БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 383
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 2 113
Майстор за улук търся. Малко се налага да се удължи. Ще съм благодарна за съвети.

# 1 321
  • София
  • Мнения: 1 735
Румен хубаво е описал последователността от действия. HugМного ми е полезно.

# 1 322
  • Мнения: 2
Аз тъкмо си направих 2 нови бани. търсех по форуми и намерих един много добър маистор, номера му е 0898629771 и се казва Здравко...фамиля не помня.
Аз като го питах за цена тои ми каза че ще трибва да види на място и да сметне всичко, но цените бяха много разумни. И аз и съпруга ми останахме страшно доволни!

# 1 323
  • Мнения: 2 113
Румен хубаво е описал последователността от действия. HugМного ми е полезно.

Само дето е пропуснал да спомене, че електрото също следва да се предвиди ...и е от особено значение именно за помещение с много води ...

# 1 324
  • София
  • Мнения: 184
Аз тъкмо си направих 2 нови бани. търсех по форуми и намерих един много добър маистор, номера му е 0898629771 и се казва Здравко...фамиля не помня.
Аз като го питах за цена тои ми каза че ще трибва да види на място и да сметне всичко, но цените бяха много разумни. И аз и съпруга ми останахме страшно доволни!

Чудесно и аз също останах доволна от тези, които ми препоръчаха!
И аз да препоръчам една бригада, които могат почти всичко. Имам предвид - шпакловки,  замазки, боядисване, мазилка, лепене тапети, ВиК услуги, поставяне на паркет, какво друго, не съм специалист и не разбирам много, но в момента част от тях работят по един мой апартамент на морето, който бе на шпакловка, но с криви стен , а миналата година ги използвах, за да ми приготвят терасите за зимата, тъй като ми са големи и от снеговете миналата година имаше течове при съседите.
А, сетих се правят и гипскартон, окачени тавани, поставиха ми и скрито осветление, т.е. имат и ел.майстор.
Е, та това е  newsm78
Ще се опитам да намеря телефона ....

# 1 325
  • София
  • Мнения: 184
Ще следя темата,защото ни предстои цялостен ремонт на тоалетна-вик,плочки,окачен таван и т.н.Чудя се бригада ли да си търся тъй като са разнородни дейностите или 1 майстор.Примерно преди няколко страници в темата имаше майстор,който работел всичко newsm78Не знам откъде да започнем.

Аз мисля, че е най-добре да наемеш майстори, които се познават, а не първо един, после друг и т.н., защото всеки следващ ще обвинява предния, че не си е свършил както трябва работата и затова и той я върши зле, а така бригадата ще носи отговорност за всичко.Ще си почистват между различните дейности, а не да оставят боклука за следващия майстор. А ако имат и отговорник е още по-добре или пък ако сключиш договор ще ти носят и гаранция 5 години. Поне така постъпихме ние.
  bouquet

П.С. Ще пусна координати, когато ги намеря на тези, които работеха у дома.

# 1 326
  • София
  • Мнения: 184
Незнам дали въпроса ми е за тук, но ми трябват координати на добра жена за почистване на апартамент. Ако може напишете и цена.
  bouquet

# 1 327
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз мисля, че е най-добре да наемеш майстори, които се познават, а не първо един, после друг и т.н., защото всеки следващ ще обвинява предния, че не си е свършил както трябва работата и затова и той я върши зле, а така бригадата ще носи отговорност за всичко.Ще си почистват между различните дейности, а не да оставят боклука за следващия майстор. А ако имат и отговорник е още по-добре или пък ако сключиш договор ще ти носят и гаранция 5 години. Поне така постъпихме ние. 
Аз също така мисля,но ако не намерим бригада ще са поотделно.За тока също не бях се сетила,защото искам осветлението определено да е по друг начин.То къде се вмества с списъка на  Румен!?След частта на вик ремонта и преди плочките предполагам?И не ми се смейте -нищо не разбирам...

# 1 328
  • София
  • Мнения: 184
Аз тъкмо си направих 2 нови бани. търсех по форуми и намерих един много добър маистор, номера му е 0898629771 и се казва Здравко...фамиля не помня.
Аз като го питах за цена тои ми каза че ще трибва да види на място и да сметне всичко, но цените бяха много разумни. И аз и съпруга ми останахме страшно доволни!

Чудесно и аз също останах доволна от тези, които ми препоръчаха!
И аз да препоръчам една бригада, които могат почти всичко. Имам предвид - шпакловки,  замазки, боядисване, мазилка, лепене тапети, ВиК услуги, поставяне на паркет, какво друго, не съм специалист и не разбирам много, но в момента част от тях работят по един мой апартамент на морето, който бе на шпакловка, но с криви стен , а миналата година ги използвах, за да ми приготвят терасите за зимата, тъй като ми са големи и от снеговете миналата година имаше течове при съседите.
А, сетих се правят и гипскартон, окачени тавани, поставиха ми и скрито осветление, т.е. имат и ел.майстор.
Е, та това е  newsm78
Ще се опитам да намеря телефона ....

Извинете ме за забавянето  Praynig!
Ето и координатите: търсете Любо - 0889 29 99 28. Той е много любезен. Хората му разбират от почти всички довършителни работи. Аз понякога викам един от техните хора по ВиК да ми отпушат каналите, тъй като сме три дами у дома и с тези дълги коси ....  Embarassed 

# 1 329
  • София
  • Мнения: 1 742
Inkа

Като се смени Вик се пускат кабели за осветление и за вентилатор.Но е добре е да се знае какви лампи ще се слагат и там да се пуснат кабелите.А наистина е най добре един човек да прави всичко ,за да няма после всеки следващ майстор да псува предишния.Също така по моя списък съм пропуснал и монтажа на вратата.Тя е добре да се сложи като се направи пода на банята,за да може да се вземе точно нивото.Ако има бойлер и за него трябва да се пусне кабел и изводи за водата.

# 1 330
  • Мнения: 13
Румен хубаво е описал последователността от действия. HugМного ми е полезно.
 
На Румен мога да добавя преди лепенето на плочки да се пусне кабел за лунички, вентилатор и ако има бойлер-4 квадрата кабел, ....Но иначе и аз в тази последователност си правих банята
 
 А аз много държах водомерите да са ми скрити в плочка, а не в пластмасовите ревизии, които ги продават по пазара... ,,, но изтормозих майстора,,, и много хубаво стана.

Единственият проблем беше, че къртачите ми удариха мръсният канал, и се наложи и него да правя - непредвидени разходи....

Доволна съм от това, че един майстор ми направи и ВиК, тръбите,,,,и лепенето на плочки окаченият таван и монтажа на тоалетната...

Ако някой прояви интерес мога да изпратя координати на ЛС или във форума.

# 1 331
  • Мнения: 0
Спестете си нерви, мръсотия и разходи, като чуете ли името ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - бягайте като попарени и не се доверявайте на препоръки от близки и познати.

толкова МЪРЛЯВА и НЕСКОПОСАНА работа, че меко казано недоумява човек, докъде стига наглостта му да си предлага труда.



уж познати ми го препоръчаха, като способен!  идея си нямаш тази гад какви поразии и недодялани изпълнения направи.
нямах много време да отделя за контрол, но го изгоних навреме.

Този "майстор" ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - НИКОГА ПОВЕЧЕ няма да получи препоръка. МЪРЛЯЧ и НЕКАДЪРЕН! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1 332
  • София
  • Мнения: 184
Спестете си нерви, мръсотия и разходи, като чуете ли името ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - бягайте като попарени и не се доверявайте на препоръки от близки и познати.

толкова МЪРЛЯВА и НЕСКОПОСАНА работа, че меко казано недоумява човек, докъде стига наглостта му да си предлага труда.



уж познати ми го препоръчаха, като способен!  идея си нямаш тази гад какви поразии и недодялани изпълнения направи.
нямах много време да отделя за контрол, но го изгоних навреме.

Този "майстор" ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - НИКОГА ПОВЕЧЕ няма да получи препоръка. МЪРЛЯЧ и НЕКАДЪРЕН! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Съжалявам  Sad!
Вземи телефона, който съм оставила тук!
Желая спокойна и усмихната седмица   bouquet

# 1 333
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 774
Преди лепенето на плочки бих направила и хидро изолация

# 1 334
  • Мнения: 0
 Grinningпознавам един майстор от пловдив, в къщи е правил много неща, всякакви ремонти , стени ,подове и тавани от кнауф, много чисто и бързо работи, цените са нормални, телефонът му е 0899988577 казва се Христо bowuu

Общи условия

Активация на акаунт