БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 110
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 0
Много съм доволна от работата на нашия майстор. Налепи ни плочките в банята, тоалетната, коридора и кухнята. Справи се за две седмици, а работата му е без забележки. Казва се Тони, тел. му е 0886 63 73 43.

# 871
  • Мнения: 16
Дали някой може да даде информация как се движат цените за гипсокартон - труд+материал? Е и някой майстор ако има в комплект ще бъде чудесно.
Мога да ви дам телефон на моя майстор, работи много добре има и група ако е повече работата. Мисля , че беше около 20лв/кв, но качеството е супер. Ако искате имам снимки и на нашия апартамент и на други ми беше пратил, за да си избера нещо интересно. Дава и много добри идеи в зависимост от помещението. Телефонът му е 0879640001-Николай. Ако искате снимки пишете на лични ще пратя.

# 872
  • Мнения: 5 503
Здравейте търся за Варна, по възможнот фирма/бригада, да извърши колкото се може повече от следните дейности :

-изкъртване на баня, тоалетна,кухня, перално;
-смяна на ВиК-то;
-лепене на фаянси, теракоти в банята и тоалетната ;
-"реставрация" на тераси;
-изолация и PVC дограма.
Гледам бая фирми има за никоя отзиви никакви Simple Smile естествено да са на конкуретни цени.

# 873
  • София
  • Мнения: 0
Дали някой може да даде информация как се движат цените за гипсокартон - труд+материал? Е и някой майстор ако има в комплект ще бъде чудесно.
10/20лв/кв., но това е ориентировъчна цена, зависи какво ще се прави. Simple Smile
Всичко е много относително,имам в предвид като сложност на изпълнение,качеството на плочките,няма как Бг плочки да вървят на една цена като испански,италиански,фризове,лайсни ако е криво трябва да се изправи и т.н-труд(говоря за София),мисля,че и има разлика от град до село Wink цените се базират на качество плочки и качествен и проверен майстор на който обезателно трябва да му видите работата и евентуално комуникация с предишният му клиент-всичко друго са само небесно сини приказки и лаф във форума.От гледна точка на практиката ми го казвам-не лепя плочки!

# 874
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Да, да, така каза и мъжът ми, но използвах лаконичният отговор. Laughing

пп.Става въпрос за гипсокартон, от лепене на плочки не зарбира.

# 875
  • София
  • Мнения: 0
Дали някой може да даде информация как се движат цените за гипсокартон - труд+материал? Е и някой майстор ако има в комплект ще бъде чудесно.
Ако може и да уточниш стени ли са или таван,дали ще има фигури или декорации,скрито осветление или пана,звезди,небета или преградни стени наистина ще Ви се отговори чудесно и мисля,че ако някой се напъне да Ви отговори без да е видял и да се уточните  на място няма да е професионално от негова страна-мое мнение Wink

# 876
  • Мнения: 2 798
Стени и тавани /без извивки и добавки - равни/ и вече спазарена цена - 10 лв. за труд.
Материал: Норгипс/12.5 на 250 см - 2.40 лв. за лист с отстъпка от продавача.

# 877
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Стени и тавани /без извивки и добавки - равни/ и вече спазарена цена - 10 лв. за труд.
Материал: Норгипс/12.5 на 250 см - 2.40 лв. за лист с отстъпка от продавача.
Съвсем нормална цена за труд, щом няма ''куфари'', фигури и осветление. Peace

# 878
  • Мнения: 2 798
"Куфари" на конструкциите ли се казва, защото в по-голямата част ще е именно с профили. Една стена само ще е лепена директно с гипсокартона.

# 879
  • Мнения: 910
търся майстор за пералня - за София става въпрос

# 880
  • Мнения: 0
Честно да ви кажа досега само четях коментари, защото ми предстоеше голям ремонт и случайно попаднах на една рекламна брошура на фирма ROYAL-2007.бях решила да си разширявам кухнята,(да си усвоя терасата) много съм доволна,а и бързо свършиха,за което аз много държах ,защото съм с малко те те.
Мога да ви пусна контактите.Ул Пирин 30 http://royal2007.hit.bg/ тел 0897638116

# 881
  • Варна
  • Мнения: 485
Доволна останах от нашите мебелисти. Изпълняват договорките. Не закъсняват със срокове. Работят с добри материали и след монтаж си почистват.
Координати:

# 882
  • Мнения: 2 480
търся майстор за пералня - за София става въпрос

Питайте Шани.

# 883
  • София
  • Мнения: 0
Честно да ви кажа досега само четях коментари, защото ми предстоеше голям ремонт и случайно попаднах на една рекламна брошура на фирма ROYAL-2007.бях решила да си разширявам кухнята,(да си усвоя терасата) много съм доволна,а и бързо свършиха,за което аз много държах ,защото съм с малко те те.
Мога да ви пусна контактите.Ул Пирин 30 http://royal2007.hit.bg/ тел 0897638116
Никой не разбра,че рекламираш фирмата си,и двата ти поста в деня на регистрацията ти са свързани с Рояла. Simple Smile

# 884
  • Мнения: 5 503
Честно да ви кажа досега само четях коментари, защото ми предстоеше голям ремонт и случайно попаднах на една рекламна брошура на фирма ROYAL-2007.бях решила да си разширявам кухнята,(да си усвоя терасата) много съм доволна,а и бързо свършиха,за което аз много държах ,защото съм с малко те те.
Мога да ви пусна контактите.Ул Пирин 30 http://royal2007.hit.bg/ тел 0897638116
Никой не разбра,че рекламираш фирмата си,и двата ти поста в деня на регистрацията ти са свързани с Рояла. Simple Smile
Видях ги аз онзи ден и влязох в сайта да видя цени.. Не съм ползвала услугите признавам си, но ще ви кажа кое ме отказа да ги ползвам. Вярно цените варират навсякъде и да речем,че са обвързани с по-виоско качество. Ама честно казано 20лв/кв.м. за демонтаж на винкелна конструкция ми се видя много, а видях два пъти по-ниска оферта...а за конкретната услуга де да знам как може да варира качеството  Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт