БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 265
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 349
Тони 0884638929. Направи ни 2-3 ремонта вкъщи Laughing-чудесна работа свърши.Препоръчах го на приятелки-останаха мнооооооооого доволни Hug.С две ръце го препоръчвам-правил ни е електрото,водопровода,сума ти огради,врати,парапети..............абе пич-явно който си може-си може.Не е скъпар изобщо Peace

# 496
  • Мнения: 588
Главното, което мен ме интересува в момента са съотношението ниски цени/добро качество. Такова е момчето, което вече 3ти път ползвам за различни ремонти у нас.

Снощи ми направи шпакловка на тавана - първо груба, после фина и цената му беше МНОГО ниска. Разбрахме се да купя латекс за да ми боядиса новото таванче.

Редил ми е ламинат, поправял ми е контакти и ми е лепил тапети. Много е добър и отговорен. Чисти след себе си, което е огромен плюс. Някой ако има нужда от проверен човек с отлично качесто и минимални цени за София - ЕМО - тел 0886624911  Peace

Доколкото разбрах лепи плочки в баня и въобще прави всякакви вътрешни ремонти.

# 497
  • Мнения: 13
Доста четене падна докато го открия всякакви теми из форума бели и черни списъци, но направих правилният избор и сега дойде ред и аз да си пусна гласчето за Емо - Емилиян Бориков, найстина кадърно момче, цялостен ремонт ми направи в къщи - тераса, кухня, коридор, килер, толетна, баня, зидане, мазилки, шпакловки, изолации, гипс картон, теракот, ламинат, ВИК, ЕЛ, банята изцяло всичко наново и всичко стана страхотно.
Също ме впечатли че момчето не е като повечето майстори да работи от 11 до 6 ами сутрин от рано, вечер и до 12 е стоял, почти и не почива. Веднага след ремонта се отзова за някой допълнителни работи не да го чакам 2 месеца заради някой дреболий какво е било с други такива. Съветва дава страхотни идеи от повечето от които се възползвах. Чисти след себе се и не ти взема 100-300 лв за "извърляне на боклуци" както други такива.
Работи на доста приемливи цени, сравнени с 5-6 други майстори и фирми.
С две думи това е вашият човек  тел за вързка = 0886624911, 0895703011

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 10:49 от checho

# 498
  • Мнения: 588
checho на едно мнение сме  newsm10

# 499
  • Мнения: 11
healthi За ремонт на Перални препоръчвам Гого 0888 407 051. Преди доста време тук във форума срещнах телефона му. Оттогава и още две приятелки на които дадох телефона, също са доволни. Доста бързо се отзовава.
А за климатици в София - Клима Консулт 956 04 74.

# 500
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета и момчета. Чета тук доста по-често отколкото пиша, но в случая мисля, че
 мога и аз да съм полезна. Момчето е много съвестно и кадърно. Слага гипскартон, окачени фигурални тавани прави, лепи теракота, ВиК инсталации, шпакловки, бояджииски услуги. Работи с още две момчета и се справят перфектно. Лично съм ползвала услугите им, а и на други съм ги препоръчвала, не съм чула да има недоволни от работата им. Тел. за връзка 0897 484 333 Васил.

# 501
  • Мнения: 2 175
Доста четене падна докато го открия всякакви теми из форума бели и черни списъци, но направих правилният избор и сега дойде ред и аз да си пусна гласчето за Емо - Емилиян Бориков, найстина кадърно момче, цялостен ремонт ми направи в къщи - тераса, кухня, коридор, килер, толетна, баня, зидане, мазилки, шпакловки, изолации, гипс картон, теракот, ламинат, ВИК, ЕЛ, банята изцяло всичко наново и всичко стана страхотно.
Също ме впечатли че момчето не е като повечето майстори да работи от 11 до 6 ами сутрин от рано, вечер и до 12 е стоял, почти и не почива. Веднага след ремонта се отзова за някой допълнителни работи не да го чакам 2 месеца заради някой дреболий какво е било с други такива. Съветва дава страхотни идеи от повечето от които се възползвах. Чисти след себе се и не ти взема 100-300 лв за "извърляне на боклуци" както други такива.
Работи на доста приемливи цени, сравнени с 5-6 други майстори и фирми.
С две думи това е вашият човек  тел за вързка = 0886624911, 0895703011

