БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 570
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте, пиша ви с молба за майстор шпакловчик, София, става дума само за 1 спалня 20 квадрата стени спешно.
През февруари месец у нас работи страхотен майстор - Емо, Емилиян, бях го намерила точно тук.  Работи просто чудесно - чисто, бързо, коректно - само където му е изключен телефона  и не мога да се свържа. Моля кажете някой друг, на който бих могла да се доверя по същият начин. Предварително благодаря.

Освен това да ви питам - ще усвояваме балкона и трябва да се мести радиатора - това майтор ВиК ли се води и ако имате и такъв - моля споделете.   bouquet
Може и майстор Вик може и паражия,но обезателно трябва да се източи инсталацията на блока.За винторезка трябва 10см прав участък.

# 991
  • Мнения: 83
........................

Регистрира се, за да го напишеш ли? Според мен човек с под 300-400 мнения във форума не би следвало да препоръчва...

Знам,че постът Ви не е по мой адрес но не се стърпях да попитам- защо гледате само броя мнения във форума,а не дата на регистрация.Много добре знаете ,че мнения се отчитат в бебешките форуми и тези за раждане и т.н.Тези които нямаме деца-какво?Да пишем безмислици само за да трупаме мнения ли? Thinking

# 992
  • Мнения: 0
Чудесна идея!
Даже си мисля, че ако не е в разрез с правилата на форума, би било чудесно да има тема: ЧЕРЕН СПИСЪК за същите майстори.

POZNAVAM   EDNA   BRIGADA  KOIATO   RABOTI   PERFEKTNO  ZIDARII,MAZILKI  SHPAKLOVKI ,BOIA   I GIPS  KARTON   A SASHO   TOPLO   I XIDRO  IZOLACII  .DOVOLEN SAM OT TIAX  ZASHOTO RABOTIAT  BARZO  I KA4ESTVENO   I   NAI   VAJNOTO   NA DOSTAPNI   CENI  .ZATOVA VI   KAZVAM  POTARSETE GI  I  SHE  SE  UBEDITE  V TOVA .GSM  NA TEXNIA   BRIGADIR  E  0877316290  IOSIFOV.

# 993
  • София
  • Мнения: 1 074
........................

Регистрира се, за да го напишеш ли? Според мен човек с под 300-400 мнения във форума не би следвало да препоръчва...

Знам,че постът Ви не е по мой адрес но не се стърпях да попитам- защо гледате само броя мнения във форума,а не дата на регистрация.Много добре знаете ,че мнения се отчитат в бебешките форуми и тези за раждане и т.н.Тези които нямаме деца-какво?Да пишем безмислици само за да трупаме мнения ли? Thinking

Ангиел, погледни този пост и пак кажи какво мислиш. Човекът се е регистрирал САМО за да напише това. Неграмотно и на шльокавица. Ти ще му се довериш ли? Как мислиш, какъв е шансът "Сенаторът" да е самият Йосифов?

POZNAVAM   EDNA   BRIGADA  KOIATO   RABOTI   PERFEKTNO  ZIDARII,MAZILKI  SHPAKLOVKI ,BOIA   I GIPS  KARTON   A SASHO   TOPLO   I XIDRO  IZOLACII  .DOVOLEN SAM OT TIAX  ZASHOTO RABOTIAT  BARZO  I KA4ESTVENO   I   NAI   VAJNOTO   NA DOSTAPNI   CENI  .ZATOVA VI   KAZVAM  POTARSETE GI  I  SHE  SE  UBEDITE  V TOVA .GSM  NA TEXNIA   BRIGADIR  E  0877316290  IOSIFOV.

# 994
  • Мнения: 83
То е ясно.че затова се е регистрирал,аз Ви питах не за да защитавам него или някой новорегистрирал се,а защото Вие казвате 'Според мен  човек с по малко от 300-400 мнения във форума не би следвало да препоръчва...'  Peace

# 995
  • София
  • Мнения: 1 074
То е ясно.че затова се е регистрирал,аз Ви питах не за да защитавам него или някой новорегистрирал се,а защото Вие казвате 'Според мен  човек с по малко от 300-400 мнения във форума не би следвало да препоръчва...'  Peace

Вие ги имате, цели 41 страници. Затова ако изкоментирате качествата на даден майстор, ще прочета поне част от мненията Ви по други въпроси, за да се ориентирам до колко мога да разчитам на Вашето мнение.

Лиска беше сигурно с 50, но се помнят всичките, така че бройката не е от значение, но трябва да я има.

# 996
  • Мнения: 1 519
Момичета ,трябва ми хладилен техник. Снощи нещо стана с хладилника Sad  изпатка нещо и спря,изобщо не тръгва сега.
От Варна съм.

# 997
  • софия
  • Мнения: 25 459
Момичета, трябва ми добър майстор, който "продухва" от старите, дървени дограми (тези от соц време). За София.

# 998
  • Мнения: 348
Здравейте!
Има ли доволни от ПВЦ дограма (за София)!
Имах добър опит с Алупласт, дали са фалирали или са се сляли с друга фирма - не мога да ги издиря.

# 999
  • Мнения: 6
Здравейте, исках да ви кажа, че успяхме да издирим нашият майстор шпакловчик Емо (Емилиян Бориков), мъжът ми се порови из нета и му намери е мейл, оказа се, че е с нов номер, изключително съм доволна от него, аз го бях открила първият път именно тук, за което много благодаря, помествам новите му координати: borikov@abv.bg, 0895 14 55 74. Успех на всички правещи ремонти!

# 1 000
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 556
Добър ден дали някой може да препоръча добър майстор за шпакловка на под? Отгоре ще се слага или ламинат или корк?

# 1 001
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За Пловдив мога да препоръчам. Не пишеш за кой град става въпрос.

# 1 002
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 556
За Пловдив мога да препоръчам. Не пишеш за кой град става въпрос.
Извинявам се много... За София става въпрос.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 1 742
Аз не бих се доверил на майстор,който си сменя номера.Ако е коректен ще си държи номера,за да го знаят клиентите му.

# 1 004
  • Мнения: 5 979
Добър ден дали някой може да препоръча добър майстор за шпакловка на под? Отгоре ще се слага или ламинат или корк?

Може да се направи изравнителна замаска.
Ако подът е сравнително равен може да се сложи саморазливен под. Не е никаква философия, трябват двама души със здрави ръце и най-много начално образование, може баща/син, брат/брат и др.  Simple Smile
... иначе аз бих се доверил на майстор, който изготви договор и издаде данъчна фактура с касов бон.

Общи условия

Активация на акаунт