БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 274
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 765
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Джеронимо, давай смело  Wink. ( нали заключиха темата в клюто, поне тук да погледаме снимки)   bouquet Ако го изтипосам, моят мъж ще ме линчува  Sunglasses.
 И за да не спамя - за оглед не се плаща.

# 766
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Joy Утре щял да накара колегата да го снима на скелето,  аз ще го пременя с новият му гащеризон.  hahaha
А за плащането за оглед- имало е случаи звънят му и почват да му обясняват какво искат и колко ще струва, но той им казва, че първо трябва да види на място.  Те пак- колко ще струва...Като им каже, че за консултация и оглед не се плаща и се съгласяват отсреща- ''Ами така кажете де''. Laughing
   

# 767
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Моят мъж казва, че добрите клиенти се пазарят и питат за цената. Тези, които викали " Давай" без да питат за цена после не щяли да плащат. Да ви се оплача. Не му платиха на един голям обект. Ми, криза, било. Инвеститорът замразил плащанията, защото и той имало да взима. Ами като нямаш пари защо поръчваш, бе?! Аман от некоректни хора! Ще има да взима, ама кога - не е ясно.

# 768
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Има и хора и хора. Има които се пазарят за цената, но в крайна сметка излиза за сметка на качеството. Ако се работи с евтини материали няма какво да се очаква като краен резултат. Добрите майстори се съобразяват с джоба и изискванията на клиента- те, майсторите познават най- добре кое колко струва, колко е качествено, колко ще издържи и са длъжни да го кажат на клиента. Могат да съчетаят евтини и не толкова такива материали, да работят и със скъпи или всичко което  възможно да се постигне добро качество за парите които се дават за ремонт. Важното е, обаче, клиента да знае за целият процес- да му се обясни( нали за това е и консултант) Laughing. И на моят му се сърдят, че за фигури излиза по- скъпо отколкото на прави стени с гипсикартон. Сложността на поръчката винаги оскъпява трудът на майстора, а материалите са избор на клиента. Peace
Ай стига сме ги хвалили! Laughing

 

# 769
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 О, така е. Материалите са важни, а и сложността на изпълнението.  Но пък тук не става въпрос за хвалба. Това си е истината. Винаги съм казвала, че не бива да се избира най-евтината оферта, защото това значи, че сметнатите материали са с ниско качество. Никой не е склонен да си подценява труда.

# 770
  • Мнения: 19 482
Joy Утре щял да накара колегата да го снима на скелето,  аз ще го пременя с новият му гащеризон.  hahaha
А за плащането за оглед- имало е случаи звънят му и почват да му обясняват какво искат и колко ще струва, но той им казва, че първо трябва да види на място.  Те пак- колко ще струва...Като им каже, че за консултация и оглед не се плаща и се съгласяват отсреща- ''Ами така кажете де''. Laughing
   
Това е много важно уточнение. Малко не е съвсем по темата, но се възмутих лятото, когато попитах колко ще ми струва монтажа за такива и такива прозорци на такива и такива щори. Исках просто да сравня 2-3 цени /поръчката беше голяма/. Ми не можело да ми кажат - щели да го направя след оглед на място, но ако не поръчам веднага, огледа струвал май 10 лева беше. Не смятам, че е правилно, но ето че се случва. Та затова питат хората.

# 771
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
И аз искам да видя чужд мъж по гащеризон Joy

# 772
  • Мнения: 0
вече писах някъде за Уел Билд, които правят цялостен ремонт с качеството, с което немеца прави кола. 0888207605 лицето е Димитър Димитров

# 773
  • Мнения: 311
ами много съм доволна от един дърводелец от Разлог.
Направи ми страхотно обзавеждане на кухнята и спалнята от истинско дърво , цените бяха по-ниски от оферта с пдч. ако някой се интересува давам снимки и координати, наистина съм очарована Simple Smile


пс от Перник съм

# 774
  • София
  • Мнения: 18
ами много съм доволна от един дърводелец от Разлог.
Направи ми страхотно обзавеждане на кухнята и спалнята от истинско дърво , цените бяха по-ниски от оферта с пдч. ако някой се интересува давам снимки и координати, наистина съм очарована Simple Smile


пс от Перник съм
Мариа, може ли снимки и за цените да кажеш нещо по конкретно.Вътрешни врати прави ли? Да разбирам ли ,че си очарована от качеството ,а не от майстора ?Simple Smile)/шегичка/ Grinning

# 775
  • Мнения: 311
http://mimkata83.snimka.bg/other/mebeli.566929

ето малко снимки от вкъщи, очарована съм, че обзаведе нашия апартамент точно както го искахме. Ако някой иска координати да заповяда   bouquet

# 776
  • София
  • Мнения: 18
Браво на майстора. Hug А с каква дървесина работи, начин на плащане, аванс иска ли ? Надявам се е коректен човек.Че като гледам Господарите колко мошеници точно в мебелния бранш изобличават-взимат парите и чакай.... newsm78

# 777
  • Мнения: 311
Браво на майстора. Hug А с каква дървесина работи, начин на плащане, аванс иска ли ? Надявам се е коректен човек.Че като гледам Господарите колко мошеници точно в мебелния бранш изобличават-взимат парите и чакай.... newsm78

 Hug

Точно затова го препоръчвам, нали това е целта на тази тема  Hug

Гарантирам, че е коректен човек    bouquet


А за начина на плащане ние дадохме малко капаро за материали, че искахме гардероба със специални плъзгачи (те бяха около 100 лв) и после при монтажа останаалата част. И пак се повтарям, на колкото хора съм го препоръчала всички са доволни   bouquet

# 778
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 295
грешка, но няма кака да си изтрия постинга.

# 779
  • Мнения: 48
Здравейте,

искам да препоръчам един майстор за шпакловки и боя - Пламен. МНого качествено работи, чисти след себе си, и е много свестен човек (не ме е било страх да го оставям вкъщи). А и цените му са разумни много.
  В момента не изобилства с работа , а има семейство да храни, та вероятно съвсем няма да иска много.
  Ако имате нужда - давам кординати.

 

Общи условия

Активация на акаунт