БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 507
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 915
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета,
дайте контакт на свестен майстор, който да ми монтира мивката в кухнята  Praynig

Майсторите, които слагаха самата кухня не предлагали подобни улуги, така че в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени. Може ли малко помощ , моля. Почетох доста назад, но не видях да е препоръчан някой за подобен дребен ремонт.
Благодаря предварително (че ми писна да мия в банята  ooooh!)
Е това вече ме довърши.....
Как така не предлагат подобни услуги???
Та нали вграждането на мивката в мебелите е част от монтажа на кухнята!  Peace

# 916
  • Мнения: 8 242
Момичета,
дайте контакт на свестен майстор, който да ми монтира мивката в кухнята  Praynig

Майсторите, които слагаха самата кухня не предлагали подобни улуги, така че в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени. Може ли малко помощ , моля. Почетох доста назад, но не видях да е препоръчан някой за подобен дребен ремонт.
Благодаря предварително (че ми писна да мия в банята  ooooh!)
Е това вече ме довърши.....
Как така не предлагат подобни услуги???
Та нали вграждането на мивката в мебелите е част от монтажа на кухнята!  Peace
Водопроводните услуги за много по-различни от мебелните Simple Smile И никак не е задължително "дърводелци" да си имат понятие от води  Stop Дори е по-добре да не пипат, като не разбират..

# 917
  • Мнения: 19 485
Това ми напомня, че "монтаж на бойлер" означава един майстор за ВиК, и отделно да си намеря един за ел.операциите. Това ми казаха, ако се ангажира фирмата, която продава бойлери. Ако аз си намеря майстор /тогава си намерих де/, може и наведнъж.

# 918
  • София
  • Мнения: 1 311
Това ми напомня, че "монтаж на бойлер" означава един майстор за ВиК, и отделно да си намеря един за ел.операциите. Това ми казаха, ако се ангажира фирмата, която продава бойлери. Ако аз си намеря майстор /тогава си намерих де/, може и наведнъж.
Точно така!  Peace
При нас беше по същия начин,един майстор ВиК и един ел.техник.  Laughing

# 919
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета,
дайте контакт на свестен майстор, който да ми монтира мивката в кухнята  Praynig

Майсторите, които слагаха самата кухня не предлагали подобни улуги, така че в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени. Може ли малко помощ , моля. Почетох доста назад, но не видях да е препоръчан някой за подобен дребен ремонт.
Благодаря предварително (че ми писна да мия в банята  ooooh!)
Е това вече ме довърши.....
Как така не предлагат подобни услуги???
Та нали вграждането на мивката в мебелите е част от монтажа на кухнята!  Peace
Водопроводните услуги за много по-различни от мебелните Simple Smile И никак не е задължително "дърводелци" да си имат понятие от води  Stop Дори е по-добре да не пипат, като не разбират..
За водопровода- да! Трябва да си го свърже ВиК техник.
Но мацката тук казва "в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени...." - Мивката задължително се монтира на плота от мебелната фирма.  Peace

# 920
  • Мнения: 3 403
Момичета,
дайте контакт на свестен майстор, който да ми монтира мивката в кухнята  Praynig

Майсторите, които слагаха самата кухня не предлагали подобни улуги, така че в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени. Може ли малко помощ , моля. Почетох доста назад, но не видях да е препоръчан някой за подобен дребен ремонт.
Благодаря предварително (че ми писна да мия в банята  ooooh!)
Е това вече ме довърши.....
Как така не предлагат подобни услуги???
Та нали вграждането на мивката в мебелите е част от монтажа на кухнята!  Peace
Водопроводните услуги за много по-различни от мебелните Simple Smile И никак не е задължително "дърводелци" да си имат понятие от води  Stop Дори е по-добре да не пипат, като не разбират..
За водопровода- да! Трябва да си го свърже ВиК техник.
Но мацката тук казва "в един момент се озовах с една мивка и един сифон, които не са монтирани и не са залепени...." - Мивката задължително се монтира на плота от мебелната фирма.  Peace

