БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 116
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 17
Здравейте  препоръчайте ми моля ви се майстор   ЕЛ.техник за район  Велико Търново, Г.  Оряховица  или околностите  и да не е  с безбожно скъпа тарифа и да си разбира от работата
За района на Велико Търново мога да препоръчам ел.техник на този сайт http://nnelektra2013.jimdo.com. Има и цени.

# 1 291
  • Мнения: 1
Препоръчвам за:

бани - от - до

ел. услуги

вик

аварии с парното

дърводелски услуги


Румен Янков, тел. 0887 73 72 70

Работи качествено и бързо. Информиран е и дава полезни съвети. Не на последно място - не взема скъпо.

Препоръката е за София.

# 1 292
  • Мнения: 19 474
Препоръчвам за:

бани - от - до

ел. услуги

вик

аварии с парното

дърводелски услуги


Румен Янков, тел. 0887 73 72 70

Работи качествено и бързо. Информиран е и дава полезни съвети. Не на последно място - не взема скъпо.

Препоръката е за София.
Аз също съм ползвала услугите му и се присъединявам към тази препоръка.

# 1 293
  • София
  • Мнения: 312
Здравейте,
Аз пък имам нужда от координати на майстор-дърводелец, който да ни освежи вратите, поне са си хубави, но трябва да се обновят, да придобият по-съвременен вид, за целта ми трябва предполагам дърводелец майстор.
Става дума за София.
Мерси!

# 1 294
  • Мнения: 121
Имам нужда от дърводелец.За Пловдив питам.

# 1 295
  • Мнения: 155
Търся добър майстор или фирма за безпрахово циклене на дюшаме в София.Може ли да препоръчате такива?

# 1 296
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума

# 1 297
  • Мнения: 19 474
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума
Ето http://www.lateks.hit.bg/ - с чиста съвест ги препоръчвам. Вече неколкократно съм ги ползвала. Страшно съм доволна

# 1 298
  • Мнения: 0
Може ли да препоръчате и на мен техник или сервиз на хладилници? За София става въпрос

# 1 299
  • Мнения: 113
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума

Ще ти препоръчам един майстор, работя само с него той е правил всичко у дома, гипсокартон, тавани, шпакловка абсолютно всичко по вътрешният ремонт на дома. Всички около мен работят с него, само трябва да му звъннеш и да се уговориш с него, защото знам че е ангажиран за пролетта, но точно кога не мога да кажа. Ако те итересува пиши на лични да ти напиша телефонче и име.

# 1 300
  • София
  • Мнения: 1 250
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума

-spam170-

Отговаря на всички изисквания, които си изброила. Препоръчвам Peace

# 1 301
  • Мнения: 9
Моля,препоръчайте ми плочкаджия за Пловдив.Трябва ми за направа на баня и стълбище.
Да не е скъпчия/задължително условие/ и да е кадърен!Имахме един такъв,но е ужасно зает и повече не може да продължи,а остана доста работа.

Много сме доволни от нашия майстор, работи на добри цени и качествено, 0892363101 Даниел от Пловдив е.

# 1 302
  • Мнения: 78
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума

Здравейте, виждам че доста хора са Ви отговорили и все пак ще препоръчам един майстор.
Много отдавна не съм писала само чета. Виждам как тази тема се превърна в САМОреклама и се чудих дали да пиша, но все пак е да си помагаме, и реших да дам координатите на един човек, на когото можете да разчитате за всичко. Телефоните са му: 0878371736 и 0889382643 Димитър.

# 1 303
  • Мнения: 4
Здравейте! Искам първо да попитам за добър техник са шевни машини в София знае ли някой, имам 3 шевни машини който са за много спешен ремонт  Sad
И втория ми въпрос е за стъклар, който да ми отреже едно огледало, не искам рамки, облицовки а просто да отреже едно огледало по размер Praynig Питах на 100места , но цените навсякъде да космически  Cry
Благодаря ви много предварително Simple Smile




Аз си нося шевната машина в Зона Б-5 бл.16 вх.А , но ти препоръчвам да отидеш на място да се разберете,
за да не носиш тежката шевна машина.
За съжаление не знам телефон за контакт, за да не се разкарваш,
но все пак е в центъра - близо до Мола на Сатмболийски





# 1 304
  • Мнения: 959
здравейте,
някой може ли да препоръча бояджии. да работи чисто, добре и на прилична цена Wink в инет е пълно с обяви, ама друго си е някой от първа ръка да ти препоръча....

за софия става дума

и аз също да препоръчам за София - 0897511907 - Ники, работи изключително чисто, бързо и не взима скъпо!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт