БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 732
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 666
Похвалвам официално момчето,което ни лепи плочките в банята. Работи бързо и взима според мен доста изгодно!Не го познавахме лично,но ни го препоръчаха познати,останали също много доволни от него! Тези дни ще идва отново да лепи плочите в коридора и бокса! Казва се Иван тел.0899174620! За Пловдив става дума!

# 451
  • София
  • Мнения: 2 883
Някой може ли да ми предложи човек за циклене на душеме!

# 452
  • Мнения: 223
Мога да похваля нашия майстор за фаянса. Казва се Здравко, работи в София и тел. му е 0888223197.
НИе бяхме в трагична ситуация - разбихме пода, заради липса на оттичане и то два пъти. По вина на предходния майстор.
Накрая намерихме координатите на този човек от една майка в градинката и съм очарована - не си придава важност, не пуска плоски шегички, не увърта в цените, работи чисто, много бързо и не дотяга по телефона. А според мен качеството на пода най-после го постигнахме - изсъхва пред очите ти. Недостатък може да му е, че ВиК ремонтите не ги прави той - т.е. не мести тръби.

# 453
  • Мнения: 1 110
Моля, препоръчайте ми фирма (майстор) за корекция на няколко кухненски шкафа и изработка на нов за гр. Варна.
Имах много добри контакти с една фирма, но за съжаление вече не са на пазара.
Благодаря предварително!

# 454
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Вихронрав, комшията ми работи във фирма за кухни и отделно и на частно. Правил е в нас к.шкафове и на познати съм го прпоръчвала - няма забележки. Ако имаш интерес довечера като се прибере от работа мога да го питам за телефон за връзка Peace

# 455
  • Мнения: 1 110
Джеронимо, ще съм ти благодарна  Simple Smile.

# 456
  • Мнения: 64
И аз бих препоръчала майстора на нашата баня . На нас ни хареса как работи момчето . При нас се наложи да се правят доста корекции в проекта който бях първоначално направила заради размера на плочките и на помещението но смятам че се справи и крайния резултат много му се радвахме . това е нашата баня .извинявам се за качеството някои са доста  мътни но ги правих с телефона .
 http://kalistelo.snimka.bg/family/banya.407464.14801633

# 457
  • София
  • Мнения: 33
Търся фирма за преместване, която си върши работата качествено и бързо и в същото време не сваля по две кожи от гърба. Става въпрос както за опаковане на багажа, така и за пренасянето му.
Ако някои има опит с подобни фирми, ще съм много благодарна, ако сподели мнението си.

Трябва ми СПЕШНО!

# 458
  • Мнения: 455
Привет и от мен!
С две ръце препоръчвам нашия майстор - Петьо Костадинов!  Peace
Много добре работи и изпипва нещата докрай.
Ако искате координати за връзка - тел. 0899979448
Работи и в други градове.
 Hug

# 459
  • София
  • Мнения: 346
Привет и от мен!
С две ръце препоръчвам нашия майстор - Петьо Костадинов!  Peace
Много добре работи и изпипва нещата докрай.
Ако искате координати за връзка - тел. 0899979448
Работи и в други градове.
 Hug

Извинявай,с какво точно се занимава? newsm78

# 460
  • София
  • Мнения: 146
Здравко Димитров-0888 452 102, www.zdravec71.blog.bg, фаянс,теракота,ВиК,сухо строителство и др.

# 461
  • Мнения: 455
Привет и от мен!
С две ръце препоръчвам нашия майстор - Петьо Костадинов!  Peace
Много добре работи и изпипва нещата докрай.
Ако искате координати за връзка - тел. 0899979448
Работи и в други градове.
 Hug

Извинявай,с какво точно се занимава? newsm78
Като се почне от замазка, шпакловка, боя/латекс, теракот/гранитогрес, каменни облицовки, изграждане на стени, дограма.

# 462
  • Мнения: 4 204
Търся тапицер/София. За нещо елементарно.Ъгловото диванче в кухнята- долната дъска се счупи.да ми я смени или подсили.

# 463
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мога да си похваля майстора, който ми прави банята.
Работи на първо място изключително прецизно, на второ място изключително бързо, и третото което бе важно за мен е ниската цена.

За да не съм голословна:

http://luda1.snimka.bg/other/bania.470690

Телефонът му е 0885248042.

ПП: Става въпрос за София

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 15:01 от luda

# 464
  • Мнения: 4
Аз пък ще ви дам координати на една фирма до която опирам за най-различни ремонти или проблеми с дома. Точни са и работят чисто. Ще ви ремонтират почти всичко. Имат си хора за всеки бранш.  Но, за да не излезе като реклама ще ви дам телефона на човека с който контактувам аз (при възникнал проблем): 0878 958 5365 - Христо.

Общи условия

Активация на акаунт