БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 805
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 735
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Моля, препоръчайте ми ел.техник за смяна на ел. инсталация на апартамент в Пловдив.
Държа на качество и бързина.
Благодаря.

# 736
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Може ли някой да ми даде координатите на този ЕМО (Емилиан Бориков)?
Благодаря предварително! Hug

# 737
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Може ли някой да ми даде координатите на този ЕМО (Емилиан Бориков)?
Благодаря предварително! Hug
Ако си направиш труда да погледнеш предишната страница, ще видиш, че той дори има регистрация тук. Ако толкова ти е важен - потърси.

# 738
  • Мнения: 0
zdraveite ! :)az imah nujda ot smqna na cqlata el. instalaciq v apartamenta na roditelite mi. ot tozi forum namerih nqkakva firma,koqto ne bqh chuval,ama mi dade nai-evtina cena. Dori maistora pomnq che se kazvashe Grisha, super ekspeditivni bqha, svurshiha za 2 dni. a firmata se kazvashe Babex, v koqto raboti tozi maistor sus zlatni ruce    Wink imam i nqkakuv telefon,dano e aktiven vse oshte 9630650. Uspeh Wink

# 739
  • Мнения: 0
Предстои ни голям ремонт на апартартамента ни в София,изчетох много теми във форума,но моля,ако някой е ползвал услугите на фирма Топ дом строй или на http://bgremonti.com/ да ми пише,защото много се чудим коя фирма да изберем,а и не живеем в София и така нещата стават по-сложни newsm78  Rolling Eyes

# 740
  • София
  • Мнения: 2 271
на мен ми се струва доста време ,на нас банята я направи за 10 раб.дни .25кв. с окачен тъван тоалетна мивка душ лунички идр.,шпакловка и боядисване стени 100кв.,окачени тъвани с лунички  20кв.за 20 раб.дни.тл.на маистра 0896-282-582-Ангел

 Не е истина! Как само на два реда успя да побереш толкова грешки! И как очакваш някой да ти повярва на препоръките....
Не е истина! Как в тема за строителство и ремонти търсите правописни грешки!
И какво общо има грамотността с майсторлъка?

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Правописът говори много за човека, който пише, особено, ако той дава препоръка за нещо. Някак не мога да се доверя на съвет, написан абсолютно неграмотно!
А, още повече, като видиш, че се е регистрирал на 3.01.2011 и има публикувани точно две мнения във форума, които са само хвалби за конкретен майстор...
Всеки сам си прави изводи Peace

# 742
  • Мнения: 78
Правописът говори много за човека, който пише, особено, ако той дава препоръка за нещо. Някак не мога да се доверя на съвет, написан абсолютно неграмотно!
А, още повече, като видиш, че се е регистрирал на 3.01.2011 и има публикувани точно две мнения във форума, които са само хвалби за конкретен майстор...
Всеки сам си прави изводи Peace


Напълно съм съгласна с теб. Не би трябвало изобщо да се повдига такъв въпрос.
След като иска някой да му прочете препоръките и да му обърне внимание, трябва поне малко да се постарае.  Naughty

# 743
  • София
  • Мнения: 2 271
Не знаех, че грамотността е важна за един шпакловчик, например.
И може би, ако беше учил, колкото нас нямаше да е така добър майстор.
А да не говорим, че самата тема изобщо не предполага да се вглеждаме в правописа или характера на участниците.
Щом търсим съвет от непознати хора, би следвало да имаме други критерии..

Интересно хората за какво влизат в такива теми  Thinking

# 744
  • софия
  • Мнения: 25 400
Не знаех, че грамотността е важна за един шпакловчик, например.
И може би, ако беше учил, колкото нас нямаше да е така добър майстор.
.....

Темата е НИЕ да препоръчаме майстор, а не да влизат майстори и да се саморекламират. Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 2 271
Не знаех, че грамотността е важна за един шпакловчик, например.
И може би, ако беше учил, колкото нас нямаше да е така добър майстор.
.....

Темата е НИЕ да препоръчаме майстор, а не да влизат майстори и да се саморекламират. Peace
Забележката относно правописа е неуместна тук - в тази тема.
От там тръгнах.
Пък ако трябва изобщо потребител да прави забележка на друг потребител, то тя трябва да е относно саморекламата. А най-правилно е да информира Модератор, който да прецени, дали може или не да се рекламира майстора.

Просто ми прави впечатление, че има хора, които постоянно разводняват темите с неуместни коментари и забележки от този тип.
Аз се извинявам за същото и повече няма да пиша тук, ако не е по темата.
 

# 746
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте на всички,

Приветствам  създаването на тази тема Grinning. Много е полезна ако препоръките са от сърце.Тази година ни предстои завършването на къщата. Останаха някои неща като външната  настилка, изграждане на навес , външна камина-барбекю, външна мазилка и вътрешна шпакловка с колоркит , плочки , боя, камък-външно и др.Та в тази връзка ще  се радвам , ако някой може да ни препоръча конкретни добри майстори от които има преки наблюдения ,които биха могли да свършат работата- качествено и на разумни цени, спазвайки ,и сроковете за които сме се договорили.  Говоря за  района на София Peace

# 747
  • софия
  • Мнения: 25 400
Bromi, в 2/3 от страниците в темата има препоръки на база лични впечатления. Сядай, чети и избирай.
Успех в завършване на къщата!

# 748
  • София
  • Мнения: 18
Bromi, в 2/3 от страниците в темата има препоръки на база лични впечатления. Сядай, чети и избирай.
Успех в завършване на къщата!

Zvanche,

Изчетох цялата тема. Препоръките тук са основно за майстори, занимаващи се с вътрешни ремонти , а при нас се касае за външни - мазилки, настилки , навес , барбекю, камък итн. Що се отнася до майстори за плочки и фина вътрешна шпакловка - тук има избор откъм препоръки Peace

# 749
  • Мнения: 729
Bromi, в 2/3 от страниците в темата има препоръки на база лични впечатления. Сядай, чети и избирай.
Успех в завършване на къщата!

Zvanche,

Изчетох цялата тема. Препоръките тук са основно за майстори, занимаващи се с вътрешни ремонти , а при нас се касае за външни - мазилки, настилки , навес , барбекю, камък итн. Що се отнася до майстори за плочки и фина вътрешна шпакловка - тук има избор откъм препоръки Peace
Къде се намира къщата?Съпругът ми и неговите 2-ма колеги се занимават с това,което те интересува.Ако искаш координати -пиши на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт