БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 360
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 714
И аз да препоръчам една фирма за ВиК и отопление.
Много съм доволна от услугите. Чистат си дават сметка, обясняват. Компетентни са.
http://www.majorico.com/

# 646
  • Мнения: 1 878
Освен че си търся майстор за банята и го намерих тук  Hug както не веднъж съм писала - много сме, силни сме , колкото и да не му се вярва на мъж ми  Mr. Green

И понеже помогнахте на мен и аз да ви помогна ако някой има нужда от ВиК услуги за Водомерите си - 0878263249 ТЕСА, имат едни комплексни услуги дето ми спестиха доста разправии и обикаляне  Crazy .............и пак от тук момичетата ми помогнаха навремето да ги намеря Hug

За дюшеме обаче доста се разочаровах от един похвален майстор   Confused та понякога човек не знае.

Късмет в намирането на добрите  Mr. Green

# 647
  • Мнения: 0
здравейте.
много полезна тема. на всеки от нас му се е налагало да ползва услугите на разни майстори. да споделя и аз своя опит Simple Smile

когато се пренасяхме с мъжа ми в къщата, приятели ни препоръчаха един майстор на мебели от ПДЧ, за да си поръчаме кухня. това беше преди 4 години, страхотно си свършиха работата момчетата, нищо не е мръднало, а освен кухни се оказа че правят и ремонти на ВиК, електричество - допълнителни контакти, лампи, свързаха ми пералнята и фурната и даже ми пратиха майстор за плочките на пода. много съм доволна. оттогава съм ги препоръчвала на всички наши приятели и никой не е бил недоволен. пратих ги и при майка ми и баща ми.
Алекс 0884628957

# 648
  • Мнения: 2 175
Мен ме интересува - да ми препоръчате някой, който може да поправя разни неща из къщи.
Да монтира нещо, да поправи..
да смени някой мебелен механизъм и тн..

# 649
  • Мнения: 0
ами виж, има доста страници с препоръчани майстори, всеки се подписва, че неговите са коректни, за също мога да го кажа за тези, които препоръчвам. със сигурност правят това, за което питаш... а и не ги мързи, че няма да е кой знае колко работа.
успех!

# 650
  • Мнения: 2 175
Е аз нали това питам - кой няма да го мързи?
Не искам да правя ремонт, а дребни поправки из къщата.
На всеки ли да звъня да го питам или някой ще ме насочи към конкретен?

# 651
# 652
  • софия
  • Мнения: 25 371
здравейте.
много полезна тема. на всеки от нас му се е налагало да ползва услугите на разни майстори. да споделя и аз своя опит Simple Smile

когато се пренасяхме с мъжа ми в къщата, приятели ни препоръчаха един майстор на мебели от ПДЧ, за да си поръчаме кухня. това беше преди 4 години, страхотно си свършиха работата момчетата, нищо не е мръднало, а освен кухни се оказа че правят и ремонти на ВиК, електричество - допълнителни контакти, лампи, свързаха ми пералнята и фурната и даже ми пратиха майстор за плочките на пода. много съм доволна. оттогава съм ги препоръчвала на всички наши приятели и никой не е бил недоволен. пратих ги и при майка ми и баща ми.
Алекс 0884628957


Туй нЯщо звучи почти като многоръкия Шива. Последно майстор или майстори  Whistling Един пост и той хвалба. Евала Алекс Mr. Green

# 653
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
http://www.domashen-maistor.com
http://dommaistor.free.bg
http://maystori.com
Тествайте


А ако стане "тест-грешка", кой после ще поеме отговорността? Laughing

# 654
  • Мнения: 4
Бих искала да изразя своята голяма благодарност за добре свършената работа на Емилиян Бориков! Grinning Координатите му взех от този форум и се радвам, че най-накрая успях да намеря добър и свестен майстор. Хвалбите напълно си ги е заслужил. Peace

# 655
  • Мнения: 2 401
Доста страници изчетох,не видях да се споменават майстори-дърводелци.Трябва ми такъв, да оправи всички механизми и издънки на съществуващи шкафове, както и да направи и монтира нови.

# 656
  • Мнения: 2 175
Доста страници изчетох,не видях да се споменават майстори-дърводелци.Трябва ми такъв, да оправи всички механизми и издънки на съществуващи шкафове, както и да направи и монтира нови.

И аз така..Wink

# 657
  • Мнения: 0
Здравейте:
Прегледах почти целия форум и най-вече мненията и препоръките за майстори за витрешни ремонти.Дали случайно или не,споменават се едни и същи имена на майстори.
Аз например лятото си намерих майстор от една приятелка на ня и бяха правили основен ремонт а при мене беше сероизен ремонт но не на целия апартамент.И кво да ви кажа?!Просто нямам думи-съвесни,кадърни,чисти,точни-единственно ми беше тежко да ствам сутрин щото идваха в 8:00
Направих си целия хол с картон,коридора и тавана на банята,всичко стана страхотно.Аз и малко капризна и затова ми препорачаха италиански бои а тавана на банята ми направиха вебецианска мазилка.
Който не иска да се занимава с квото и да било по време на ремонт просто много силно си го препоръчвам майстора.
0899818957 момчето се казва Ахмед

# 658
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Здравейте:
Прегледах почти целия форум и най-вече мненията и препоръките за майстори за витрешни ремонти.Дали случайно или не,споменават се едни и същи имена на майстори.
Аз например лятото си намерих майстор от една приятелка на ня и бяха правили основен ремонт а при мене беше сероизен ремонт но не на целия апартамент.И кво да ви кажа?!Просто нямам думи-съвесни,кадърни,чисти,точни-единственно ми беше тежко да ствам сутрин щото идваха в 8:00
Направих си целия хол с картон,коридора и тавана на банята,всичко стана страхотно.Аз и малко капризна и затова ми препорачаха италиански бои а тавана на банята ми направиха вебецианска мазилка.
Който не иска да се занимава с квото и да било по време на ремонт просто много силно си го препоръчвам майстора.
0899818957 момчето се казва Ахмед
E, браво, как пък само за едно мнение се регистрира току що , дето се вика! Аман от собствени реклами!! И ако може, си оправи правописа... Peace

# 659
  • Мнения: 0

човек трябва да има и малко късмет за да попадне на добър и коректен майстор
Доста страници изчетох,не видях да се споменават майстори-дърводелци.Трябва ми такъв, да оправи всички механизми и издънки на съществуващи шкафове, както и да направи и монтира нови.

И аз така..Wink


Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Здравейте:
Прегледах почти целия форум и най-вече мненията и препоръките за майстори за витрешни ремонти.Дали случайно или не,споменават се едни и същи имена на майстори.
Аз например лятото си намерих майстор от една приятелка на ня и бяха правили основен ремонт а при мене беше сероизен ремонт но не на целия апартамент.И кво да ви кажа?!Просто нямам думи-съвесни,кадърни,чисти,точни-единственно ми беше тежко да ствам сутрин щото идваха в 8:00
Направих си целия хол с картон,коридора и тавана на банята,всичко стана страхотно.Аз и малко капризна и затова ми препорачаха италиански бои а тавана на банята ми направиха вебецианска мазилка.
Който не иска да се занимава с квото и да било по време на ремонт просто много силно си го препоръчвам майстора.
0899818957 момчето се казва Ахмед

Общи условия

Активация на акаунт