БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 480
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 19 485
Много ти благодаря! Ще се свържа непременно!

# 1 156
  • Мнения: 4 401
ЩЕ похваля майстор за изработване на неща от желязо.
Намира се в Люлин.Попаднах на него от обяви в интернет.
Исках  аварийна стълба от метал и наблегнах че ми е спешно.От поръчката до ''готово'' два дни и половина.Цената повече от прилична.Качествено и изпипано.Много съм доволна!
Серозни и отговорни хора  Peace
ТЕЛ.0887 231 554

# 1 157
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Моля , за препоръка за майстор на мебели за хол от мдф плоскости. За Пловдив става въпрос.

# 1 158
  • София
  • Мнения: 314
Здравейте,
Моля да ми препоръчате майстор за лепене на корк по стени, че търся из нета, но никъде няма информация!!!!
Мерси предварително!

# 1 159
  • Мнения: 8
Здравейте мога да препоръчам майстори за външни ролетни щори..изключително коректни,бързо работещи и не е необходимо да се чака по 2 седмици както повечето фирми.Попаднах на тях случайно в нета и съм много доволна от тях.
Телефон : 0889580929 или 0877415233
може да разгледате и тяхните изработки на : www.shtori.dir.bg

Поздрави !!

# 1 160
  • Мнения: 19 485
Влизам тук след споделените от мен неволи да похваля от сърце една фирма - Марбул ЕООД - http://www.marbul.net/. Да са живи и здрави, съвсем случайно ги намерихме от интернет, без всякакви препоръки - справиха се блестящо с един доста спешен, неприятен и трудоемък ремонт. Бих казала, че всички в тази фирма са безспорни професионалисти, и не на последно място - хора!!! Толкова бяхме отчаяни с мъжа ми, че един ден не си бяхме приготвили сумата за материали,  и управителят на фирмата Людмил ги е купил със собствените си пари! Кажете ми колко фирми от строителния бранш ще го направят?  Успех в бизнеса им и  желая и много и само коректни клиенти!

# 1 161
  • Мнения: 177
Влизам тук след споделените от мен неволи да похваля от сърце една фирма - Марбул ЕООД - http://www.marbul.net/. Да са живи и здрави, съвсем случайно ги намерихме от интернет, без всякакви препоръки - справиха се блестящо с един доста спешен, неприятен и трудоемък ремонт. Бих казала, че всички в тази фирма са безспорни професионалисти, и не на последно място - хора!!! Толкова бяхме отчаяни с мъжа ми, че един ден не си бяхме приготвили сумата за материали,  и управителят на фирмата Людмил ги е купил със собствените си пари! Кажете ми колко фирми от строителния бранш ще го направят?  Успех в бизнеса им и  желая и много и само коректни клиенти!

Ние го правим често,защото това спъва и нашата работа.Разбира се и ако клиента е точен.
Радвам се за вас.Успех

# 1 162
  • Мнения: 1 071
Моля, препоръчайте ми добър майстор за покриви. От няколко дви се появи нещо като теч по стените. Покривът не е с тухли, абе стандартен като на вс останали нови блокове. Предварително благодаря! За София става въпрос.

# 1 163
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. Моля препоръчайте ми майстор за пренареждане/циклене на стар паркет в София. Четох доста, включително и тази тема цялата, но преобладават негативните мнения. Благодаря ви

# 1 164
  • Мнения: 19 485
Търся майстор за пренареждане на павета на външна настилка на къща за София

# 1 165
  • софия
  • Мнения: 25 458
И аз да се похваля от майсторче(Шпакловчик/Бояджия)25г който работи в новият ни апартамент,работи сам ,работи много добре,с цена 3,5лв шпакловка  Shocked и 2лв боядисване  Shocked, препоръча ни го позната на която е правил къщата ето и телефона му:
0892933003-Диан София Heart Eyes
Много съм доволна! Благодаря за препоръката. Много точно момче. Препоръчвам и аз.

Обаждах се на още трима похвалени тук майстори:
Имаше един Венцислав, който имаше супер несериозно поведение и впечатленията не са положителни.
С много препоръчваният Емилиан Бориков не успях да се свържа. Не си вдига телефоните.
Атанас също беше коректен, но като цена тази на Диан беше по-добра.

Ставаше въпрос за шпакловка, боядисване и дребни работи в боксониера. Знам, че на повечето майстори им се иска да "хванат" голям обект, но и другото е работа, и за другото се плаща. Не съм се пазарила с никой за парите.

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 05:58 от zvanche

# 1 166
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Някой да ми препоръча майстор за перални-за София! PeaceИ за сушилни може!

# 1 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Пак да питам за препоръка за майстор който прави мебели от мдф плоскости За Пловдив.

# 1 168
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Довечера мога да дам координати.

# 1 169
  • София
  • Мнения: 2 686
didela, ние ползваме една фирма djotex.com май беше. Джотекс.
Сума ти перални са ни оправяли, както и една миялна, може би общо 5 неща, всяко с различен проблем
Доволни сме, нямам забележки, някой тук я беше препоръчал.
Даже аз си пускам заявките по нета, пишеш проблем и кога искаш да дойдат и те ти пращат обратно или съобщение или се обаждат.

Общи условия

Активация на акаунт