БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 544
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 65
И аз да препоръчам един майстор - Димитър 0898 94 84 51
Гипсокартон, окачени тавани, преградни стени, предстенни обшивки, шпакловка, боядисване, ВиК и Ел-услуги, както и всичко друго, за което се сетите. Работи бързо, качеството е отлично, а цените са най-добрите.

# 406
  • Мнения: 388
Здравейте  Simple Smile

Някой може ли да ми препоръча майстор/фирма за изрботване на PVC дограма. Става въпрос за малка поръчка - врата с приблизителни размери 70х80см. От София съм.

# 407
  • София
  • Мнения: 97
ние си поръчахме дограмата от СААВ и сме много доволни. поръчката ни стана готова дори 1 седмица по-рано от уговореното.

# 408
  • Мнения: 17
Здравейте да препоръчам и аз един майсторна камини, от който останахме изключително доволни.Направо давам линк към една негова обява
http://varna.burkan.info/249062/podprozorechni_pervazi,_stypala, … i_dr_plotove.html

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Запис

# 410
  • Мнения: 1
много съм доволна от един  майстор гипсокартон,това е номера му-0889905495 Simple Smile

# 411
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Айде пак реклама......аман Naughty

# 412
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
много съм доволна от един  майстор гипсокартон,това е номера му-0889905495 Simple Smile
И само, за да ни го кажеш се регистрира? По-скоро звучи като реклама

# 413
  • Мнения: 85
Здравейте,
на няколко места видях мами питащи за майстор за замазка на под. Ние безуспешно търсим такъв,  за град Варна, че имаме денивелация 4 см.,  а искаме да слагаме паркет. Моля ако някой е открил и е доволен да пише.
 

# 414
  • Мнения: 2 175
Здравейте,
на няколко места видях мами питащи за майстор за замазка на под. Ние безуспешно търсим такъв,  за град Варна, че имаме денивелация 4 см.,  а искаме да слагаме паркет. Моля ако някой е открил и е доволен да пише.
 

Споко, и аз бях така..Wink
Правиш изравняване първо с пясък, а после отгоре - саморазливна..Wink

# 415
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте,
на няколко места видях мами питащи за майстор за замазка на под. Ние безуспешно търсим такъв,  за град Варна, че имаме денивелация 4 см.,  а искаме да слагаме паркет. Моля ако някой е открил и е доволен да пише.
 

Споко, и аз бях така..Wink
Правиш изравняване първо с пясък, а после отгоре - саморазливна..Wink

А колко дебел слой пясък сложихте.

# 416
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте,
на няколко места видях мами питащи за майстор за замазка на под. Ние безуспешно търсим такъв,  за град Варна, че имаме денивелация 4 см.,  а искаме да слагаме паркет. Моля ако някой е открил и е доволен да пише.
 

Вижте тука http://www.bgremonti.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=494
Мисля,че сами ще се справите.

# 417
  • Мнения: 85
Как само с пясък, не трябва ли и цимент?. Имало лазер с който се измервала разликата в денивелацията.
Сами едва ли ще се справим не ни иде отръки  Simple Smile

# 418
  • Мнения: 85
Мерси, но тук искат регистрация и не може да се чете без. Peace

# 419
  • Мнения: 388
Здравейте  Simple Smile

Някой може ли да ми препоръча майстор/фирма за изрботване на PVC дограма. Става въпрос за малка поръчка - врата с приблизителни размери 70х80см. От София съм.

Момичета, онзи ден поръчахме дограма от фирма Валда - за сега доста добро впечатление ми направиха. Другата седмица като я монтират ще докладвам Simple Smile

Сега имам въпросче с повишена трудност  Laughing - някой знае ли къде в София мога да дам да ми поправят шевната машина? Ама наистина да я оправят, че тя уж е поправяна поне 5-6 пъти и пак не работи като хората (чак ми идеше да се вживея като майстор сръчко и да си я оправя сама вече  ooooh! )

Общи условия

Активация на акаунт