БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 113
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 930
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!

С голям интерес изчетох цялата тема, но не открих каквото търся.
Искам да си усвоя терасата и да стане едно цяло с кухнята. Търся фирма, която да направи всичко / изграждане на стената, къртене на старата дограма и подпрозореца, измазване, външна изолация и т.н/. Първата фирма на която попаднах е Бумернаг-2, но има много оплаквания от нея и мисля да се откажа  Cry Дали някой има опит с усвояването на тераси. За Варна става въпрос.
Мноооого ще съм ви благодарна. Иначе миналата година един мъж ни прави банята и съм много доволна, но трябва да се поразровя за тел. ако на някой му трябва.
Благодаря ви предварително  Hug
Здравей, моля за инфо дали намерихте читави майстори. Предстои ни нещо подобно и аз стигнах точно до Бумеранг 2 и отрицателните мнения.  Simple Smile

# 931
  • Мнения: 24
Моля, препоръчайте ми водопроводчик и електротехник от Шумен.

# 932
  • Мнения: 0
didiela имам една страхотна оферта тогава... идваш от София във Варна лепиме тапетите и после за награда няколко бани плажче...та по темата именно трябва да махна тапетите отдолу стените от пролуките виждам и усещам, че са ужасни и просто това така наречено грундиране или каквото е понятие си нямам, а вече е ясно че сама ще трябва да ги лепя тези тапети понеже искаам, но няма кой да ми помогне  Tired

# 933
  • Мнения: 0
Здравейте.

Попаднах съвсем случайно на вашия форум и прочетох публикацията. Стана ми много интересно и тъй като се занимавам с тази работа, специалист съм в сферата на ВиК и отоплителните инсталации, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен. Най-малкото мога да ви консултирам за избор на материали или доставчици или за някои технически решения. Също така си имам и страница във  Facebook, където също можете да намерите полезни неща. Озаглавена е "Energy Solutions".

Пожелавам успех на всички които са се захванали с ремонти и приятен и ползотворен ден.  Simple Smile

# 934
  • Мнения: 2 798
Предстои ми лепене на плочки в баня - интересува ме цената зависи ли от размера на плочките и каква е средната цена за труд без водопроводна част, само лепене?

# 935
  • София
  • Мнения: 625
Препоръчвам ви моя мъж. Занимава се изцяло с теракота, фаянс, гранитогрес, мазилки, замаски и др. Работи бързо, изпипва всичко, не взима предварително пари за несвършена работа. Казва се Илия  - 0896 060145
Още един глас за Илия и от сестра ми. Останала е много доволна от работата му /поставяне на гранитогрес, мазилка, шпакловка, изолация, боядисване и един куп допълнителни и довършителни работи/, а тя е зодия дева - перфекционист до крайност и я дразнят и най-малките недостатъци. Та ми поръча непременно да гласувам от нейно име  във форума, от където е намерила кординатите му, защото  както каза тя "шанса да попаднеш на толкова добър майстор е едно на хиляда и работата му определено си заслужава комплиментите".

# 936
  • Мнения: X
... А аз искам някой майстор, който ще ми залепи тапетите/Варна/  .моля за помощ  Praynig

Препоръчвала съм и преди в темата Ангел Карамичев.
Гипсокартон,тапети,фаянс ,теракот,ел. и ВиК.
Много прецизен!  Peace

Ако е от значение-завършил е МЕИ. Работил е в проектантска.
Аз безусловно му се доверявам,както и мои клиенти.

Ето координати : GSM - Vivacom 0877 016 168
                              GSM - Mtel       0889 736 892

# 937
  • Мнения: X
а вече е ясно че сама ще трябва да ги лепя тези тапети понеже искаам, но няма кой да ми помогне  Tired

Бъдеще Simple Smile,
По-лесно се слагат т.н. ФЛИС тапети .
Маже се само стената с лепило.
По конкретно участък от стената, в/у която слагаш една дължина от тапета.
<мазане на участък,поставяне на тапет,мазане на участък,поставяне на тапет...>
Когато започваш всяка стена, първото парче тапет полагай под нивел / начертай си линия/.
При вътрешните ъгли режи тапета.

УСПЕХ!  Peace
/Дано съм била полезна/

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 10:28 от Анонимен

# 938
  • Мнения: 4
Здравете Мами , искам да ви благодаря за страхотната тема  защото това е огромна помощ . Доверих се на Вас и Вашите отзиви за майстор. Свързах се с Венци , момчето което дойде да направи банята ми- тя стана страхотна. изпипа я до последната подробност, да не говоря за монтажа на тоалетната, мивката и цялата  В и К работа по банята,дори за капак ми постави страхотен перваз от естествен камък от външната страна. Гласувам с двете ръце за него изключително точен  е и за труда и за цената.

Anitsa- мисля че няма значение цената от размера на плочките ,ето ти телефона и си питай  0887798578 - казва се Венци

# 939
  • Мнения: 672
Моля, препоръчайте ми майстор за ремонт на пералня в Бургас. Пералнята не е марка, обслужвана от конкретен сервиз, а и сме временно тук /в града/ и съвсем не знам към кого да се обърна. А положението е доста... наводнено и всичко, което съпътства внезапно излизане на пералня от строя.
 Нека "временно" не се чете "кратко" Mr. Green

# 940
  • sofia
  • Мнения: 2 259
препоръчайте ми майстор мебелист, моля!!!! Praynig
Трябва ми за един рафт, който обаче да е по-дълбок...незнам кой ще се навие, но трябва да работи чисто и прецизно!
Мерси предварително!!!  bouquet

# 941
  • Мнения: 82
Да препоръчам и аз.За Свищов и региона, всичко с гипсокартон и боядисване и изолации.А какви фигури прави само.........

 Геро-Румен Иванов
тел:0884-172-074
       0894-765-411
в момента нямам снимка на този компютър, но момчето има сайт:който иска може да погледне:
http://ivanov-rg.com

# 942
  • Мнения: 0
Здравейте!  Аз съм от Плевен и от 15г. се занимавам със строителни ремонти. Не съм чел темата подробно, но реших да пиша. Ако има някой от Плевен и региона, който се нуждае от всякакъв вид ремонт на домът или офиса, може да се свърже с мен на лични!
    Всичко правя сам, така че няма да ви се налага да минават през домът ви дузина майстори. Работя прецизно, пия само вода по време на работа, работя нон-стоп (вкл. събота и неделя), докато не приключа даден обект! Дейността ми включва мазилки, шпакловки, обръщане на дограми, ВиК, изработка и монтаж на метални конструкции, подови и стенни облицовки и всичко, което се сетите, свързано с ремонт!
    Няма да си правя повече реклама...
    Мога да предоставя снимки на моята работа и препоръки!
         Тел. ми е 0894830334 - Митко

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 10:04 от Митака70

# 943
  • Мнения: 729
Предстои ми лепене на плочки в баня - интересува ме цената зависи ли от размера на плочките и каква е средната цена за труд без водопроводна част, само лепене?
За София цената за лепене на плочки е 15лв.А за големината на плочките,мисля,че няма значение.

# 944
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Предстои ми лепене на плочки в баня - интересува ме цената зависи ли от размера на плочките и каква е средната цена за труд без водопроводна част, само лепене?
За София цената за лепене на плочки е 15лв.А за големината на плочките,мисля,че няма значение.

15 лв ми звучи нереално. На мен и на хората около мен масово ни вземаха по 25 лв/м2.

Общи условия

Активация на акаунт