Подкрепям това мнение Peace

Момчето е много свястно и кадърно - направи ни ремонта на офиса  точно както го искахме - без да натовари с нищо... Изпълни всичко в срок и остави офиса почистен, като нов.
Днес също дойде и в нас и ми оправи аспиратора (изведе тръбата на покрива, за да има достъп до въздух), от който се оплаквам вече от месеци - поради некадърното поставяне от предния майстор, който претупа ремонта на апартамента ми.. #2gunfire
Погледна го , премисли всички варианти и намери решение за "без пари" на фона на това, което ми искаха всякакви други идващи на оглед.  Peace

# 502
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Брей, супер Емо се е появил. Rolling Eyes

# 503
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Брей, супер Емо се е появил. Rolling Eyes
  Joy И аз си помислих същото. Не мисля, че един човек може да разбира от всичко и да е добър във всичко. Това го знам от мъжа ми. Той винаги е казвал, че разбира и прави само гипсокартон. Останалото знае как се прави, но разчита на специалистите, които го умеят( дори за ремонта вкъщи са си идвали специалисти ВиК, железари и шпакловчици.. Такива майстори, които всичко правят са ми малко съмнителни.

# 504
  • Мнения: 2 727
Шани,като споменаваш гипсокартон,аз се интересувам от цените,можеш ли да ме ориентираш

# 505
  • Мнения: 2 175
Хехе..
Шани, добро попадение.. Peace

Но аз съм наистина с отлични впечатление от него - стига ми това, как преди да каже как ще ми разглоби покрива (както искаха другите), го огледа 100 пъти и премисли всички възможни варианти. И намери решение, спестяващо ми още нерви и пари.
Не забравяйте, че месеци наред се гърчих с ремонт, чиийто "дупки" сега лъсват.. И "супер Емо" сега минава и ги дооправя..Wink
А за ремонта в офиса - при нас лепи тапети, боядисва и слага контакти..

# 506
  • София
  • Мнения: 932
Благодаря на потребителите тук , "магаренце" , "минка уинчестър" и "чечо" , които са похвалили мъжа ми, радвам се че се довериха на препоръките ми  и най-важното останали са доволни, въпреки че не ме познаваха  лично , нито мен, нито мъжа ми.
На Шани и ИраМира, ще кажа , че това не е "Супер Емо", нито герой от филма "Специалист по всичко", така че сарказма и определенията ви са излишни. Просто е съвестен и върши работата си  качествено и уважава всеки клиент,  затова и съм си позволила да го препоръчам. Не твърди, че е ВиК майстор, Ел. техник или майстор на гипсокартон, но когато е нужно да се сменят две тръби, 3 контакта или да се направи един куфар от гипсокартон си ги прави сам и то на приемлива цена вместо да кара клиента си да вика поотделно майстор, който така или иначе няма да дойде само за това или ще го направи за двойно по-голямо заплащане, не е ли така?! Той се занимава с боядисване , шпакловка, тапети, теракота, ламиниран паркет, мокет и е добър в това. Работил е години във фирма за интериорен дизайн , и е правил какви ли не неща там, с други думи не се занимава с това от вчера. Това, че е изградил нещо дребно от гипсокартон и клиента е останал доволен, като допълнение на основната работа, която е поел не го прави майстор на гипсокартон и той си го казва. Много пъти е отказвал големи поръчки за много пари, за които знае, че освен познания  са нужни и опит, и специални инструменти за дейността.
  

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 23:01 от nellyani

# 507
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
nellyani,
не бъди обидчива, ясно е, че щом няколко потребителки са доволни, то мъжът ти добре се справя.
Нищо че има и шеги по въпроса. Grinning

В интерес на истината, най-трудно се намират момчета, които да свършат няколко дребни неща в различни области на поносими цени.  Повечето майстори биха взели невероятно скъпо, ако трябва да се разкарват за нещо дребно.
За пример само ще кажа, че за да си направя тавана на банята с гипскартон, ми поискаха 350лв, а става въпрос за едва 3кв.м.
Или пък, че никой не иска да дойде да ми направи дупка за аспиратора в най-обикновена тухлена стена.

# 508
  • Мнения: 2 727
Аз, препоръчвам водопроводчика от които съм доволна и съм ползвала не веднъж услугите, казва се Цветомир 0899853436

# 509
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Нелияни, не се засягай! Не съм искала да те обидя.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт