БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 640
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 337
И аз да се запиша в темата с един майстор, който ни ремонтира съсипаното заведение, извършва момчето вътрешни и довършителни ремонти, много разбрано и изпипва нещата, в крайна сметка останахме доволни от него и ако се наложи пак него ще викаме
казва се Коко, така му викахме, мисля че се казва иначе Никола, а ето и телфона му, на който отговаря по всяко време - 0895 612 688, поне при нас работеше вечер до 12 часа че бързахме много

# 781
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Трябва ми електричар да изведе няколко контакта за кухня - препоръки? Simple Smile А всъщност каква е средната тарифа за тази услуга? Rolling Eyes

# 782
  • Мнения: 33
Да имате някой майстор за ремонт на пералня(Whirpool) на място?
За София става въпрос.
Благодаря!

# 783
  • Враца
  • Мнения: 2 204
моля за помощ, момичета!

прочетох няколко страници назад, но за съжаление  детето не ми дава да стоя на компа много, а темата е 53 страници Simple Smile....

проблемът при мен е запушена мивка.
ама много запушена!
пробвах с 3 вида каналин- не става, не се отпушва.
пуска по малко, много малко вода, и това е.
а пък ми е важно да работи тая мивка, защото в нея се оттича и пералнята, не е като да не я ползваме ежедневно...

от няколко дни сме така и е ужасно, опитах и с помпа да я отпуша / от тия гумените/ - тц, не става и така.
трябва ми добър професионалист, който да не "реже глави", все пак.
много ще съм ви благодарна, ако ми дадете координати на такъв, за софия става въпрос.
мерси предварително! Hug

# 784
  • Мнения: 2 927
моля за помощ, момичета!
проблемът при мен е запушена мивка.
ама много запушена!
Не мога да ти помогна с майстор, не съм от София, но съпругът ти не успя ли за развие сифона на мивката и да го почистите, преди да търсите майстор? Ако проблемът е само в сифона, ще се справите и сами.

# 785
  • Враца
  • Мнения: 2 204
мерси за идеята, забравих да напиша, че проблемът не е в сифона.
някъде по-навътре е , и се опасявам, че е доста навътре, защото тоалетната в същото помещение /която предполагам, че е на една отходна тръба с мивката/ също започна от вчера да поема водата по-бавно... добре, че имаме още една тоалетна, че иначе... Rolling Eyes

# 786
  • Мнения: 2 927
Дано скоро откриеш майстор Peace

# 787
  • Враца
  • Мнения: 2 204
мерси, дано! Simple Smile

# 788
  • София
  • Мнения: 1 742
мерси за идеята, забравих да напиша, че проблемът не е в сифона.
някъде по-навътре е , и се опасявам, че е доста навътре, защото тоалетната в същото помещение /която предполагам, че е на една отходна тръба с мивката/ също започна от вчера да поема водата по-бавно... добре, че имаме още една тоалетна, че иначе... Rolling Eyes
Щом и в тоалетната чиния бавно се изтича водата,то тогава проблема е във вертикалния щранг.Не пишете на кой етаж сте.

# 789
  • Мнения: 0
Предстои ни голям ремонт на апартартамента ни в София,изчетох много теми във форума,но моля,ако някой е ползвал услугите на фирма Топ дом строй или на http://bgremonti.com/ да ми пише,защото много се чудим коя фирма да изберем,а и не живеем в София и така нещата стават по-сложни newsm78  Rolling Eyes
Здравей,
аз мога да ти препоръчам Ивен 2010 ООД, на мен скоро ми завършиха апартамента(от дограма до мебелите)абе всичко, цената беше повече от приемлива, сроковете също и всичко си беше с договор. Ако те интересува мога да ти пратя снимки. 0888234905(телефона на управителя Цветелин)

# 790
  • Враца
  • Мнения: 2 204
мерси за идеята, забравих да напиша, че проблемът не е в сифона.
някъде по-навътре е , и се опасявам, че е доста навътре, защото тоалетната в същото помещение /която предполагам, че е на една отходна тръба с мивката/ също започна от вчера да поема водата по-бавно... добре, че имаме още една тоалетна, че иначе... Rolling Eyes
Щом и в тоалетната чиния бавно се изтича водата,то тогава проблема е във вертикалния щранг.Не пишете на кой етаж сте.
защо? newsm78

# 791
  • Мнения: 1 210
Може ли  някой да ми препоръча/ да похвали фирма/майстор/ателие за мебели по поръчка на нормални (средни) цени вПловдив?

# 792
  • Мнения: 44
Искам да похваля един майстор жичкаджия, който ни направи цялата инсталация на апартамента. Много точен човек! Казва се Радко, номерът му е: 0897833862.

# 793
  • Мнения: 0
Момичета, и аз мога да препоръчам майстор за гипсокартон, шпакловка и боя за гр.София (предполагам и околията) Simple Smile .
Името му е Румен Джоров тел.: 0878 95 99 98
на визитката му има и  интернет страница: www.gipskarton-rumen.blogspot.com

На нас ни прави коридора, банята и хола... Доволни сме много! Цената беше прилична!
P.S. За оглед не взима пари!!!

# 794
  • Мнения: 459
Здравейте!

Търсим майстор за шкуркане на вече шпакловани стени за Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт