
Много е добър!

Приятел ни е, преди години живееше в Пловдив, правил ни е някои неща...
Беше по работа в Пловдив сега събота и неделя и се видяхме....Та реших да го препоръчам.  Peace


# 283
  • Мнения: 429
Тъсра фирма за саниране на висок етаж /7-ми/. Да са сериозни и да работят с качествени материали.

Досега се занимавах с едни момчета, които два пъти отменяха угорворката да погледнат апартамента и ги отказах.

И все още търся демонтаж/монтаж на климатици.  Simple Smile

# 284
  • Мнения: 110
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.
С две ръце съм за този майстор мого е добър.
Много ли скъпо взима?
Сега незнам какви са цените защото ние работихме с него преди  9месеца но не помя цени довечера ще питам моя мъж и ще кажа

Общи условия

Активация на акаунт