Монтира се, ако има кой  Mr. GreenДвамата хубавци от мебелната фирма зявиха, че нямали такъв силикон - не им давали и те не правели такива неща. Както и да е - търся майстор, но като чуят за какво дребно ремонтче става дума - направо ме режат. Ще взема да и измисля още нещо за поправка по ВиК-то - да се вържат.
Сори за спама - въпроса остава висящ - milittana ми е дала подсказка за майстор, но ако човека е зает - ще чакам помощ момичета   bouquet

# 921
  • Мнения: 0
Имах добър майстор - водопроводчик преди около три години, казва се Иван. При мене проблема беше сходен и той се справи страхотно. Давам ти телефона му, надявам се още да е валиден. 0888308610. Успех!!!

# 922
  • Мнения: 3 403
Имах добър майстор - водопроводчик преди около три години, казва се Иван. При мене проблема беше сходен и той се справи страхотно. Давам ти телефона му, надявам се още да е валиден. 0888308610. Успех!!!


Много мерси   bouquet Почвам да звъня, а когато всичко е наред дано да запиша и аз глас за майстор в този списък  Praynig

# 923
  • София
  • Мнения: 1 742
А има ли изрязан отвор за мивката.Или и той трябва да се изрязва.

# 924
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте,
трябва ми майстор - дърводелец за изработка на разни неща от чам и други дребни дърводелски  поправки.  Става въпрос за София.

# 925
  • Мнения: 3 403
А има ли изрязан отвор за мивката.Или и той трябва да се изрязва.

има - мивката е върху шкафа - аз си я поставих като се изнервих. Има и изрязан отвор отзад за тръбите (инсталацията ми е от старите и тръбите имат едни странни разклонения). Проблемът е една дъска, която е държаща за шкафа и пречи на тръбичката на отдушника на сифона (или нещо подобно - там откъдето с еизлива водата, когато препълня мивката). Другото е че мивката е със странично корито и сифона се получава малко встрани от отвора на тръбата и трябва някак си да се свърже  newsm78.

# 926
  • София
  • Мнения: 208
Да похваля и аз майстора ни....той принципно не е от София, но дойде специално заради нас и в момента се вихри в апартамента ни   Grinning Знам че е добър, тъй като прави апартамента на родителите ми и те са много много доволни. При първа възможност ще пусна снимки на нещата който е направил  при нас, иначе ето координатите му за който е заинтересуван : 0897 811 396 Стилян.
На нас ни прави баните, ще боядисва, ще слага теракота из апартамента. Разбира и от електричество и също направи част от нещата ни по апартамента. Гарантирам че е сериозен и работи бързо Simple Smile Не живее в София, но до колкото знам няма проблем да дойде до тук.

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 11:16 от Albenavk

# 927
  • Мнения: 0
... А аз искам някой майстор, който ще ми залепи тапетите/Варна/  Praynig..или ...всъщност не искам  newsm78 ...всички ми казват, че и сама ще успея да се оправя, но не ми се мисли просто, как сама ще мажа и т.н.... Вие какво мислите по този въпрос....моля за помощ  Praynig

# 928
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
... А аз искам някой майстор, който ще ми залепи тапетите/Варна/  Praynig..или ...всъщност не искам  newsm78 ...всички ми казват, че и сама ще успея да се оправя, но не ми се мисли просто, как сама ще мажа и т.н.... Вие какво мислите по този въпрос....моля за помощ  Praynig
Ами ние с дъщеря ми сами си налепихме тапетите-не мисля, че имаше проблем.Даже сами се стараехме повече-не е сложно! Купуваш хубави тапети, хубаво лепило, освобождаваш стаята/или нареждаш мебелите по средата/ и почваш да сваляш или ако няма стари тапети, просто грундираш , кроиш и лепиш! PeaceЕ, ама как просто го обясних...пак ми се долепи Laughing

# 929
  • Мнения: 66
Тези момчета ми изработиха и сложиха вградената кухня в София , много съм доволна . Във връзка с по-горните постове те ми монтираха и мивката в плота и вградения абсорбатор  още в цеха си при изработването , а за вик връзването и батерията си имах отделен майстор в деня на монтажа 
Мишо 0897/901631 Крум 0897/901530

Общи условия

Активация на акаунт