БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 684
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 208
Можете ли да ми препоръчате майстор за монтаж на сенници за тераса? Знам че ако ги вземем от фирма занимаваща се с това имат монтаж, но намеренията ни са да вземем сенници от магазини тип метро, практикер, бриколаж, та затова ни необходим майстор. Мерси предварително!

# 1 126
  • София
  • Мнения: 1 742
В Практикер имаше сенници на промоция 3метра дължина за 200лв,които се монтират и на тавана и  челно.

# 1 127
  • Велико Търново
  • Мнения: 2
Моля препоръчайте ми  майстор или бригада за основен ремонт на баня (за Велико Търново)

# 1 128
  • Мнения: 721
Търсим фирма за боядисване  на вход (латекс) стени и тавани на 7 етажен блок (16 апартамента). Ако сте доволни от някой - моля да ми пишете.

# 1 129
  • София
  • Мнения: 1 742
А за кой град става въпрос.  newsm78  Нова или стара кооперация  newsm78

# 1 130
  • Мнения: 721
А за кой град става въпрос.  newsm78  Нова или стара кооперация  newsm78
За София, блок от 2007 год. Боядисването е с един цвят латекс и е за освежаване.

# 1 131
  • Мнения: 0
Обади  се на този телефон:0898 43 28 74 и търси г-ин Митков. Нашия вход го боядисаха за 3 дена(6 етажен блок) и цената беше около 3-4лв за всичко с найлоните му,боите ,скоча и т. н.Simple Smile Надявам се да съм била полезна:)

# 1 132
  • софия
  • Мнения: 25 396
Обади  се на този телефон:0898 43 28 74 и търси г-ин Митков. Нашия вход го боядисаха за 3 дена(6 етажен блок) и цената беше около 3-4лв за всичко с найлоните му,боите ,скоча и т. н.Simple Smile Надявам се да съм била полезна:)
Може ли да се види някъде как работи? Снимки, нещо?

# 1 133
  • Sofia
  • Мнения: 120
Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е услугите на фирма Капитал Сити за смяна на щрангове във входа? Дали сте доволни и ако не - защо? Трябва да изберем между тях и Интермонтаж / за тях мнения много/, но за Капитал сити не намирам нищо  newsm78
Благодаря предварително!

# 1 134
  • Мнения: 35
Аз съм ползвал http://www.aquaservice.bg/ за ВиК - точни са!

# 1 135
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И аз да питам Simple Smile
Търся фирма за външна топлоизолация ,ама не да си оставят ръцете-ами да е като хората направена.
За ВАРНА

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 10:47 от ani-bani

# 1 136
  • Мнения: 2 285
Здравейте !!! Можете ли да препоръчате добри и коректни майстори за външна изолация ?
Става въпрос за двуетажна къща в близост до София.
А, и как вървят цените в момента, ако някой има представа ??? Имам чувството, че често цената зависи от клиента, т.е. ако им се струва по-платежоспособен, веднага вдигат и цените.  Rolling Eyes

# 1 137
  • софия
  • Мнения: 25 396
Здравейте !!! Можете ли да препоръчате добри и коректни майстори за външна изолация ?
Става въпрос за двуетажна къща в близост до София.
А, и как вървят цените в момента, ако някой има представа ??? Имам чувството, че често цената зависи от клиента, т.е. ако им се струва по-платежоспособен, веднага вдигат и цените.  Rolling Eyes
Днес ще питам мъжът ми кой ни прави изолацията. От тук бях намерила фирмата и сме много доволни - коректни и точни. После ги викахме да слагат козирка, сега ще ги викаме отново за едно малко саниране на балкон Peace

# 1 138
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Помагайте,търся човек който да ми изкърти отвор за врата в панел с размери 2 на 1,оказа се много трудно.За Бургас.

# 1 139
  • софия
  • Мнения: 25 396
Здравейте !!! Можете ли да препоръчате добри и коректни майстори за външна изолация ?
Става въпрос за двуетажна къща в близост до София.
..........
Днес ще питам мъжът ми кой ни прави изолацията. От тук бях намерила фирмата и сме много доволни - коректни и точни. После ги викахме да слагат козирка, сега ще ги викаме отново за едно малко саниране на балкон Peace
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................
С две ръце препоръчвам фирма "Вен- 1", тел. 0898 621 650- Венелин Вачков. Професионалисти, работят бързо, почистват след себе си и най- важното, не вдигат цената по време на работа. До сега, където съм ги препоръчала са доволни.
Това са! И ние, както вече писах, сме много доволни и с чисто сърце ги препоръчвам Peace Телефонът си е актуален. Миналата седмица говорихме с него.

Общи условия

Активация на акаунт