БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 504
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 0
Къде да търся белия списък за Бургас?
  newsm78 предполагам,че за цялата страна е тук Simple Smile щото ако за всеки град имаше списък... smile3506

# 856
  • София
  • Мнения: 18
За София някой да ми препоръча ВиК майстор ? newsm78

# 857
  • София
  • Мнения: 1 742
Ако искате ми се обадете.

# 858
  • Варна
  • Мнения: 384
търся майстор за изработка на навес на дворно място, или беседка,козирка,сайвант-нещо под което да мушнем караваната и да има място и за мобилно барбекю с 4 стола-за село до Варна.
е къде ли не рових , но не намерихнещо да ме ориентира за цена и идеи. Някой ако е попадал на читав майстор мола да си признае

# 859
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Смърфче, отиваш в железарска фирма, даваш им размерите на сайвантчето, за да ти направят конструкция и си слагаш покривче - зависи какво искаш - дървено ( тип битово), с термопанели ( ако искаш да стане като гаражче), ако щеш и сас можеш да си сложиш.  Peace Не съм от Варна, за да помогна с точни координати на такава фирма.

# 860
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте,
търся координатите на доста хвален тук майстор Емилиян Бориков. В темата по назад видях тези телефони - 0886 624911 и 0895 703 011, но на единият не отговаря никой,  а на другият вдигна жена говореща на английски. Имате ли идея дали си е сменил номерата и ако да можете ли да ми кажете новите на които мога да го намеря?

# 861
  • Мнения: 659
И аз имам нужда от майстор или фирма, които да направят бетонна площадка и на нея едноскатен дървен навес. За София става въпрос. Моля препоръчайте ми някой изпитан.

# 862
  • Мнения: 64
Моля ви, препоръчайте ми майстор за баня и тоалетна( за София), но ако може да е наистина изпитан- да ви е правил баня/тоалетна и да сте доволни от съотношението цена/качество, а и бързината е важна... Много ви благодаря предварително!

# 863
  • Мнения: X
Знаете ли майстор/сервиз за гр. Пловдив за поправка на парочистачка Стийм Моп ?

# 864
  • Мнения: 64
Здравейте, искам да  благодаря на Атанас Давчев(координатите му открих във форума),че се отзова когато спешно ни трябваше майстор. Миналия месец след наводнение от съседите от горе се наложи да го повикаме за шпакловка и боядисване на спалнята ни, където беше избило.Като се има предвид,че трябваше да живеем в ремонт така да се каже,бързината ми беше основно изискване.
Телефоните му са 0885443637 и 0877921088. Уебсайт: http://-spam170-

Благодаря Ви за снимките и координатите. Приключих с ремонта и сме доволни.

Радвам се,че съм успяла да помогна Peace

А аз искам да ви питам за изпитан човек за направа на мебели, искам да си направя вграден гардероб по поръчка. Ще чета назад,но ако имате изпитан майстор дърводелец,който да работи на нормални цени, моля,помагайте!

# 865
  • Мнения: 147
Давам ви телефона на майстора, който ни прави банята. Има леки довършителни работи и ще пусна снимка. Много е свестен. Боби 0882014627 от София е. Банята стана невероятна за сега

# 866
  • София
  • Мнения: 1 742
Покажи снимки  на банята-

# 867
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Покажи снимки  на банята-
Mr. Green Joy Joy
Снимки в нета много, не я/го/ пришпорвай.

# 868
  • Мнения: 2 799
Дали някой може да даде информация как се движат цените за гипсокартон - труд+материал? Е и някой майстор ако има в комплект ще бъде чудесно.

# 869
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Дали някой може да даде информация как се движат цените за гипсокартон - труд+материал? Е и някой майстор ако има в комплект ще бъде чудесно.
10/20лв/кв., но това е ориентировъчна цена, зависи какво ще се прави. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт