БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 770
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 274
Здравейте, започнах да чета темата, но съм далеееч в началото, а майстора, който ми трябва е за парно и да работи във Варна.
Преди две години имах такъв човек, но съм му изгубила телефона  Sad Кара бяла Опел Астра, мъж на около 45-50 години, висок и слаб. Точен в уговорките си и разбиращ от работата си. Мисля, че се казваше Красимир, но не съм сигурна. Ако го познаете по това описание ще се радвам! Ако ли не ще съм доволна на всякакви координати на свестен майстор! Ходихме в ОТО систем, уговорихме се да дойдат след два дни и те дойдоха след седмица. Видя човекът и отиде да смята, с уговорката да се обади на другият ден. Звънна на по-другият  Laughing Куца им точността просто. Казва, че са много натоварени и вероятно е така. Иначе не съм с лоши впечатления, но цената която ми заяви ми се струва "леко" безумна.

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 15:16 от Булка Марулка

# 1 216
  • Мнения: 1 210
Препоръчайте ми  надежден майстор за поставяне на гранитогрес за Пловдив, моля  Peace

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 07:03 от huliganka

# 1 217
  • софия
  • Мнения: 25 399
.....
И аз съм много доволна от Емилиян . Преди месец го бях търсила за един друг ремонт, но тогава не можах да се свържа с него. Направи ни старата душ кабина като нова. Работи бързо и качествено. Цените също са изключително приемливи. За работата, която свърши друг майстор ни поиска 3 пъти повече #Crazy Ще се наканя да снимам и пусна снимки.
nellyani, мъжът ти има златни ръце.
Ето ги и снимките:
преди (гадното, старо корито)


след
 
Металната лайсна, която е по стената от вътрешната страна нямаше как да не се сложи, защото зад коритото нямаше плочки, а не и се занимаваше да къртим цял ред. Емо идва 1-2 пъти след като започнахме да я ползваме, за да я уплътни добре.

# 1 218
  • Мнения: 0
Здравейте,
Наскоро смених старата дограма с PVC. Препоръчайте ми надежден човек, работещ в Бургас, за обръщане на прозорците и шпакловка - външно и вътрешно.  Също така сигурно ще ми е необходим и бояджия (латекс).
Благодаря!

# 1 219
  • София
  • Мнения: 387
Здравейте, спешно ми трябва ВиК майстор или фирма, която да установи откъде идва теч в четириетажен блок. Наводнен е втория и първия етаж, но съседите от третия твърдят, че течът не е от тях. Чувала съм че работят със специална техника. Фирми в нета има много, но ми се иска някой с препоръка.

# 1 220
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, спешно ми трябва ВиК майстор или фирма, която да установи откъде идва теч в четириетажен блок. Наводнен е втория и първия етаж, но съседите от третия твърдят, че течът не е от тях. Чувала съм че работят със специална техника. Фирми в нета има много, но ми се иска някой с препоръка.

Sasho 0878911502

# 1 221
  • София
  • Мнения: 1 742
То така както обяснявате теча тогава трябва да е на 3 етаж.Това може и без техника да се установи.Стига да има достъп до щранга,за да може да се светне с едно фенерче.

# 1 222
  • Pernik
  • Мнения: 6
Препоръчайте фирма или майстори за външна толоизолация за София или Перник

# 1 223
  • софия
  • Мнения: 25 399
Препоръчайте фирма или майстори за външна толоизолация за София или Перник

Правено е доста пъти в темата. Потърси.

# 1 224
  • Мнения: 4 076
Търсачката не откри нищо,затова моля,ако някой си е правил външна топлоизолация в Бургас,да каже нещо за фирмата.

# 1 225
  • София
  • Мнения: 387
За всички е ясно, че теча е от третия етаж, но не и на собственика. Той се чуди какви глупости да измисли като причина, че теча е от друго място. Понеже бойлерът ми е в ъгъла сложен и като сме се къпели и то задържало пара и затова има влага по тавана и затова ми е мухлясала стената в коридора, пулни простотии. Викнахме фирма Елвидом вчера и човекът установи, с помощта на някакъв уред за сканиране, че има влага под плочата в тоалетната на третия етаж. Коментарът на собственика беше "Аз ще разбия да видя, ако не е от там сори". Дали ще разбие и ще ремонтира нещо никой не знае, много се съмнявам. Много е трудно да се занимаваш с прости, недружелюбни, сърдити и неразбрани хора. Платих 160 лева вчера и никой не си направи труда да предложи да си разделим  разходите. А иначе оглед беше направен във всички апартаменти.

# 1 226
  • Мнения: 0
ima edin mn dobur maistor toi raboti predimno v Sofiq na 100% ka4estvo na ka4estvoto durji kakto ne pravi kompromis v ka4estvoto taka i v cenata ne e piqnica da vi kaja az sum dovolen ot nego i raboti vsi4ko tel.za vruzka 0896453301-Sankata 

# 1 227
  • София
  • Мнения: 2 967
ima edin mn dobur maistor toi raboti predimno v Sofiq na 100% ka4estvo na ka4estvoto durji kakto ne pravi kompromis v ka4estvoto taka i v cenata ne e piqnica da vi kaja az sum dovolen ot nego i raboti vsi4ko tel.za vruzka 0896453301-Sankata 

D uduvo tochno pravi?

# 1 228
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте,
Искаме да си направим покрив на терасата. Бихте ли ми препоръчали майстор или фирма за София. Предварително Ви благодаря.

# 1 229
  • София
  • Мнения: 1 250
Да пиша и тук- интересуват ме реални цени на външна топлоизолация и съответно телефони на майстори, които я правят. Идваха да ни дадат оферта, обаче ми се вижда много-720 лв само за пред двойна тераса. Без външната стена,която е още толкова,т.е. 1400 лв общо.
Благодаря предварително на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт