БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 536
  • 4 991
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро Simple Smile
търся майстор за фризер - гр. София.

# 1 186
  • гр.София
  • Мнения: 184
Добро утро Simple Smile
търся майстор за фризер - гр. София.
Ние сме ползвали в годините за хладилник с фризер: ФИКОСОТА СЕРВИЗ ООД

адрес: София, жк. Белите Брези, ул. Звъника 11

телефон:  02 958 17 96
Поддържат сервизно някои от марките и имат наблюдения. Специално сме много доволни от един от майсторите им Митко  bouquet - работи безотказно като пушка вече втора година, а преди това такива проблеми сме имали.

# 1 187
  • Бургас
  • Мнения: 258
Търся майстор в Бургас за декоративна мазилка.

# 1 188
  • Мнения: 2
  newsm78 Момичета, трябва да циклим  и лакираме паркета в апартамента! Дайте координати на майстори, които сте ползвали скоро и сте доволни- да работят добре, да няма прах и да си свършат работата по уговорения срок! Всяко мнение ще ми е от полза!!! newsm17
За София става въпрос.

# 1 189
  • Мнения: 2
Добри майстори за циклене на паркет? Да не би изобщо да няма???  newsm78

# 1 190
  • Мнения: 2 285
Добри майстори за циклене на паркет? Да не би изобщо да няма???  newsm78

Eeee, не е като да няма.  Laughing Аз непрекъснато чета обяви по уличните стълбове. Само че, препоръка не мога да дам, защото нямаме паркет вкъщи.  Peace

# 1 191
  • Мнения: 19 340
За паркет - поставяне, нареждане и циклене препоръчвам фирма Тиабо - София, обаче впечатленията са ми от преди 3 години

# 1 192
  • Мнения: 2
Благодарности!!!  bouquet

# 1 193
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте,търся майстор за стягане и боядисване на дървена дограма.

# 1 194
  • Мнения: 115
Здравейте!
Имам следния казус: налага ни се да съборим бетонен парапет на външна тераса, един метър висок, 10 см. широк, на трети етаж, на триетажна кооперация в Пловдив.
Ако можете да препоръчате човек или фирма, занимаващи се с такъв тип дейности(кърти, чисти, извозва) на приемливи цени или просто да споделите опит,  ще съм ви благодарна.

# 1 195
  • Мнения: 19 340
Здравейте!
Имам следния казус: налага ни се да съборим бетонен парапет на външна тераса, един метър висок, 10 см. широк, на трети етаж, на триетажна кооперация в Пловдив.
Ако можете да препоръчате човек или фирма, занимаващи се с такъв тип дейности(кърти, чисти, извозва) на приемливи цени или просто да споделите опит,  ще съм ви благодарна.
Мога да препоръчам с чисто сърце "Марбул" ЕООД, но те са в София. За всеки случай ако искаш - свържи се с тях, може би ще поемат и поръчка за Пловдив. Иначе аз съм ги ползвала за София и мога само суперлативи да кажа за тях - перфектни са наистина.

# 1 196
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
Не съм сигурна дали въпросът ми е за тук, но ще си питам. Simple Smile
Може ли да ми препоръчате фирма за почистване за София? След ремонт сме и ми се иска да се почистят основно дограма, бани, шкафове с професионални машини.

# 1 197
  • Мнения: 0
Аз лично съм доволна от Иван-майстора, който ни направи ремонта вкъщи.Работи бързо, чисто, от самото начало сяда, казваш му какво и как иска, той дава препоръки, забележки, казва цените и започва.По цял ден не подвива крак, аз всеки ден упорито го канех да хапне с нас нещо, но той само за вода помоли веднъж и това беше  Peace Банята ни я снимаха за един каталог  даже  Flutter
Номерът му е 0899 851 895

След като четох разните препоръки тук се спрях на въпросния Иван. За около 2 седмици не успя да стигне и до половината на едната баня (която е с нормален размер). След като го уверих че времето е от значение , той каза срок, който отново не изпълни. 2 дни след това си беше събрал чукалата, а банята все още е на средата. Причината била, че бил суеверен и предния ден бил счупил диск и затова не искал повече да работи тук. Взе си нещата и си замина. Общо загубено време около 15 дена, безброй посещения на място за "доуточняване" на нещата и безброй телефонни разговори в стил "еврейски SMS" - набери и затвори.
Стила му на работа е от старото време, много почивки за цигари, много моткане и телефонни разговори, лоша лична организация - малко работа.
Майсторлъка му е ок и цените също, но като цяло не бих го препоръчал като човек, на който можете да поверите ремонта си.
"-1"за Иван от мен

# 1 198
  • Мнения: 2 285
... Майсторлъка му е ок и цените също, но като цяло не бих го препоръчал като човек, на който можете да поверите ремонта си.
"-1"за Иван от мен

С две ръце и чиста съвест мога да препоръчам майстор, който наистина не подвива крак (когато работата е спешна) и работи качествено и чисто.  Peace
При нас той слага стенен фаянс, гранитогрес и интериорен камък, но знам че и други ремонти извършва (гипсокартон, ламинати и др.). Янчо се казва и тел. му номер е 0888706409.

# 1 199
  • Мнения: 24
На калпава ракета Космоса й виновен  Laughing    Чух се с Иван след горното мнение, за мое щастие всичко при него е наред и работи човекът.  А на нелоялната конкуренция ще напомня, че тук не ядем доматите с колците, прясно регистриран господине  Wink

Общи условия

Активация на акаунт