БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 303
  • 4 992
  •   4
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 210
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78

# 811
  • София
  • Мнения: 1 250
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78
Пусни си нова тема,така трудно ще те забележат Peace

# 812
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78

Нека да питам утре. Нашата спалня е правена от ЕТ "Гема" преди 5 години. Там кумовете ни си правиха секция по поръчка и техен проект. Не съм сигурна дали все още се занимават с производство или останаха само в сферата на продажбите. Мога да препоръчам и "Стеми" - магазинът им е точно до подлеза на аптека Марица.

# 813
  • Мнения: 1 210
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78

Нека да питам утре. Нашата спалня е правена от ЕТ "Гема" преди 5 години. Там кумовете ни си правиха секция по поръчка и техен проект. Не съм сигурна дали все още се занимават с производство или останаха само в сферата на продажбите. Мога да препоръчам и "Стеми" - магазинът им е точно до подлеза на аптека Марица.

ТуиГ,
чакам с нетърпение,благодаря ти  Wink

# 814
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78
Много хора си поръчват мебели по собствен проект!  Grinning
Ние пък ги изработваме, разбира се!  Peace
Писала съм и назад в темата!
Успешен ден на всички!   bouquet

# 815
  • Мнения: 1 210
Аз пък търся кадърен майстор или мебелна фирма в Пловдив за изработване на секция за дневна...хайде бе хора, никой ли не си е поръчвал мебели по собствен проект...  newsm78
Много хора си поръчват мебели по собствен проект!  Grinning
Ние пък ги изработваме, разбира се!  Peace
Писала съм и назад в темата!
Успешен ден на всички!   bouquet

Дайте координати,ако става въпрос за Пловдив  Wink

# 816
  • plovdiv
  • Мнения: 46
За Пловдив препоръчвам- майстор за вътрешни ремонти Веселин Димитров 0898833138, има и сайт: www.bildmarket.com

# 817
  • Мнения: 0
момичета,готова съм с ремонта момчето се справи повече от добре..сега чакаме бебчо само Grinning ...Благодаря на anjelova  за препоръчаният човek,ще почерпя Wink,ако на някой му трябват кординати ,може да ми пишете на лични!

# 818
  • София
  • Мнения: 247

Хахахахахаха!  Laughing
После реших, че хората просто сега се регистрират и това е първата тема, в която са влезли....  Wink
[/quote]
Ще се въздържа да похваля някой,мачар че има кого.
По повод"регистриран"-лично аз много отдавна следя определени форуми( скоро се регистирах и много рядко пиша ),просто ме интересуват главно теми ,с които винаги ще си остана на ниво"регистриран",поради правилата на форума-темите в които се броят публикациите.Което разбрах едва когато ми се прииска да отговоря на тема от "семейство"

# 819
  • Мнения: 9
Днес изпаднах в сериозен размисъл ,предстои ни да оправяме и обзавеждаме 5 апартамента (обезщетени собственици сме) и майстора фаянсаджия които си бях избрала ми даде някаква цена от 18лв на кв. толкова ли взимат?От Пловдив съм и си търся кадърен майстор . newsm78


didipop   ние скоро правихме ремонт и доколкото си спомням майстора фаянсаджия взе по 10лв.кв.м  за труд. Пиши ЛС ще ти дам координати.

# 820
  • София
  • Мнения: 619
Препоръчайте ми майстор техник на печки.Развали ми се фурната на печката  Cry. За София!

# 821
  • Мнения: 8
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали майстор-дърводелец за София. Благодаря.

# 822
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моля, препоръчайте ми техник за пералня за Варна.

# 823
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да  благодаря на Атанас Давчев(координатите му открих във форума),че се отзова когато спешно ни трябваше майстор. Миналия месец след наводнение от съседите от горе се наложи да го повикаме за шпакловка и боядисване на спалнята ни, където беше избило.Като се има предвид,че трябваше да живеем в ремонт така да се каже,бързината ми беше основно изискване.
Телефоните му са 0885443637 и 0877921088. Уебсайт: http://-spam170-

Благодаря Ви за снимките и координатите. Приключих с ремонта и сме доволни.

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 22:29 от Nedialkova

# 824
  • Мнения: 424
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали майстор за ремонт на покрив на къща за Асеновград?

Общи условия

Активация на акаунт